Teraz jest 26 wrz 2017, o 20:10
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Język Francuski przez Skype

Najświeższe informacje z branży turystycznej.

Re: Język Francuski przez Skype

Postprzez agusia66 » 2 sty 2017, o 12:17

Oo, chyba zacznę się uczyc francuskiego :))
agusia66

Postprzez topole100 » 10 sty 2017, o 14:22

Dzięki takiej formie nauki można bardzo szybko przyswoić język, bardzo ważne są rozmowy z native speakerem. Polecam wszystkim naukę przez skype.
topole100

Postprzez Koless89c » 16 sty 2017, o 12:35

Ja uczyłem się w ten sposób j. angielskiego. Znalazłem sobie kilka chętnych osób i często razem ćwiczyliśmy rozmawiając na różne tematy.
Koless89c

Postprzez motyka » 26 lut 2017, o 10:56

A nie lepiej zapisać się do dobrej szkoły językowej? Takiej, w której zostaniemy kompleksowo przygotowani do zdania certyfikatu językowego? Ja mam namiar na http://www.warszawa.lincoln.edu.pl/ i słyszałam, że są bardzo skuteczni. Każdy kursant może wybrać też metodę nauki, która najbardziej mu odpowiada np. fiszki, nagrania audio etc. I stawiają na naukę praktycznego, a nie akademickiego języka. To bardzo ważne.
motyka

Postprzez turystycznymszlakiem » 27 lut 2017, o 15:49

Najlepiej nauczyć się między ludźmi i za granicą.
Skype nie odzwierciedla sytuacji, gdzie idziemy załatwić coś w banku, w urzędzie za granicą.
turystycznymszlakiem

Postprzez Piratka » 4 wrz 2017, o 16:53

Nauka języków obcych jest bardzo istotna i to nie tylko ze względu na wyjazdy na wakacje i wczasy, ale również w pracy. Coraz więcej firm poszukuje przecież osób, które znają angielski, francuski, czy niemiecki. Najlepiej jest, gdy znamy ich kilka. Ale skąd brać na to wszystko czas i chęci. Wiadomo, że jednym nauka idzie łatwiej, innym trochę trudniej. Często sama się zastanawiam jak się motywować? Trafiłam na blog Jacka Wiśniowskiego http://mistrzmotywacji.pl/, gdzie przedstawia sposoby na motywację z różnych dziedzin życia, czy to związanych z nauką, pracą, czy chociażby odchudzaniem. Filmiki są bardzo ciekawe i wiele inspiracji i pomysłów można z nich wyciągnąć.
Piratka

Poprzednia strona

Powrót do Newsy