Teraz jest 29 sie 2016, o 02:01
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Wakacje w polskich górach - gdzie warto być?

Podziel się z innymi użytkownikami swoją opinią na temat różnych miejsc!

Re: Wakacje w polskich górach - gdzie warto być?

Postprzez makarena00 » 17 gru 2014, o 13:38

A może tak spływ Dunajcem w Pieninach? Wrażenia podobno niesamowite, a i atrakcja unikatowa (podobno nawet w skali europejskiej :) ).
makarena00

Postprzez tomker » 21 gru 2014, o 23:14

Tylko teraz chyba nie za bardzo czas na taki spływ :)

Ja jak zawsze polecam Karpacz - nie jest tak napchane (choć i tak miejsce popularne) i do tego fajnie można wejść sobie na śnieżkę bez jakiś większych problemów, ale z satysfakcją :)
tomker

Postprzez marysia85 » 23 gru 2014, o 12:41

A może Szczyrk lub Wisła ? Tam już teraz jest śnieg! Jeżeli jesteś fanem białego i szukasz ciekawych gadżetów na wyjazd zajrzyj na ta stronę http://www.dab.org.pl/ :)
marysia85

Postprzez Adamska76 » 3 sty 2015, o 11:18

Znam super miejsce w Zakopanym. Domek drewniany z dwoma sypialniami. :D
Adamska76

Postprzez olapawlik » 7 sty 2015, o 12:40

Jeśli chodzi o góry to uwielbiam Zakopane i okolice, często z rodziną jeździmy tam aby wypocząć, zresetować się i naładować baterie. Ostatnio nocleg braliśmy tutaj http://www.goralpoleca.pl/ i fajnie trafiliśmy bo to jakiś nowy budynek był, wszystko na wysokim poziomie, polecam.
olapawlik

Postprzez Scaliano.com.pl » 14 sty 2015, o 12:05

Z całą pewnością planując podróż w Polskie góry,warto uwzględnić Sudety i Kudowę Zdrój,gdzie dla każdego znajdzie się szereg atrakcji,zapraszamy serdecznie:)

www.Scaliano.com.pl
Scaliano.com.pl

Postprzez kubica » 15 sty 2015, o 11:30

Dla lubiących ciszę i spokój, polecam Bieszczady, zdobywanie szczytów nie dostarcza może dużo adrenaliny, jednak widoki są piękne.
Do tego nie ma tu takich tłumów jak w Tatrach, tańsze noclegi (ja nocowałem w Wetlinie) i pyszne i niedrogie jedzenie. :D
kubica

Postprzez Karina12 » 17 sty 2015, o 19:39

Polecam Beskid Mały;) Góra Żar z elektrownią szczytowo-pompową, piękne miejsce;) Szczyrk również oferuje piękne widoki;) i oczywiście Dolina pięciu stawów;) Bieszczady to również piękne miejsce, jest co zwiedzać;)
Karina12

Postprzez KalinowySen_pl » 20 sty 2015, o 16:31

A ja najbardziej lubię Tatry,tutaj również można odpocząć a dla tych którzy są żądni górskich wędrówek także mnóstwo szlaków do wyboru i świeże,czyste powietrze:)

www.KalinowySen.pl
KalinowySen_pl

Postprzez biszop » 29 sty 2015, o 18:27

W góra warto być nważne gdzie, ja uwielbiam Brenna cicho, spokojnie i nie ma masy turystów.
biszop

Postprzez Irenka » 3 lut 2015, o 20:35

Dużo się mówi o Tatrach, Bieszczadach czy Karkonoszach ale jeżeli ktoś szuka spokoju i trochę mniejszego ruchu na szlakach to polecam Beskid Niski. Są to góry chyba najmniej zdewastowane przez masową turystykę a ty tym o niepowtarzalnym klimacie. Przy okazji wędrowania po Beskidzie Niskim warto zwiedzić pobliski Biecz, miasto które w średniowieczu należało do największych miast królewskich, a obecnie trochę zapomnianych. Baza noclegowa w ostatnich latach uległą znacznie poprawie. Także turyście bardziej wymagający znajdą ofertę noclegową dla siebie chociażby Villa Historia w Bieczu.
Irenka

Postprzez obieżyświat92 » 12 lut 2015, o 11:29

Dla mnie najfajniejsze są Karkonosze - jest tam nieco mniej turystów niż w Tatrach, a są równie piękne. Od Karpacza aż do Szklarskiej można przejść pasmem górskim - widoki niezapomniane, polecam! ;)
obieżyświat92

Postprzez henrykk2000 » 20 lut 2015, o 16:31

Może mało oryginalnie, ale na pewno Zakopane, bez tego wypad w góry nie może być udany :)
https://www.bookapart.com/pl/turystyka-zakopane
henrykk2000

Postprzez Aneta31 » 6 mar 2015, o 19:03

http://www.siwejka.pl/o-nas,1.html- tam ostatnio spędzam każdą wolną chwilę, ponieważ dosłownie zakochałam się w Beskidzie Niskim. Spokój, cisza, dzika przyroda i świetne gospodarstwo agroturystyczne to wszystko czego mi do szczęścia potrzeba. Pokoiki bardzo przytulne, kuchnia pyszna, a co najważniejsze na szlakach nie ma mowy o tłoku. Można spokojnie je przemierzać, bez przebijania się przez tłum.
Aneta31

Postprzez zaron » 11 mar 2015, o 17:47

Całkowicie inny kierunek, zobaczcie to - http://www.namorzu.pl/p,Rejsy-wycieczkowe
Góry? Nie moje klimaty. Tutaj mam statek jak hotel, z masą atrakcji i przy okazji zwiedzamy europejskie stolice. To będzie pierwsza moja taka przygoda, ale zakładam, że doświadczenie będzie jedyne w swoim rodzaju ;-)
zaron

Postprzez Nawigator-Rewal » 19 mar 2015, o 09:41

Pytanie powinno brzmieć- gdzie nie warto być,Polskie góry należą do jednych z najpiękniejszych w całej Europie,więc warto zacząc od Tatr a potem odwiedzić Sudety i Bieszczady,taka jest moja kolejność:)

www.Nawigator-Rewal.pl
Nawigator-Rewal

Postprzez makarena00 » 29 mar 2015, o 20:34

Ja uwielbiam Pieniny. Trasa widokowa w Krościenku nad samym Dunajcem jest malownicza i wprost na wycieczki rowerowe. Prowadzi aż na Słowację i dalej. Po drodze jest Muzeum Pienińskiego Parku Narodowego. Jest również ekscytujący spływ tratwami po Dunajcu (unikat w skali europejskiej). I oczywiście wspinaczka na Trzy Korony.
Ale lubię też odpoczywać w innych zakątkach Polski, np. na Podlasiu: http://wczasyszelest.pl .
makarena00

Postprzez JagnaBambus » 31 mar 2015, o 09:44

Jeśli ktoś szuka spokoju i chce uciec od zgiełku miasta polecam Bieszczady. Pięknie tam jest!
JagnaBambus

Postprzez RozaWiatrow_pl » 8 kwi 2015, o 13:46

Trudno się z tym nie zgodzić,Bieszczady faktycznie są taką oazą spokoju i ciszy,szczególnie wczesna wiosną czy późną jesienią kiedy możemy uniknąć tłumów na szlaku,także gorąco je polecam.

www.RozaWiatrow.pl
RozaWiatrow_pl

Postprzez weremka » 22 kwi 2015, o 12:35

Warto jest wybrać się do Białki Tatrzańskiej. Jest to miejscowosć stosunkowo niedaleko od Zakopanego ale o wiele spokojniejsza oraz z tańszymi cenami noclegów ( nie ma tam problemu z zarezerwowaniem sobie miejsca w wygodnym pensjonacie albo zarezerwowania całego domku).

Znajdują się tam również świetne termy - termy Białka:
http://www.termabialka.pl/ - pozwolę sobie dać link całego obiektu abyście mogli sobie o nim poczytać. Jest to kompleks term,basenów oraz saun.
Znajduje się tam również świetne spa.
weremka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Subiektywne opinie o miastach, miejscach, miejscowościach