Teraz jest 26 wrz 2017, o 07:36
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Jak odzyskać odszkodowanie za wypadek komunikacyjny?

Luźniejszy dział przeznaczony do pytań, ogłoszeń i tematów niezwiązanych bezpośrednio z branżą turystyczną.

Jak odzyskać odszkodowanie za wypadek komunikacyjny?

Postprzez nakanka » 25 lip 2015, o 23:26

Jak odzyskać odszkodowanie za wypadek komunikacyjny? Jechaliśmy na wczasy i wjechał w nas jakiś dureń. Złamana noga i te sprawy, a ubezpieczyciel nie chce pokryć kosztów samochodu zastępczego oraz np. złamania.
nakanka

Re: Jak odzyskać odszkodowanie za wypadek komunikacyjny?

Postprzez stefan55 » 27 lip 2015, o 08:18

Ja miałem podobną sytuację, z tym, że wypadek miałem za granicą. Szukałem jakiejś firmy, która odzyskuje odszkodowania również w takiej sytuacji i polecono mi Lex Fortis. Mogę ich polecić, bo zrobili na mnie dobre wrażenie, jestem zadowolony z odszkodowania
stefan55

Postprzez dabab » 30 lip 2015, o 23:42

W takim przypadku najlepiej zgłosić się do EuCO. Naprawdę świetna firma odszkodowawcza, która solidnie podchodzi do każdej sprawy. W naszym przypadku wywalczyli dla nas naprawdę ogromne odszkodowanie.
dabab

Postprzez nakanka » 16 sie 2015, o 00:16

A jak to cenowo wygląda?
nakanka

Postprzez herbert » 25 sie 2015, o 15:47

u mnie podobny problem w tym roku na wakacjach. samochód, szpital... :x ehh, no i jeszcze problem z wypłatą ubezpieczenia, czyli świetne wakacje w hiszpanii... zgłosilismy się do Votum, nie rozmumiem tego zamieszania z wypadkami za granicą i problemami z włąsnym ubezpieczycielem, no cóż, może czas najwyższy go zmienić.... w każdym razie jesteśmy w trakcie ustalania, prawdopodobnie skończy się na ugodzie, bo dostaliśmy już ofertę z całkiem przyzwitą kwotą, przedstawiciel załatwia jeszcze formalności, no ale chyba wszytsko się dobrze skończy
herbert

Postprzez Rybeczka » 25 sie 2015, o 18:38

;) Polecam Votum -zajmie się tym najlepiej ,mają tam szpeców najlepszych .Bardzo lojane ludziska ,korzystałam z usług dlatego polecam. :D
Rybeczka

Postprzez jasna1 » 27 sie 2015, o 21:31

EuCO jest zdecydowanie najlepsze. Mają wiele sukcesów na moim koncie. Sama korzystałam z ich usług.
jasna1

Postprzez infiltracja » 28 wrz 2015, o 12:25

Ja też miałam ostatnio niedużą stłuczkę i musiałam postawić na naprawę wgnieceń Kraków Wgniecenia.pl. Teraz zamierzam starać się o odszkodowanie, bo mam podobno taką możliwość.
infiltracja

Postprzez hana » 4 paź 2015, o 22:05

Jak czytam jakie ludzie mają kłopoty to się cieszę, że dostałam w CUK do polisy pakiet porad prawnych. W razie czego nie będę musiała płacić za prawnika.
hana

Postprzez aszyn27 » 5 paź 2015, o 14:21

A nie można po prostu iść do PZU jeśli tam jesteśmy ubezpieczeni?
aszyn27

Postprzez malinka22 » 11 paź 2015, o 15:17

Okazuje się, że uzyskanie odszkodowania nie zawsze jest proste, nawet jeśli nikt nie kwestionuje winy sprawcy.
Ale jeśli wiemy, co robić i jak się zachowywać, możemy wyjść na swoje.
Warto czytać chociażby artykuły w stylu tego: http://www.kancelaria-szip.pl/strefa-wi ... prawa.html . Taka wiedza może się nam przydać w najmniej spodziewanych sytuacjach.
Także warto być na bieżąco i orientować się w swoich prawach, zamiast pokornie spuszczać głowę.
malinka22

Postprzez Carollina » 24 paź 2015, o 16:07

hana napisał(a):Jak czytam jakie ludzie mają kłopoty to się cieszę, że dostałam w CUK do polisy pakiet porad prawnych. W razie czego nie będę musiała płacić za prawnika.

Dokładnie.Ten pakiet to unikalna oferta na rynku.
Carollina

Postprzez Astudent17 » 6 mar 2016, o 19:04

Warto wiedzieć jak zachować się wobec sprawcy kolizji oraz ubezpieczyciela. Mam wrażenie, że ubezpieczyciel zawsze oferuje zaniżoną kwotę, a jak się do sprawy zaangażuje adwokata, to nagle mu się wyliczenia zmieniają i oferta jest dużo hojniejsza ... Warto też pocaytać sobie w internecie co poszkodowanemu przysługuje.
Astudent17

Postprzez Amonika » 21 kwi 2016, o 15:19

Ważne też żeby wiedzieć, że nie tylko poszkodowanemu należy się odszkodowanie. Mogą o nie występować też osoby pośrednio poszkodowane, jak np. małżonek, rodzice, dzieci - http://castellum.com.pl/abc-odszkodowan/posrednio-poszkodowani. Należy złożyć odpowiednie papiery, najlepiej jeszcze przedstawić dokumentację związaną z całym wydarzeniem i najbliższa rodzina ma szansę otrzymać pieniądze na leczenie, rehabilitację czy zadośćuczynienie. Najlepiej jeszcze mieć świadków, ale wiadomo, że o takich rzeczach myśli się dopiero później.
Amonika

Postprzez poczytna » 9 maja 2016, o 10:42

Ja bym radziła bezpośrednio do, któregoś z prawników -> kancelariaadwokackaplock.pl/porady-prawne. Ja w ten sposób załatwiłam sobie całkiem ładną sumkę ;)
poczytna

Postprzez bartekk90 » 3 cze 2016, o 10:48

Jeśli macie problem z odszkodowaniem odszkodowania za wypadek komunikacyjny, to przepytajcie sobie ten wpis http://www.pomocni.org.pl/index.php/blo ... zkodowanie - jest tam napisane, jak zawalczyć o odszkodowanie. Moim zdaniem najlepiej zgłosić do jakiejś firmy, która się w tym specjalizuje - przed wyborem radzę jednak sprawdzić jakie ma opinie i przeczytać umowę.
bartekk90

Postprzez Oliwa » 28 wrz 2016, o 08:38

Jak Twoja firma ma tego typu problemy prawne to rozważ współpracę z kancelarią www.pierog.pl. Prowadzą obsługę firm i instytucji publicznych.
Oliwa

Postprzez damiankowalik » 16 gru 2016, o 14:49

Najlepiej po prostu skonsultuj się z jakimś adwokatem czy prawnikiem. Ja takie sprawy powierzam zawsze specjalistom bo później możemy wyjść na tym stratni. Ostatnio miałem sprawę dot. sporu o zapłatę i wynająłem tą kancelarię: http://www.adwokat-figiel.pl/ która rozwiązała ten problem.
damiankowalik

Postprzez MarkKa » 19 gru 2016, o 15:55

Ja mogę z pewnym spokojem polecić kancelarię http://www.kancelariaadwokackaplock.pl/adwokat . Znam osobiście Panią Magdalenę.
MarkKa

Postprzez Zofia » 20 gru 2016, o 13:26

Jeździjcie ostrożnie. Mnóstwo wypadków na drodze.
Ostatnio edytowano 12 wrz 2017, o 14:47 przez Zofia, łącznie edytowano 1 raz
Zofia

Następna strona

Powrót do Off topic