Teraz jest 23 cze 2017, o 21:04
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Pies z hodowli

Luźniejszy dział przeznaczony do pytań, ogłoszeń i tematów niezwiązanych bezpośrednio z branżą turystyczną.

Pies z hodowli

Postprzez tire1979 » 12 sty 2017, o 10:25

Za tydzień jedziemy do hodowli po psa.I mam pytanie:jakie dokumenty hodowca powinien mi przekazać jakie informacje, o co powinnam zapytać i w ogóle co muszę wiedzieć?
tire1979

Re: Pies z hodowli

Postprzez Spryciara » 11 maja 2017, o 12:49

a to będzie pis z rodowodem? Bo jeśli tak to n pewno rodowód. Powinnaś też zamówić kilka gadżetów dla pieska - na pewno przydadzą Ci się majtki z pampersem na początek żeby piesio nie sikał w domu, a jeśli to suczka to majtki na cieczkę też się przydadzą. Zajrzyj na https://kotbarnaba.pl/ to mój ulubiony sklep z artykułami dla zwierząt. Mają dużo fajnych rzeczy szczególnie przydatnych po operacjach i zabiegach.
Spryciara

Postprzez jesssie » 15 maja 2017, o 15:38

ja wolałabym adoptować jakiegoś biedaka ze schroniska, a nie ładować kasę hodowcom.
jesssie

Postprzez Eleni88 » 17 cze 2017, o 17:00

Hodowle są po to aby przedłużać czystość danej rasy, dlatego ważne jest alby upewnić się czy nie mamy do czynienia z pseudo hodowlą. Od hodowcy powinniśmy otrzymać papiery które świadczą o rodowodzie i książeczkę zdrowia. Jeżeli mamy jakiekolwiek wątpliwości, czy nasz pies ma wszystkie potrzebne szczepienia lub jakie powinien otrzymać w najbliższym czasie, możemy zgłosić się do weterynarza lub zadać pytanie online. Na stronie http://vetporadnik.org.pl/ czeka na nas Pani Monika Buza która jest lekarzem z wieloletnim doświadczeniem oraz pracuje w renomowanej klinice weterynaryjnej.
Eleni88

Postprzez mandzulia » 19 cze 2017, o 16:01

I jak z tym psiakiem :)? kupiliście? ja mam pięknego psiaka amstaffa, ale ostatnio ma problemy z jelitami :( ma jakąś chorobę odkleszczową, słabo się czuje, a weterynarz kazał rozejrzeć się za karmą bez zbóż https://www.petstation.pl/psy/karma/kar ... a/bez-zboz znalazłam takie, właśnie czekam na paczkę, wybrałam kilka rodzajów. Mój pies był z hodowli, ale czy ma rodowód czy nie - kochałabym go tak samo :)
mandzulia

Postprzez jesssie » 20 cze 2017, o 18:03

a nie lepiej ze schroniska? Taki pies z hodowli kosztuje duże pieniądze, a tak to można wziąć biedaka ze schroniska i to za darmo.
jesssie

Powrót do Off topic