Teraz jest 24 wrz 2017, o 10:43
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

tanie noclegi w Krakowie

Znasz sprawdzony nocleg? Opisz go i poleć innym!

tanie noclegi w Krakowie

Postprzez krakowrentals » 10 mar 2010, o 19:12

Polecamy komfortowy apartament w centrum KRAKOWA w cenie 100 zl za dobe (do konca marca), oraz 120 zl do konca maja ZA CAŁY APARTAMENT (dla 1-4 osob)!!!!!
Wiecej informacji oraz zdjecia na naszej stronie internetowej:
http://krakowapartments4rent.com/pl,apa ... tudio.html
oraz pod nr telefonu: 693 173 792
krakowrentals

Re: tanie noclegi w Krakowie

Postprzez kret » 16 mar 2010, o 13:21

Ja z kolei mogę polecić z czystym sumieniem Old Town Hostel w Krakowie. Noc za 50 zł, pokoje są przestronne, czyste, z dostępem do neta, no i obsługa jest bardzo miła. Jednak największym plusem nocowania w OTH jest lokalizacja, w każdej chwili można skoczyć na spacer po starym mieście czy na winko do jednej z tysiąca knajp w centrum.
kret

Postprzez Kasia » 20 mar 2010, o 13:55

Polecam noclegi http://www.tylkotu.eu/
Kasia

Postprzez monika » 8 cze 2010, o 10:15

Ja polecam Old Town Hostel. Jest tani, zadbany, w dobrym miejscu (bardzo blisko Rynku). W nocy jest spokojnie, można się wyspać.
monika

Postprzez suri999 » 5 sie 2010, o 10:28

Miałam okazje nocować już w kilku krakowskich hostelach i póki co z czystym sumieniem moge polecić wspomniany już Old Town Hostel. Wszystko co piszą o tym miejscu forumowicze znajduje potwierdzenie w rzeczywistości - super lokalizacja, przystępne ceny, fajna obsługa, zadbane pokoje. Polecam!
suri999

Postprzez tyka21 » 9 wrz 2010, o 14:14

Potrzebuję nocleg w centrum, możecie mi coś polecić?
tyka21

Postprzez ZiomekPoziomek » 15 paź 2010, o 11:57

wow, widzę, że tu dużo tu pozytywnych opinii o tym Old town hostel :) ja właśnie szukam noclegu na ostatni weekend października. też słyszałem o tym hostelu, że jest zajebisty. przede wszystkim nie mam dużo kasy, a on podobno jest w fajnej cenie.
ZiomekPoziomek

Postprzez gregorek » 18 paź 2010, o 13:34

Polecam skorzystać z wyszukiwarki hoteli w Polsce. W Krakowie jest dużo fajnych miejscówek, a katalogi hoteli są bogate w informacje na ten temat.
gregorek

Postprzez Janek1232132 » 2 gru 2010, o 11:31

tez uwazam, ze najlepiej korzsytac z jakis wyszukiwarek, mozna spokojnie dobrac sobie odpowiedni termin i odpowiedni koszt jaki nas interesuje, ja jak szukałem noclegi kraków to znalazłem mega fajny hotelik w przystępnej cenie
Janek1232132

Postprzez Blanka87 » 3 lut 2011, o 14:19

ZiomekPoziomek, tak Old Town Hostel jest super-wypaśny i w dobrej cenie. Git miejscówa. Niedaleko Rynku.
Blanka87

Postprzez krompik » 3 lut 2011, o 14:44

również polecam, jest przede wszystkim tani w tym drogim Krakowie :D
krompik

Postprzez dagmara » 5 lip 2011, o 13:15

Old Town Hostel :) największym plusem jest świetna miejscówka - w samym centrum :D blisko do klubow, kawiarni, na Wawel itp. pokoje i łazienki czyste, a lokalizacja w starej kamienicy dodaje niepowtarzalnego klimatu ;] no i cena spoko - 50zł ze śniadaniem :) jak najbardziej polecam!
dagmara

Postprzez fibas » 5 lip 2011, o 23:14

również musze się pod tym podpisać bo mam identyczne wrażenia po paru nocach w tym hostelu :)
fibas

Postprzez gosc » 14 lip 2011, o 14:34

tyka21 napisał(a):Potrzebuję nocleg w centrum, możecie mi coś polecić?

Tutaj jest całkiem fajnie:

www.hometels.noce.pl
gosc

Postprzez majeczka » 19 lip 2011, o 21:12

rzadko podróżuje i nie mam zbytnio rozeznania w hostelach w Krakowie...
jednak ostatni weekend spędziłam z przyjaciółkami w Faust Hostel (wieczór panieński). Jak usłyszałam słowo hostel to spodziewałam się pokoi wieloosobowych, brak prywatności, niedomytych łazienek itd A tam byłam mile zaskoczona :D mieliśmy 2 pokoje 3os. obok siebie, łazienki błyszczały jak nowe, aneks kuchenny w pełni wyposażony, balkon gdzie można było spokojnie wypalić fajeczkę ... No i jest bezpiecznie dlatego też w sierpniu jadę tam z moimi dzieciaczkami i mężusiem :) Według mnie hostel wart polecenia :)
majeczka

Postprzez chatul » 13 wrz 2011, o 17:30

Ja polecam hostel Atrakcyjny Kazimierz - tanio, wszędzie blisko, czysto, naprawdę warto tam przenocować :)
chatul

Postprzez Kama » 27 wrz 2011, o 09:20

Potwierdzam, byłam tam 2 tygodnie temu, trafiłam tam zupełnie przypadkiem i byłam bardzo mile zaskoczona! Tanio, czysto i przede wszystkim miła atmosfera! Nie wspominając już o lokalizacji, wszędzie blisko!
Gorąco polecam Hostel Atrakcyjny Kazimierz!
Kama

Postprzez Fidzik » 28 wrz 2011, o 17:29

Jeśli poszukujecie niedrogiego noclegu w Krakowie, uderzajcie do Atrakcyjnego Kazimierza na Placu Nowym!
Fidzik

Postprzez fusia66 » 22 gru 2012, o 20:03

ja pierwsze od czego zaczynam to przegladanie kwater i noclegów w interencie, już kilka razy zdarzyło mi się znaleźc naprawde dobrą ofertę za niewielka cene dzieki czemu na samym wyjeździe mogłam sobie pozwolic na znacznie więcej, a w krakowie jest masa hosteli o dobrych warunkach wysraczy troche poszperac :)
fusia66

Postprzez Bella » 28 gru 2012, o 11:43

No ja za bardzo nie umiem tak szukać w internecie.a chętnie bym odwiedziła Łagiewniki k/ Krakowa i nawet tam przenocowała.
Może mi ktoś coś poleci :)
Bella

Następna strona

Powrót do POLECANE NOCLEGI