Teraz jest 27 lip 2017, o 20:40
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

pozycjonowanie strony

Luźniejszy dział przeznaczony do pytań, ogłoszeń i tematów niezwiązanych bezpośrednio z branżą turystyczną.

pozycjonowanie strony

Postprzez nowak1 » 6 sty 2017, o 21:18

Poszukuję agencji zajmującej się pozycjonowanie stron w internecie i szeroko pojętym promowaniem stron www. Zalazłem w sieci m. in. tę firmę - pozycjonowanie bing, ma same pozytywne opinie. Jest też w mieście, w którym mieszkam, więc byłoby to na pewno wygodne rozwiązanie. Słyszeliście może coś o nich lum może macie jakieś sprawdzone agencje?
nowak1

Re: pozycjonowanie strony

Postprzez Howard » 17 lut 2017, o 16:04

Jeżeli zależy Ci na profesjonalnej firmie, która pomoże Ci faktycznie osiągnąć pozycje to sprawdź ofertę firmy Antygen http://www.antygen.pl
Howard

Postprzez aniaola37 » 20 lut 2017, o 14:49

a ja polecę Ci firmę Acomputres http://acomputers.pl/. Powierzyłam im pozycjonowanie mojej strony i jestem bardzo wysoko w wynikach google
aniaola37

Postprzez Kryst78 » 24 lut 2017, o 18:02

Ja korzystałem z usług http://buzzmarket.pl/ świetne pozycjonowanie mi zrobili i w dobrej cenie, w dodatku mają szereg innych usług marketingowych polecam.
Kryst78

Postprzez migor » 24 lut 2017, o 19:41

Moim zdaniem stronka wygląda w porządku, warto spytać o opinię kogoś kto korzystał z ich usług.
migor

Postprzez xaero » 28 lut 2017, o 21:46

Najlepszą metodą weryfikacji czy znają się na rzeczy jest po prostu wpisanie w wyszukiwarkę pozycjonowanie plus nazwę miasta, jeżeli są wysoko znaczy że można im zaufać 8-)
xaero

Postprzez janusz.b » 1 mar 2017, o 23:47

To nie jest niestety łatwe ;/
janusz.b

Postprzez kurak » 8 mar 2017, o 13:27

Dobre pozycjonowanie to lata doświadczenia i pracowitości. To inwestycja.
kurak

Postprzez maczynski » 9 mar 2017, o 20:15

Po co pozycjonować stronę w bing-u skoro google ma ponad 90% udziału w rynku? Jeszcze długo to się nie zmieni. Sugeruję się nad tym zastanowić.
maczynski

Postprzez damiankowalik » 20 kwi 2017, o 15:16

Dlatego właśnie najlepiej zlecić takie usługi profesjonalistom, którzy znają się na rzeczy, zresztą sporo ciekawych rzeczy o samym pozycjonowaniu stron możecie przeczytać na stronie właśnie jednej z lepszych agencji seo - https://sem7.pl/oferta/pozycjonowanie-stron
damiankowalik

Postprzez monikabert90 » 20 maja 2017, o 08:49

Zanim zdecydujesz się na pozycjonowanie swojej strony internetowej, zorientuj się, ile taka usługa powinna kosztować. Znajdą się bowiem firmy, które będą Cię chciały naciągnąć, ale i takie, które zaoferują niską cenę, ale w gruncie rzeczy nic nie zrobią.
Cena pozycjonowania strony zależy od wielu czynników. Najłatwiej oszacujesz ją korzystając z kalkulatora na kalkulatordlafirm.pl - bardzo wygodne narzędzie do obliczania ceny usług firm zewnętrznych, w tym pozycjonowania SEO ;)
monikabert90

Postprzez Patros » 22 maja 2017, o 23:04

możesz spróbować samodzielnie podnosić pozycję przez pozyskiwanie linków. Podsyłam jedno sprawdzone miejsce http://forumkaty.pl/ niestety kolejne będziesz musiał poszukać
Patros

Postprzez martawrona » 23 maja 2017, o 10:02

Nie jest to sprawa łatwa, do tego wszystko zależy od branży. Jeżeli miałby to być hotel, to warto zainteresować się ofertą - http://www.profitroom.pl/ zajmują się tylko i wyłącznie hotelami i mają w tym duże doświadczenie.
martawrona

Postprzez kurak » 26 maja 2017, o 15:35

Jakbyście potrzebowali dobrego pozycjonowania, to na pewno warto zainteresować się ofertą pozycjonowania stron na lublin . W pozycjonowaniu ważna jest fachowa wiedza i .... odwaga :).
kurak

Postprzez paracetamol » 27 maja 2017, o 12:38

Też szukam kogoś do pozycjonowania stron internetowych. W moim przypadku Lubliniec, więc myślę nad
http://www.premesso.pl/pozycjonowanie-lubliniec.html, których polecał mi znajomy. Korzystaliscie może z ich usług? :)
paracetamol

Postprzez aga_a » 30 maja 2017, o 12:13

W przypadku firm pozycjonujących myślę, że akurat siedziba firmy nie ma znaczenia, bo działania są prowadzone w internecie i raporty tych działań otrzymujemy mailowo. Umowę też można podpisać mailowo, a dogadać warunki można telefonicznie. Jednak przed podpisaniem umowy warto zwrócić uwagę, czy firma proponuje szybkie pozycje w krótkim czasie- wtedy powinna włączyć się lampka alarmowa. Tak naprawdę na efekty pozycjonowania należy trochę poczekać, pierwsze pojawiają się po ok. 3 miesiącach i to przy frazach łatwych i mało konkurencyjnych. Na te trudniejsze czeka się o wiele dłużej, po ok. 6 miesiącach wzwyż. Więc jeżeli obiecują szybsze efekty, to znaczy, że nie będą robili tego porządnie, byle by były efekty, a potem niech się dzieje co chce. Google może nałożyć filtr za stronę. Dlatego pamiętajmy, że powierzamy firmie naszą stronę internetową, która w założeniu ma nas reprezentować w sieci i sprzedawać nasze usługi. Warto zapłacić więcej rzetelnej firmie, niż szukać czegoś tanio i szybko. Agencja interaktywna warszawa powinna przestawić strategię działań i przesyłać comiesięczne raporty.
aga_a

Postprzez hanny » 26 cze 2017, o 14:25

Dobrze wypozycjonować stronę google.pl nie jest łatwo, szczególnie jeśli nigdy nie miało się doświadczenia w tym względzie. Najlepszą rzeczą jest wynajęcie firmy pozycjonującej, można także skorzystać z pakietów dostosowanych do tego jakie są indywidualne potrzeby.
hanny

Postprzez peter82 » 29 cze 2017, o 12:11

Pozycjonowanie strony to nie lada sztuka. Prostsza sprawa przy okazji mniejszych portali i stron o konkretnym profilu. Gorzej dla portali ogólnotematycznych.
peter82

Postprzez motyka » 9 lip 2017, o 15:28

Ja mogę polecić Ci skorzystanie z wiedzy i doświadczenia tej agencji marketingu online: http://fabrykamarketingu.pl/ . Współpracują oni z firmami polskimi i zagranicznymi, więc mają na koncie sporo zrealizowanych kampanii reklamowych. Poczytaj o ich usługach ale z tego, co kojarzę to oferują m.in. działania SEO, SEM, performance marketingu, content marketingu, remarketingu, hostingu stron i wielu innych. Oczywiście wszystko w oparciu o analizę potrzeb Klienta i jego cele biznesowe. Warto!
motyka

Postprzez asiaczek » 10 lip 2017, o 10:46

Prawda jest taka że na dobre i długotrwałe efekty potrzebny jest budżet, byle czym pozycji na tródniejsze frazy nie zrobimy.
asiaczek

Następna strona

Powrót do Off topic