Teraz jest 23 sie 2017, o 00:22
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Pozyczka na zapłatę za wakacje

Masz pytanie dotyczące turystyki lub serwisu nocowanie.pl, które nie pasuje do innego działu? Wejdź tutaj!

Pozyczka na zapłatę za wakacje

Postprzez zaron » 20 kwi 2017, o 11:24

Nie pytajcie proszę o szczegóły - sytuacja kompletnie niespodziewana.
Ostatnia rata do zapłaty do 4 maja. Ponad 6 tysięcy - nie chcę w to angażować rodziny.
Gdzie dostaniemy taką kwotę? Nigdy nie braliśmy pożyczki, a kredytem może być problem.
zaron

Re: Pozyczka na zapłatę za wakacje

Postprzez Gwiazdka » 21 kwi 2017, o 17:33

Zdarza się, normalna sprawa - moim zdaniem reagujesz rozsądnie, o ile oczywiście masz z czego to spłacić.
Mikro Rata powinna ci dać od razu przy pierwszej pożyczce taką sumę - zdaje się, że max dają do 10 tysięcy.
Ale spłata jest rozkładana na 2 lata.
Gwiazdka

Postprzez zaron » 24 kwi 2017, o 12:37

Wygląda to naprawdę w porządku, nawet lepiej niż sądziłem, że będzie mnie to kosztowało. W takim razei można jeszcze lepiej? Pokażecie jakąś konkurencyjną ofertę? Pokazujecie proszę jakieś konkrety, będę wdzięczny.
zaron

Postprzez Piotr26 » 24 kwi 2017, o 12:41

6 tyś. to nie jest aż tak dużo, można skorzystać nawet z chwilówek... tu jest na krótko opisane http://chwilowki-online24.pl/porady/chw ... a-na-raty/
Piotr26

Postprzez zaron » 25 kwi 2017, o 12:20

Super, nawet patrzyłem, ale przy tych pożyczkach RRSO to jakiś kosmos w porównaniu do tego, co ma Mikro Rata, więc trudno Twoje podpowiedzi brać w jakikolwiek sposób na poważnie...
zaron

Postprzez Gwiazdka » 26 kwi 2017, o 19:06

Nie dostaniecie lepszych warunków pożyczki - możesz szukać, ale moim zdaniem szkoda twojego czasu. Można naprawdę ostro przepłacić, szczególnie jeśli to będzie pożyczka bez umowy, nielegalna, z lewego źródła. Tylko legal ma sens.
Gwiazdka

Postprzez zaron » 27 kwi 2017, o 12:27

Wniosek już poszedł, mamy akcept, dzisiaj wszystko zostanie potwierdzone i pożyczka wypłacona. Nie chce mi się już za tym latać. Najważniejsze, że problem mam rozwiązany. Obawiałem się, że będzie trudniej dostać taką kwotę.
zaron

Postprzez monikabert90 » 28 kwi 2017, o 20:44

Super, że udało Ci się to załatwić. Jeśli jeszcze ktoś potrzebowałby nagle takiej pozyczki, polecam przejrzeć sobie ranking ofert dla nowych klientów na swietna-pozyczka.pl. Niektóre parabanki oferuja naprawdę bardzo preferencyjne warunki, zwłaszcza dla nowych klientów. Szkoda by było przepuścić taką okazję ;P
monikabert90

Postprzez Gwiazdka » 30 kwi 2017, o 15:19

Jeśli załatwione to dobrze. Udanycg wakacji. Na przyszłość zaplanuj sobie lepiej budżet, żeby nie doprowadzić do takiej sytuacji. Teraz pożyczkę musisz jeszcze spłacić.
Gwiazdka

Postprzez kinia » 22 cze 2017, o 17:02

Też chyba będę musiała wziąć pożyczkę na wakacje. Tylko mi brakuje ok. 2 tys. zł. Myślałam o tej firmie, bo oferta wygląda ciekawie https://kredytok.pl/. Jak myślicie?
kinia

Re: Pożyczka na zapłatę za wakacje

Postprzez Jastrzab » 24 lip 2017, o 13:59

Pomijając fakt, że uważam za absurdalne branie kredytów i pożyczek na wakacje. Rozumiem jeszcze na ważne rzeczy, ale wakacje do takich nie należą, ale jak już musisz to zerknij sobie na tego bloga jest tam dużo recenzji i opinii o pożyczkach https://antyranking.blogspot.com/

Ale to się moim zdaniem nie opłaca. Nie mam pieniędzy nie jadę, proste.
Jastrzab

Re: Pożyczka na zapłatę za wakacje

Postprzez Psotnik » 24 lip 2017, o 14:10

a potem jest płacz, co ja mam zrobić i jak wyjść z długów, bo jeden kredyt drugim spłacam.
Psotnik

Postprzez Sweeter » 24 lip 2017, o 14:14

Ale on napisał, że ma 4 ostatnią ratę do zapłacenie. Przynajmniej tak zrozumiałem. To co ma zrobić olać i zmarnować pozostałe 3 już wpłacone? Tylko, że te pożyczki są drogie strasznie.
Sweeter

Postprzez Suns » 24 lip 2017, o 14:18

Teraz są niby te darmowe na 30 dni, ale jak się nie spłaci w te 30 dni, to pewnie się potem odda 2 razy tyle ile się pożyczyło.
Suns

Postprzez jkarpaty » 26 lip 2017, o 07:12

Pożyczka na wakacje - tak, powoli robi się to standardem. Chociażby w postaci wakacji na raty. A więc ludzie kupują w first minute i później rozkładają sobie na miesięczne, proporcjonalne raty.
Można też kupić oczywiście wycieczkę z dnia na dzień, czyli w last minute, wtedy można liczyć na naprawdę atrakcyjne przeceny. Wtedy nawet jak się nie ma kasy, to można zaciągnąć tzw szybką pożyczkę, dla nowych klientów darmową. Tutaj proponuję to szerzej przeanalizować: https://chwillowki.pl/
Ostatnio edytowano 27 lip 2017, o 10:23 przez jkarpaty, łącznie edytowano 1 raz
jkarpaty

Postprzez weremka » 26 lip 2017, o 14:03

No cóż. Wiele osób twierdzi,ze jest na nie. Jednak potem bierze kredyt z racji tego,że trafi na ciekawy last minute. Z tak dobrą ofertą cenową , że szkoda byłoby z niego nie skorzystać. Sama raz miałam taką sytuację ( a wczesniej zapierałam sie,że nigdy nie wezmę pożyczki). Nie załuję, bo wakacje okazały się niedrogie, potem spłaciłam w miarę szybko kredyt jaki wzięłam.

Polecam jednak zerknąć sobie na ten ranking kredytów gotówkowych - z racji tego,że możńa tam sobie bardzo ładnie porównać jakie oprocentowanie oferują banki a jakie firmy prywatne ( różnica jest spora co nie?).
weremka

Powrót do Pytania