Teraz jest 26 wrz 2017, o 11:10
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Prezent na rocznicę ślubu

Luźniejszy dział przeznaczony do pytań, ogłoszeń i tematów niezwiązanych bezpośrednio z branżą turystyczną.

Re: Prezent na rocznicę ślubu

Postprzez Malekit » 30 sie 2016, o 11:37

Zofia napisał(a):My z mężem dostaliśmy od teściowej klimatyzator. Przyznam, że doskonały prezent zwłaszcza w upały, które nam towarzyszą :)

Świetny pomysł. Zazdroszczę teściowej ;)
Malekit

Postprzez Marta38 » 12 wrz 2016, o 15:28

Fajny pomysł! Lubię, kiedy ludzie faktycznie kupują takie prezenty, które się przydają. Sama staram się tak robić, więc tym bardziej to doceniam. A jeśli chodzi o telewizory, to najlepiej zawsze kupować w takich sklepach jak https://www.morele.net/rtv/telewizory/telewizory-412/. Dzięki temu będziecie w stanie dostać porządne sprzęty w najlepszych cenach.
Marta38

Postprzez Wellness0 » 13 wrz 2016, o 13:18

Moje zdanie tez jest takie, że każdy prezent będzie dobry ;)
Wellness0

Postprzez monika_koz » 13 wrz 2016, o 15:19

Z okazji ślubu, wesela najczęściej wręcza się pieniądze lub coś do kuchni.
Zastawę, sztućce, garnki - pod warunkiem, ze znamy upodobania młodych.
Z rocznicą ślubu tym bardziej rodziców jest znacznie prościej, bo zwykle znamy ich lepiej.
Idealnym prezentem byłaby wycieczka gdzieś w cieplejsze rejony, by mogli odpocząć od codzienności, ale taka wycieczka nie zostaje na długo nawet w pamięci.
Warto więc dać im coś co będą mogli używać wspominając swoją rocznicę.
Ja swoim rodzicom daję zwykle coś do kuchni, a że obydwoje są gotujący i lubią spędzać czas w kuchni- także razem, to łatwo można sprawić im przyjemność.

Ja chętnie kupuję im prezenty tego typu w IKEA albo w tym sklepie internetowym http://www.tarkaimiarka.pl
Zdarzyło się raz że nie mogłam być na ich rocznicy i TarkaiMiarka zapakowali mi produkt jako prezent i wysłali bezpośrednio do moich rodziców.
monika_koz

Postprzez Katarynka3 » 15 wrz 2016, o 01:34

Na rocznicę ślubu kupiłam mężowi http://regeneratory.pl/do-silnikow/34-x ... -27ml.html taki wspomagacz do jeepa bo mu gasnął na niskich obrotach. Teraz kiedy go używa jeździ mu się lepiej no i nie pali tyle co wczesniej także super.
Katarynka3

Postprzez kasia3535 » 28 wrz 2016, o 20:26

jak rocznic okrągła to może jakieś zagraniczne wczasy? Wiecie za te wszystkie lata razem, stresem dnia codziennego należy sie nam kilka dni odpoczynku w ciepłych krajach np wczasy dominikana czy nie było by przyjemnie poleżeć na piaszczystych plażach złapać trochę słońca i naładować baterie na kolejne dni.
kasia3535

Postprzez Carollina » 1 paź 2016, o 14:15

My chcemy kupić zegarki. Te nam się podobają https://www.apart.pl/zegarki/albert_riele
Carollina

Postprzez bennika » 1 paź 2016, o 16:06

wycieczka na Dominikane - polecam!
bennika

Postprzez kurak » 7 paź 2016, o 16:44

Na rocznicę ślubu na przykład jakąś okrągłą fajne może się okazać zmienienie obrączek ślubnych http://www.jubiler-zietek.pl/obraczki-slubne.php . Można kupić jakieś fajniejsze obrączki, z jakimś wzorem tudzież okazjonalnym grawerem :).
kurak

Postprzez adik356 » 15 paź 2016, o 13:01

Ja postawiłabym na jakiś bardziej romantyczny prezent. Może kup parze bilety do teatru i niech się wybiorą na jakiś fajny spektakl - https://teatrkomedia.pl/bilety/ ? Przynajmniej spędzą trochę czasu razem. Do tego oczywiście można dokupić upominek w postaci jakiegoś dobrego alkoholu i kwiatów.
adik356

Postprzez pollenko » 16 paź 2016, o 10:52

nowy samochód, wycieczka za granicę, meble do jednego z pomieszczeń, sprzęt agd, pomyslów może być cała masa
pollenko

Postprzez kalicki12 » 18 paź 2016, o 17:06

To na pewno nie musi być nudny prezent. Możesz wybrać coś designerskiego, może jakiś fajny kubek do kawy? Wystarczy, że zajrzysz na stronę https://artiglo.pl/, gdzie znajdziesz mnóstwo prezentowych inspiracji. Myślę, że taki gadżet to ciekawa opcja.
kalicki12

Postprzez Lolla » 20 paź 2016, o 08:03

Czytam te komentarze i jestem pełna podziwu. Jak ja bym dostała obrączkę albo wycieczkę na rocznicę to fakt może i bym się ucieszyła, ale zdecydowanie wolę praktyczniejsze prezenty. Na Rocznicę od męża dostałam kasę i miałam coś sobie kupić? Zgadnijcie co kupiła typowa " kura domowa" ? Od razu weszłam na electro.pl i kupiłam wymarzoną płytę indukcyjną ;) Jeśli jakaś kobieta spędza czas w kuchni i lubi to robić to myślę, że taki prezent będzie odpowiedni.
Lolla

Postprzez Beantris » 20 paź 2016, o 09:51

Polecam biżuterie. Kobiety lubią mieć coś drogiego na sobie;)
Beantris

Postprzez mlika » 22 paź 2016, o 09:48

kolacja przy świecach chyba najlepsza :) : )
mlika

Postprzez nelhomic » 22 paź 2016, o 20:55

Ale jakiś upominek, który przypominałby o tym dniu też byłby dobry :)
nelhomic

Postprzez Lolla » 24 paź 2016, o 08:20

Myślę, że taka lodówka na prezent to świetny pomysł ! W sumie, to może i ja nad takim pomyślę dla mamy.. coś mówiła ostatnio, że jej ciągle ze starej cieknie. Na electro.pl popatrzę bo tam zawsze fajne ceny mają no i dowóz gratis to nawet mogę na mamy adres zamówić od razu ..
Lolla

Postprzez KAMEON » 25 paź 2016, o 10:14

Dla kobiety przede wszystkim - super prezentem jest sesja zdjęciowa. Zajmuje sie fotografią i widze ze duzo osob robi kobieta takie prezenty. Nieskromnie zaprosze do siebie www.kameon.pl, jesli na tym forum jest ktos z okolic, wystarczy ze powola sie na forum nocowanie - gwarantowany rabat 10%:)
KAMEON

Postprzez Gajatap » 25 paź 2016, o 11:55

Rozumiem, że zakup lodówki odciąży ich finansowo, ale taki prezent, jeszcze na tak niezwykłą rocznicę jakoś mi nie pasuje...ja moim rodzicom zawsze staram się zapewnić jakieś nowe doznania, wspomnienia, ogółem rzeczy, na które "szkoda" im wydawać kasy typu bilet na koncert, do kina...ostatnio mieli 50 rocznicę ślubu, więc wysłałam ich do Ciechocinka, do hotelu Abidar. Mają tam strefę spa, więc rodzice mogli zdabać o siebie trochę. W dodatku jest tam fizjoterapeuta, który pomógł bardzo mojemu tacie. Rodzicom bardzo się podobało i mile wspominają ten prezent.
Gajatap

Postprzez TurystaNudysta » 28 paź 2016, o 22:46

nie no lodówka na prezent? Weź kup dwa bilety zabierz żonę/ męża na jakieś fajne wydarzenie http://www.ticketmaster.pl/muzyka/jazz- ... der_t1_sub taka muzyka uspokaja, polecam. TO ma być czas we dwoje spędzony, z fajnym nastrojem, wspomnieniami, po spokojnym koncercie, kolacja romantyczna w jakiejś ładnej knajpce? Takie rzeczy powinno się robić, a nie dawać prezenty materialne, ale co ja tam wiem, ja swoją zabieram non stop w góry xD
TurystaNudysta

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off topic