Teraz jest 26 wrz 2017, o 13:01
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Prezent a 18

Luźniejszy dział przeznaczony do pytań, ogłoszeń i tematów niezwiązanych bezpośrednio z branżą turystyczną.

Prezent a 18

Postprzez Anetka90 » 5 wrz 2017, o 01:49

Razem z koleżankami szukamy jakiegoś mega odjechanego prezentu na osiemnastkę dla naszej najlepszej przyjaciółki. Interesuje nas nie tylko bielizna ale także wibratory. Szukamy czegoś, co dobrze działa i ciekawie wygląda. Oczywiście musi być pełna konspiracja i zwyczajnie wyglądająca paczka w rękach kuriera bo mama nie toleruje tego typu „zabawek”. Znalazłyśmy sexownysklep i raczej tam zrobimy zakupy bo mają wielki asortyment i gwarantują bezpieczne zakupy ale chcemy się dowiedzieć czy te paczki wyglądają jak z sexshop’u czy nie chwalą się na zewnątrz zawartością? Mam nadzieje, że przesyłka jest faktycznie tak dyskretna jak o tym czytałam/słyszałam. :)
Anetka90

Re: Prezent a 18

Postprzez alkka » 10 wrz 2017, o 16:49

A może jakieś fajne body: https://magmac.pl/19-body są mniej lub bardziej odważne a przynajmniej jej się przyda. Cena też jest raczej niska więc nawet jeśli miałoby się jej nie spodobać to duża strata nie będzie. Paczka będzie jako zmówienie z normalnego sklepu odzieżowego więc nie wzbudzicie żadnych podejrzeń:)
alkka

Postprzez Matisi » 11 wrz 2017, o 11:08

Ja uważam, że najlepiej sprawdziłaby sie tutaj biżuteria, w końcu to przełomowy wiek.
Matisi

Postprzez Gajatap » 13 wrz 2017, o 10:58

A ja uważam, że na osiemnastkę mogłybyście kupić koleżance jakieś kosmetyki do makijażu. To taki wiek, kiedy dziewczyny chcą się częściej malować i eksperymentować z nowymi kosmetykami. Może te z MIYO? Wiem, że są teraz dostępne w Auchan, więc warto się przejść i przetestować kilka kosmetyków. Mają bardzo dobre cienie do oczu.
Gajatap

Postprzez infiltracja » 13 wrz 2017, o 12:23

A ja jestem zdania, że najlepiej wybrać taki prezent, który na pewno uszczęśliwi tą osobę, czyli trzeba go dobrać indywidualnie. Ja na 18 dostałam aparat cyfrowy :)
infiltracja

Postprzez lolka09 » 14 wrz 2017, o 21:26

Tez bym stawiała na jakieś kosmetyki, może jakieś takie ekskluzywne, porządne. Ja bardzo lubię markę Alilla mają genialne cienie do powiek mineralne, które są hipoalergiczne
lolka09

Powrót do Off topic