Teraz jest 26 wrz 2017, o 11:01
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Gdzie w Polskę na weekend?

Luźniejszy dział przeznaczony do pytań, ogłoszeń i tematów niezwiązanych bezpośrednio z branżą turystyczną.

Re: Gdzie w Polskę na weekend?

Postprzez spyrkazbigniew » 8 lut 2017, o 15:05

To zależy od pory roku, latem fajnie jest wyskoczyć nad jezioro, połazić po górach, za to teraz, gdy w około pełno śniegu, to nic innego jak na południe na narty ;)
spyrkazbigniew

Postprzez malakala » 8 lut 2017, o 15:15

w góry, przykładowo do żywca :)
malakala

Postprzez cezik » 8 lut 2017, o 17:26

Jako, ze jest zima to ja polecam Zakopane!
cezik

Postprzez erykmadaj » 9 lut 2017, o 13:02

Warszawa, na weekend w sam raz, na dłuższy pobyt już nie bardzo mi się podoba :P
erykmadaj

Postprzez Martynkawp » 9 lut 2017, o 14:15

Zależy kto co lubi i gdzie mieszka, wiadomo, że osoba z Mazur woli wyjechać w góry i na odwrót :) Osobiście polecam Olsztyn, wyremontowany CRS Ukiel (cały kompleks nad jeziorem - CRS Ukiel), do tego dochodzą okoliczne atrakcje jak baseny, park trampolin (strona parku trampolin), zamek, kilka sal kinowych i galerie handlowe, więc chyba nikt nie będzie się nudził. Baza noclegowa jest szeroko rozbudowana, można spędzić aktywny weekend na Mazurach samemu lub z rodziną (z dziećmi).
Martynkawp

Postprzez Frubu » 9 lut 2017, o 15:04

Może Kraków? Ładne ciekawe miasto, jest co robić, szczególnie na weekendzie.
Frubu

Postprzez karlina » 14 lut 2017, o 12:53

Wiele zależy od miejsca zamieszkania. Na weekend to najlepiej wybrać się w niezbyt długą podróż, żeby nie tracić czasu na stanie w korkach. No chyba, że ktoś tak bardzo lubi sam proces podróży, wtedy można przejeździć całe dwa-trzy dni.
Ja na weekend najczęściej wybieram Toruń, Bydgoszcz, Warszawę albo (ale to już na trochę dłużej) morze :)
karlina

Postprzez Matisi » 14 lut 2017, o 13:53

Jest wiele takich miejsc, gdzie warto spędzić wakacje - jak dla mnie takim miejscem jest Muszyna, marzę, by porzadnie gdzieś wypocząć.
Matisi

Postprzez violka » 27 lut 2017, o 15:06

Jak dla mnie to zdecydowanie nad morze :) Wybieram się do Gdańska. Polecicie mi jakieś fajne miejsca? Chodzi mi też np.o restauracje, bo lubię smacznie zjeść :) Czytałam,że dobre opinie ma Szafarnia10?
violka

Postprzez jacekk87876 » 27 lut 2017, o 21:21

W Gdańsku przy Motławie jest dużo fajnych restauracji, albo do salonu piękności http://www.annamazurek.com gdzie ostatnio moja narzeczona zaczęła chodzić do makijażystki na profesjonalny makijaż.
Ostatnio edytowano 3 kwi 2017, o 16:58 przez jacekk87876, łącznie edytowano 1 raz
jacekk87876

Postprzez ewelinaaa92 » 28 lut 2017, o 10:51

W polsce to standardowo, zabytkowe miasta Kraków np. lub jechac nad morze i w góry.
ewelinaaa92

Postprzez motyka » 28 lut 2017, o 11:25

Jak to mawiają "cudze chwalicie, swego nie znacie". Fajnie, że szukasz więc atrakcji w naszym kraju, bo jest tego na prawdę sporo! Niezależnie od pory roku, ja bardzo polecam nasze góry. Najpiękniejszy region w całym kraju :) Zwłaszcza jeśli chodzi o Beskidy. Idealne miejsce na piesze i rowerowe wyprawy. Jeśli szukasz dobrej bazy noclegowej, to blisko słynnego wzniesienia Czantoria jest malowniczo położony Hotel Olympic Spa & Wellness: http://www.hotelolympic.pl/hotel-w-beskidach.html
Genialne miejsce dla całych rodzin, a do tego fantastycznie zaprojektowane. Na gości czeka m.in. wejście na nowy basen, do jacuzzi, sauny z widokiem na góry, łaźni, strefy fitness oraz strefy relaksu. Obiekt ma także kręgielnię, bilard, piłkarzyki, ping-pong i nie musisz myśleć o wyżywieniu - mają własną restaurację, nawet z menu dla dzieci :) Świetne miejsce także na weekend!
motyka

Postprzez olakpawel » 28 lut 2017, o 12:22

Kazimierz dolny to bardzo ładne miejsce, myślę że może być to fajny pomysł na weekendowy wypad ;)
olakpawel

Postprzez artoks » 28 lut 2017, o 18:21

Ja serdecznie polecam każdemu Kraków - masa ciekawych miejsc.
artoks

Postprzez Tomekk » 5 mar 2017, o 22:32

Wiecie co? Ja rowniez mam juz dosyc siedzenia w jednym miejscu .. pora gdzies sie wybrac .. pytanie tylko gdzie. Sprawe oczywiscie bede musial obgadac ze swoja dziewczyna. Miejsc do wyboru jest naprawde duzo, jednak ja stawiam wstepnie na Stolice. Niestety czesto w niej nie bywam, moze ze 2-3 razy w roku przyjezdzam tam w sprawach biznesowych i tyle. Znacie moze jakies sprawdzone miejsce gdzie moznaby wynajac apartament na wspolny weekend z dziewczyna? Przegladalem kilka ofert .. najbardziej w oko wpadlo mi to mieszkanie https://www.warsaw4you.com/warszawa-apartamenty/Apartamenty-3-pokojowe/Wilcza-29-1 Bardzo spodobalo mi sie w nim wykonczenie, lokalizacja jest takze dobra. Macie moze jakies doswiadczenia z ta firma? Pytanie do osob wynajumujacych kiedykolwiek od nich pokoje. Z gory dzieki za informacje.
Tomekk

Postprzez Katarynka3 » 17 mar 2017, o 09:24

Ja planuję zaszaleć trochę z siostrą, bo najpierw pójdziemy na manicure a potem na pedicure w klinice piękna. Zabiegi takie jak te http://joannagesicka.pl/pedicure/ nie tylko relaksują ale sprawiają ,że jesteśmy piękne ,bo jednak płeć żeńska ma swoje atuty które należy podkreślać :) Mają świetne kosmetyczki, które odwalają kawał dobrej roboty :)
Katarynka3

Postprzez aszczerbik » 17 mar 2017, o 13:23

Jak dla mnie najlepsze miejsce to Kraków, Wrocław albo jakieś miasteczko na mazurach.
aszczerbik

Postprzez adamDek » 6 kwi 2017, o 15:31

Ja polecam Łódź. Mimo zdania Bogusia to wcale nie jest tylko miasto meneli... Dużo fajnych miejsc i rozwijające się masto. Osobiście polecam poszukiwania noclegu nie w samym centrum a na obrzeżach. Ja nawet nocowałem w Zgierzu pod Łodzią w https://www.restauracja-vabank.pl/ . Mają tam pokoje gościnne.
adamDek

Postprzez infiltracja » 10 kwi 2017, o 14:10

Ja bardzo chętnie pojechałabym w weekend w góry, bo to mój ulubiony kierunek
infiltracja

Postprzez kinia » 19 kwi 2017, o 18:02

Ja mam ochotę wybrać się do Szczecina :) Myślałam o jakimś komfortowym hotelu, żeby porządnie wypocząć. Nocowaliście może w Hotelu Dana http://hoteldana.pl/ ? Mają sauny, siłownię, na miejscu jest restauracja. Idealne miejsce, żeby się zrelaksować.
kinia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off topic