Teraz jest 23 cze 2017, o 21:05
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Jakie gadżety reklamowe

Luźniejszy dział przeznaczony do pytań, ogłoszeń i tematów niezwiązanych bezpośrednio z branżą turystyczną.

Jakie gadżety reklamowe

Postprzez arik » 4 lis 2016, o 13:42

Jakie gadżety reklamowe wybrać do rozreklamowania biura turystycznego? Może macie jakieś pomysły? Myslimy o czymś mniej oklepanym od kubków itp.
arik

Re: Jakie gadżety reklamowe

Postprzez radek » 4 lis 2016, o 15:26

arik napisał(a):Jakie gadżety reklamowe wybrać do rozreklamowania biura turystycznego? Może macie jakieś pomysły? Myslimy o czymś mniej oklepanym od kubków itp.

Kubki są dość drogie w kupnie. Jest to dobra opcja dla klientów, którzy już skorzystali z Waszej oferty. Jeśli jednak nie masz pewności,że dana osoba na 100% do Was wróci to proponowałbym zainwestować w coś innego. W jakieś tańsze gadżety takie jak:
kalendarze
breloki
czy też długopisy

Długopisy zamówisz najtaniej w internetowych hurtowaniach, w których zaopatrują się również agencje reklamowe. Sugeruję złożyć zapytanie o długopisy z nadrukiem w tej firmie: http://www.polastudio.pl/oferta/gadzety ... amowe.html - nie powinno być drogo.
radek

Postprzez jkarpaty » 9 lis 2016, o 11:10

A co powiesz na druk na odzieży? Są hurtownie ubrań, w których zamowisz takie nadruki w bardzo korzystnych cenach. Najtaniej jest w sieci. Mam pewne doświadczenie popnieważ zamawiamy takie koszulki i dajemy klientom przy wiekszych zamówieniach. Od czasu jak przerzuciliśmy się na zamawianie wlasnie takich koszulek przez internet jest o wiele taniej.Dobre są dwie hurtownie:
reflect
openwear

http://www.reflect.pl/druk_na_odziezy.html
Ostatnio edytowano 6 gru 2016, o 15:29 przez jkarpaty, łącznie edytowano 1 raz
jkarpaty

Postprzez Magda007 » 14 lis 2016, o 16:21

Torby na zakupy - z jakimś fajnym nadrukiem :)
Ja polecam siebie do wykonywania jak i podesłania różnych wzorów koszulek, bluz, toreb lub worków(plecaków)
Więcej na www.kamostudio.pl lub m.skala@kamostudio.pl
Magda007

Postprzez Glorewinika » 14 lis 2016, o 16:26

Długopisy jak dla mnie zawsze są dobrą opcją - zawsze się przydają :)
Glorewinika

Postprzez malinka22 » 15 lis 2016, o 18:20

Dobór gadżetów reklamowych powinien być dopasowany do branży, w której działa nasza firma. Nie ma takich, które sprawdzą się zawsze i w każdym przypadku. Warto poświęcić trochę czasu na zastanowienie się, co będzie odpowiednie dla naszej firmy.
Przykładowo, myślę, że każdy hotel czy pensjonat powinien zainwestować w kosmetyki z logo i akcesoria w tym stylu: http://www.wszystko-do-hotelu.pl/akceso ... ienki.html . W restauracji sprawdzą się serwetki z jej logo itp. itd.
malinka22

Postprzez Madelaine » 18 lis 2016, o 14:20

Opcji jest bardzo dużo. Nie polecam smyczy oraz breloków . Kiedyś były bardzo popularne jako gadżety reklamowe , aktualnie troche straciły na znaczeniu. Z racji wykonywanego przeze mnie zawodu czasami bywam na konferencjach i cieszę się jak dostaję długopisy, notatniki czy kalendarze. Czyli coś co mi się przyda. Breloki oraz smycze zwylke lądują do koszta poniewaz mam już ich tyle,ze nie są mi potrzebne kolejne.

Fajna opcją gadżętu są również kubki: http://www.goodgift.eu/oferta/2/kubki.html - coś praktycznego i uniwersalnego, tak więc można to dopasować do każdej firmy.
Madelaine

Postprzez Aneta31 » 24 lis 2016, o 00:29

Dzisiaj na naszym rynku wybór gadżetów reklamowych mamy bardzo duży. Moim zdaniem bardzo ciekawą ofertę pod tym względem posiada www.geminigift.pl . Przy czym znajdziemy w ich ofercie nie tylko tak popularnie produkty promocyjne jak chociażby smycze reklamowe, czy też kubki bądź kalendarze, ale również moim zdaniem będące świetną opcją słodycze reklamowe, a nawet gadżety ekologiczne.
Aneta31

Postprzez masquerade90 » 27 lis 2016, o 19:00

Moim zdaniem dla biura turystycznego dobrze byłoby dobrać gadżety w podobnym klimacie i takie, które można zastosować w terenie. Moje pomysły: latarka, bidon, kubek termiczny, krokomierz, lornetka, mini ręcznik podróżny i inne mini-podróżne gadżety :) Osobiście prowadzę zgoła inną działalność - hotel i szkołę dla psów, ale zamawiałam dla niej gadżety i mogę polecić gadżety reklamowe Opengift.
masquerade90

Postprzez infiltracja » 28 lis 2016, o 12:20

Pomysły na gadżety reklamowe mogą być różne, popularne są długopisy, kubki czy pendrive'y
infiltracja

Postprzez Monic » 28 lis 2016, o 14:36

Mnie tak w weekend natchnęło, zeby może pomyśleć o reklmie zewnętrznej. Koleżanka dziś przesłala mi kontakt do zaufanej firmy http://be-media.com.pl/ i już szykuja dla mnie wycenę.
Monic

Postprzez Abelina » 29 lis 2016, o 03:20

Kalendarze. Tanie, a przydatne.
Abelina

Postprzez Pati91 » 9 gru 2016, o 15:46

Biura turystyczne mają w dzisiejszych czasach sporą konkurencję. Trzeba czymś przyciągnąć klienta. Dobry gadżet reklamowy może zwrócić na siebie uwagę. Ważne jest jednak aby ten drobiazg był oryginalny. Od 15 do 17 lutego w Ptak Warsaw będą targi Rema Days. Warto obejrzeć oferty wystawców. Można porównać ceny i jakość produktów i wybrać coś dopasowanego do siebie.
Pati91

Postprzez Róża » 2 sty 2017, o 13:30

Moim zdaniem bardzo fajne są maskotki czy magnesy ale także odzież reklamowa jest świetnym pomysłem. Ludzie lubią praktyczne gadżety, które będą mogli wykorzystać
Róża

Postprzez ola.sosna1 » 3 sty 2017, o 12:58

Ja najabrdziej ciesze się z długopisów i notesików. Ostatnio dostałam lusterko przenośne z logiem jakieś firmy i też to mnie mile zaskoczyło
ola.sosna1

Postprzez Hugo » 8 sty 2017, o 16:49

Jest coś takiego jak energy drinki. To każdy wie. Ale nie każdy wie że można na nich umieścić swoje zdjęcie czy logo. To jest dopiero ciekawa i nowoczesna reklama. Kto nie lubi pić energetyków?
Hugo

Postprzez Minko » 8 sty 2017, o 18:02

Energetyki są bardzo niezdrowe i ich nie pije :p
Minko

Postprzez Piratka » 15 sty 2017, o 20:13

No właśnie, problem w tym, że ciężko trafić w gust wszystkich klientów. Rozglądnij się w PromoBand http://promoband.pl/smycze.html, bo oprócz fajnych smyczy reklamowych, mają też możliwość nadruku na opaskach na rękę. Z pewnością pomogą dobrać coś odpowiedniego dla Twojego biura.
Piratka

Postprzez MMO Maniak » 16 sty 2017, o 13:26

Niezależnie od wyboru gadżetu warto pomyśleć o oryginalnym i ciekawym opakowaniu, szczególnie jeśli planujesz wysyłać gadżety pocztą. Bardzo dobrą ofertę ma firma https://zapakuj.to/ - nie tylko zaprojektują pudełko, ale także wyślą gotowy gadżet, gdzie trzeba. Korzystałem z ich usług i polecam.
MMO Maniak

Postprzez Voy » 23 sty 2017, o 13:17

Osobiście jeżeli chodzi o gadżety reklamowe to bym skłaniał się do tego bloga :) http://jolapisze.blogspot.com/2017/01/d ... nking.html
Voy

Następna strona

Powrót do Off topic