Teraz jest 26 wrz 2017, o 20:12
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Nocleg Krynica Zdrój

Zamieść tutaj pytania dotyczące poszukiwanego noclegu - czytaj odpowiedzi właścicieli kwater.

Nocleg Krynica Zdrój

Postprzez turyscislask » 18 sty 2010, o 21:50

Witam wszystkich chcących spędzić swój wymarzony pobyt w ośrodku ?Jodłowy Dwór? w Krynicy Zdroju.

Chciałbym się tu podzielić moimi wrażeniami z pobytu w tym ośrodku.
Postanowiliśmy wybrać się do Krynicy na sylwestra. Nasz pobyt trwał 5dni. W Internecie znaleźliśmy ofertę ?Jodłowego dworu?, o dziwo jak na ten okres mieli wolne miejsca. W Internecie zdjęcia pokoi po prostu super, co widać na ich stronie http://www.krynica.pl/baza/b_jodlowydwor.php, gorzej z rzeczywistością.
Tak, więc zacznę od początku. Po przyjeździe do ośrodka ciężko było nam znaleźć recepcję okazało się, że owa recepcja schowana jest za kominkiem w bardzo mało widocznym miejscu. Po spisaniu naszych danych i opłaceniu za cały pobyt zaprowadzono nas do pokoju. Po otwarciu drzwi poczułem się rozczarowany. Pokój, w którym mieszkaliśmy nie bardzo przypominał pokoje ze zdjęć. No, ale cóż jest 30 grudzień, znalezienie innego miejsca noclegowego graniczy z cudem, więc jesteśmy w sytuacji bez wyjścia i zostajemy. Po rozpakowaniu naszych bagaży stwierdziliśmy, że warto było by się wykąpać po podróży. I tu następne rozczarowanie woda letnia (czytaj prawie zimna) na dodatek ciśnienie wody takie, że pożal się Panie Boże. Biorąc upragniony prysznic cóż widzę, otóż grzyb na parawanie. O myciu zębów i rąk też należy zapomnieć, bo umywalka zatkana. Po jakże ?relaksującej? kąpieli schodzę do recepcji zgłosić swoje uwagi. Odpowiedz brzmi, że były już skargi, że mają pełne obsadzenie i że postarają się coś z tym zrobić.
Wracam po spacerze do pokoju, po kąpieli oczywiście w zimnej wodzie położyliśmy się do łóżka, włączamy telewizor 14 cali o pilocie można tylko pomarzyć, zmiana kanałów działa tylko w górę do dyspozycji aż uwaga 2 kanały. Przypomniałem sobie, że muszę naładować telefon i baterie do aparatu tak, więc krótka penetracja pokoju i uwaga do dyspozycji aż 1 kontakt teraz mamy do wyboru TV, ładowanie komórki lub baterii do aparatu. Czyli o oglądaniu TV możemy zapomnieć. Ale za to całą noc towarzyszył nam dźwięk cieknącej spłuczki i nabierającej się do niej, co chwila wody.
Rano pora na śniadanie do dyspozycji mamy czajnik, który stoi na korytarzu jeden na chyba 10 pokoi. Tak, więc krótkie polowanie uff zdobyłem czajnik żeby zalać kawy. O jakiejkolwiek zastawie można pomarzyć, jedyna dostępna to aż 2 szklanki nie wspomnę już o zjedzeniu czegoś na ciepło. Lodówka jedna mała na cały pensjonat, który wg info na WWW mieści 45 osób. Po śniadaniu chcemy się wykąpać i ku naszemu zdziwieniu leci wrząca woda myślę sobie super widocznie cos z tym zrobili, ale to trwało tylko chwilę, bo wieczorem już zimna woda na nas czekała. Przed wyruszeniem w góry idę do recepcji poinformować o cieknącej spłuczce znowu otrzymuję informację, że postarają się coś z tym zrobić i zostaję poproszony o danie klucza do pokoju. Po powrocie Pani z recepcji wydaje mi klucz mówiąc, że umywalka została przetkana a co do spłuczki zostanie ona naprawiona w czasie pobytu (niestety nie poinformowano nas czy naszego). Przed nocą sylwestrową chciałbym się ogolić niestety ku temu nie mam warunków w ubikacji nie ma kontaktu jedyny kontakt jest w pokoju, ale tam nie ma lustra w tej sytuacji o goleniu przez 5 dni mogłem zapomnieć. Przez następne parę dni doszukaliśmy się innych ciekawostek, które krył nasz pokój tj.

-grzyb na zasłonie prysznicowej
-zatkana umywalka
-ledwo, co lecąca woda pod prysznicem
-BRAK CIEPŁEJ WODY (na cały 5 dniowy pobyt mieliśmy ją tylko raz rano)
-cieknąca spłuczka
-popękane kafelki
-poocierane ściany
-brudne wykładziny
-plamy na suficie w łazience
-brak uchwytu na papier toaletowy
-pęknięty stół
-pęknięty muszla klozetowa

W załączeniu zdjęcia z naszego ?super? pokoju
O czymś takim jak szmata do podłogi można tylko pomarzyć. Tak, więc mamy łazienkę z funkcją brodzika.
Za cały ten ?komfort? cena bagatela 50 zł za osobę za nocleg
Także radzę dwa razy zastanowić się nad pobytem w ?Jodłowym dworze? za 50zł myślę, że można znaleźć pokój o dużo wyższych standardach. Za pokój w ?Jodłowym dworze? można dać max 20zł, choć i to uważam, że będzie za dużo.
Kierownictwo ma wszystko w dużym poważaniu, kiedy się zwraca na coś uwagę przestaje być miło i zaczynają się schody.
W związku z tym, że poczuliśmy się po prostu oszukani, zwróciliśmy się do P. Kierownik pisemnie z prośbą o częściowy zwrot kosztów pobytu. Miało to miejsce 1.01.2010 i do dziś mimo obietnic tj.18.01.2010 brak jakiejkolwiek odpowiedzi.
Postanowiłem tą całą sytuację opisać, żeby służyła ku przestrodze. Ludzie nie dajcie się nabrać nieuczciwym właścicielom różnego rodzaju miejsc noclegowych. Piszcie o takich naciągaczach, bo to jest na pewno jeden ze sposobów wyeliminowania ich z rynku.

Tu widać grzyba na zasłonce

Obrazek
Obrazek

Tu widać wąż prysznicowy, aby uzyskać odpowiednie ciśnienie jedną reką należało trzymać zagięte miejsce

Obrazek

Plamy na suficie w łazience

Obrazek

popękane kafelki w łazience

Obrazek

uchwyt na papier toaletowy, a raczej jego imitacja

Obrazek
Obrazek

peknięta muszla

Obrazek
Obrazek
Obrazek

jedna jedyna półka w łazience no i brak kontaktu

Obrazek

zatkana umywalka

Obrazek

znowu muszla tym razem brak przycisku do spłukiwania wody

Obrazek

obdrapane ściany

Obrazek

brudna i targająca się wykładzina

Obrazek

pęknięty stół

Obrazek
Obrazek

no i super dużo przestrzeni życiowej

Obrazek

data w aparacie źle ustawiona także proszę nie zwracać uwagi
turyscislask

Nocleg Krynica Zdrój

Postprzez turysta » 3 sty 2011, o 17:41

Witam.

OSTRZEGAM wszystkich chcących wybrać się do "Jodłowy Dwór" w Krynicy Zdrój na ul.Zielonej 18A.
Miałam zarezerwowany pokój na tydzien w okresie od 26.12.2010 r do 02.01.2011 r.
Przyjechalam o umowionej porze do pensjonatu i co zastałam....włascicieli na mega kacu, którzy nie mieli przygotowanego pokoju dla mnie. Pomijam już fakt, że wchodząc do środka na korytarzu były taki SYF, że ledwo co przeszłam. Włascicielami są młodzi mężczyzni (ok 25-30 lat)- nieodpowiedzialni.
W pokoju było okropnie zimno, musiałam spac w grubym swetrze i dresach. Pierwszego dnia nie było ciepłej wody bo nie zdązyli napalic w piecu. Kolejny dzien też nie należał do lepszych....bo może i nagrzali solidnie ale mają tak nieszczelne okna, że nadal marzłam. Nie mogłam tam dłużej wytrzymac i przeniosłam sie do innego pensjonatu.
NIE POLECAM NIKOMU TEGO PENSJONATU, WARUNKI BARDZO SŁABE!!!
turysta

Re: Nocleg Krynica Zdrój

Postprzez arleta » 19 gru 2012, o 12:41

wy ostrzegacie a nam się poszczęśiło i odrazu trafiliśmy na fajny nocleg http://www.apartamentkrynica.com.pl/ - cena zdecydowanie odpowiada jakości
arleta

Postprzez demoon » 13 lut 2017, o 17:11

Fajnie, że to opisaliście. Zwykle jak szukam miejsca, to nie wiem,gdzie szukać info na jego temat i biorę, co leci. Bywa różnie. Wiadomo, że swetry męskie czy inne trzeba z sobą mieć na noc, żeby nie było zimno.
demoon

Postprzez karko » 30 sie 2017, o 19:03

My ostatnio wynajęliśmy super apartament w centrum Krynicy w cenie 150 zł / dobę dla dwóch osób. http://www.apartamentykrynicazdroj.eu/. Apartament w nowym budynku, urządzony w nowoczesnym stylu z aneksem kuchennym i dużym tarasem. Prze sympatyczna obsługa, gorąco poleca.
karko

Powrót do Szukam noclegu