Teraz jest 1 maja 2017, o 04:11
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Łóżko wodne co sądzicie?

Luźniejszy dział przeznaczony do pytań, ogłoszeń i tematów niezwiązanych bezpośrednio z branżą turystyczną.

Łóżko wodne co sądzicie?

Postprzez olas1986 » 12 sty 2017, o 11:20

Od kiedy pamiętam marzyłam o łóżku wodnym. Niedawno wróciłam z Anglii gdzie pracowałam w wakacje i wreszcie udało mi się zaoszczędzić trochę kaski. Mogę zacząć rozglądać się za łóżkiem. JUPI !!! Wyczaiłam sobie takie cudeńko spam Tak mi się spodobało, ze jestem gotowa je kupic nawet zaraz, ale mam troszkę wątpliwości. Znalazłam w necie info że łóżka wodne powodują bóle kręgosłupa. Pytanko do dziewczyn, które mają takie łóżka ? prawda z tym kręgosłupem? Kurdeee strasznie się nastawiłam na to wodne, a tu taka lipa z tymi bólami kręgosłupa
olas1986

Re: Łóżko wodne co sądzicie?

Postprzez propabilistyk » 12 sty 2017, o 12:17

Dziewczyną nie jestem ale miałem okazję spać przez 6 dni na takim łózko. Powiem szczerze, że to był koszmar. Budziłem się niewyspany z bólami w krzyżu. Nie wiem o co chodziło, ale po powrocie na mój twardy materac czułem się jak nowo narodzony. Nigdy więcej wodnego łóżka. Moja żona była zadowolona ale też stwierdziła, że nie warto w to inwestować.
propabilistyk

Postprzez kinia » 20 kwi 2017, o 10:57

Szczerze mówiąc, to nie mam pojęcia, czy takie łóżko jest wygodne. Nigdy nie miałam okazji na takim leżeć :) Ale obawiam się, że może być chyba za miękkie? A jak jest za miękkie, to może źle podpierać kręgosłup. Sporo czytałam o materacach termoelastycznych Viscotherapy i wg mnie właśnie na taki warto się zdecydować.
kinia

Postprzez infiltracja » 21 kwi 2017, o 13:30

Mam podobne odczucia, fajnie brzmi i w ogóle, ale nie chciałabym.
infiltracja

Postprzez milka » 21 kwi 2017, o 14:27

Ja bym nie chciała. Wolę klasyczne łóżka.
milka

Powrót do Off topic