Teraz jest 19 sie 2017, o 16:46
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Łóżko składane czy materac dmuchany?

Luźniejszy dział przeznaczony do pytań, ogłoszeń i tematów niezwiązanych bezpośrednio z branżą turystyczną.

Łóżko składane czy materac dmuchany?

Postprzez gherac1982 » 19 sty 2017, o 12:43

Tak się składa, że za miesiąc odwiedzają mnie goście. Dwie noce będą chcieli przenocować u mnie. Zastanawiam się, co wybrać dla nich do spania łóżka składane czy duży dwuosobowy materac dmuchany. Chodzi mi o coś, co można potem złożyć i schować do piwnicy. Myślałam raczej o łóżku. Z drugiej strony patrząc materace są chyba wygodniejsze. Co mi radzicie?
gherac1982

Re: Łóżko składane czy materac dmuchany?

Postprzez radiohead12 » 19 sty 2017, o 21:40

Łóżko :)
radiohead12

Postprzez motyka » 19 cze 2017, o 11:55

Oczywiście, że polecam Ci zakup łóżka! Tylko tak zaznasz w pełni komfortowego odpoczynku. Najważniejszy jest jednak wybór konkretnego materaca i nie można na nim oszczędzać. Zerknij na produkty wykonane w technologii Viscotherapy, bo zapewniają idealne dopasowanie do kształtu ciała, redukują nacisk czy napięcie mięśni oraz poprawiają krążenie krwi. Na takim materacu sen będzie nie tylko przyjemny ale przede wszystkim zdrowy!
motyka

Postprzez Katarynka3 » 22 lip 2017, o 16:32

Zdecydowanie łóżko jest bardziej komfortowe niż sam materac dmuchany. Do takiego łóżka polecam Ci zakupić dobrej jakości materac np. piankowy który dostosowuje się do kształtu ciała. Hevea oferuje takie materace https://heveamaterace.pl/materac-piankowy/ , a w razie potrzeby jeśli potrzebujesz innego wymiaru niż jest podany na stronie to wykonują je na zamówienie
Katarynka3

Powrót do Off topic