Teraz jest 1 maja 2017, o 04:16
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Wakacje w polskich górach - gdzie warto być?

Podziel się z innymi użytkownikami swoją opinią na temat różnych miejsc!

Re: Wakacje w polskich górach - gdzie warto być?

Postprzez propabilistyk » 12 sty 2017, o 12:14

Na wakacje w góry wybieram się latem (sporów zimowych nie lubię). Upodobałem sobie Bukowinę Tatrzańską, Zakopane i Ustroń. Dlaczego? Uwielbiam jeździ rowerem po górskich szosach i właśnie te miejsca wydają mi się do tego najlepsze. Niewielki ruch na bocznych droga, przyjaźni kierowcy + najlepsze polskie wyścigi jak Tour de Pologne mające etapy w Bukowinie i Zakopanem. Podhale oferuje przepiękne widoki na majestatyczne góry, które w skali naszego kraju są prawdziwym unikatem. Blisko są Pieniny czyli piękne rzeki i jeziora w górskim klimacie. Jeśli wybierzmy się na Słowację to trafimy do innego świata. Praktycznie brak turystów, cisza i spokój. Beskidy są mniej majestatyczne ale za to podjazdy na których mi zależy są dłuższe i bardziej... alpejskie :)
propabilistyk

Postprzez asiaczek » 30 sty 2017, o 15:53

No jak w góry to chyba Zakopane najlepiej nie? Najwięcej atrakcji w.g mnie.
Ja średnio raz w roku staram się być ostatnio byłem w wakacje tutaj http://www.zakopaneapartamenty.net szybko fajny nocleg znalazłem pamiętam.
asiaczek

Postprzez Irek987 » 31 sty 2017, o 15:12

No tak Zakopane to najlepsze miejsce jakie może być.
Irek987

Postprzez lukaszpawel » 1 lut 2017, o 15:50

Uważam, że nie warto jechać w polskie góry. Drogo, korki, tłumy turystów, zapchane otwarte szlaki, komercja. Słowacja jest już lepszym wyborem. Z Polski po dodatkowych 6 godzinach jazdy autostradami jesteśmy w niższych Alpach. Ceny jak u nas tyle, że bez tłoku, korków, mozna wypocząć i jak się chce - podjechać nad Adriatyk.
lukaszpawel

Postprzez Wojo147 » 7 lut 2017, o 09:56

Najpierw sprawdźcie jakość powietrza.
Wojo147

Postprzez Szymon0793 » 27 lut 2017, o 14:55

Ja zawsze jeżdżę do Muszyny. Jest cisza i spokój, nie tak jak w najpopularniejszych miejscach jak Zakopane. Można naprawdę odpocząć i zrelaksować się. Bywałam tam i latem i zimną i zawsze jest pięknie. Nocuję zazwyczaj w hotelu Klimek, ostatnio korzystałam nawet z promocyjnych cen, więc pobyt wyszedł naprawdę tanio, a dodatkowo Aquapark był wliczony w cenę.
Szymon0793

Postprzez milka » 4 kwi 2017, o 12:00

Ja lubię Istebną. Zarówno latem, wiosną, jesienią, jak i zimą. Jak nie byliście, to koniecznie pojedźcie - baza noclegowa jest coraz bardziej rozwinięta, są też stoki i świetne ścieżki rowerowe: http://www.hotelzlotygron.pl/pl/rowerzysci. To także doskonałe miejsce na piesze wędrówki. Wiele się tam dzieje! Teraz w weekend jest a przykład trening kolarstwa górskiego z instruktorem.
milka

Postprzez albi72 » 8 kwi 2017, o 13:15

Moim zdaniem warto się zdecydować na Bieszczady albo wczesną wiosną albo początkiem jesieni. Niezapomniane widoki, o ile pogoda nie spłata nam figla i nie będzie padać cały czas :)
albi72

Postprzez hotel_klimek » 21 kwi 2017, o 13:22

Jeśli chodzi o wakacje w górach, to warto rozważyć wyjazd do Muszyny. To piękna, cicha okolica, gdzie można odpocząć od zgiełku miasta. Serdecznie zapraszamy do Hotelu Klimek, gdzie czeka na Państwa moc atrakcji: SPA, Aquapark, restauracja z regionalnymi potrawami, nording walking. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej. Pozdrawiamy, Hotel Klimek****SPA
hotel_klimek

Poprzednia strona

Powrót do Subiektywne opinie o miastach, miejscach, miejscowościach