Teraz jest 26 wrz 2017, o 07:24
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Sprzęt do rehabilitacji

Luźniejszy dział przeznaczony do pytań, ogłoszeń i tematów niezwiązanych bezpośrednio z branżą turystyczną.

Sprzęt do rehabilitacji

Postprzez Madagaskar » 13 sie 2015, o 10:33

Czy ktoś z Państwa miał okazję w ostatnim czasie kupować sprzęt do rehabilitacji? Szukam czegoś do korekcji wady postawy, zaglądałam na stronę sklepu juventas, zastanawiam się czy na taki sprzęt też pojawiają się promocje, albo można gdzieś kupić używany? Wiem, że na zdrowiu nie powinno sie oszczędzać, ale czasem po prostu nie ma wyjścia...
Madagaskar

Re: Sprzęt do rehabilitacji

Postprzez papuna » 14 sie 2015, o 15:11

Sądzę, że na sprzęt rehabilitacyjny nie wypada oszczędzać, szczególnie, że można dostać dofinansowanie.
papuna

Postprzez hanny » 26 wrz 2015, o 01:17

Sprzęt do rehabilitacji najlepiej jest kupować u producenta.
Przykładowo takie fotele rehabilitacyjne http://www.tech-med.com.pl/pl/kolekcja/fotele-rehabilitacyjne są dostosowane do indywidualnych potrzeb. Najlepiej kupić sprzęt nowy , ponieważ tak jak wspomniała koleżanka można na niego dostać dofinansowanie.
hanny

Postprzez skałeczny » 14 lut 2017, o 16:46

Jestem zainteresowany wysłaniem kilkorga bliskich na rehabilitację, np. do Olkusza, mam na oku http://cmskalka.pl/ ale nie wiem, czy tam jest - właśnie - sprzęt i cała infrastruktura dobra - wiecie coś może?
skałeczny

Postprzez nakanka » 30 kwi 2017, o 20:47

Nie wiem czy wiecie, że pieniądze na sprzęt rehabilitacyjny można uzyskać z oc sprawcy wypadku samochodowego. Jeśli jest z tym problem, to należy udać się do EuCO.
nakanka

Postprzez infiltracja » 9 maja 2017, o 09:17

Jak chce się sprzęt do rehabilitacji to najlepiej szukać sklepów z takim sprzętem, bo takie istnieją i to dość sporo.
infiltracja

Postprzez drak » 30 cze 2017, o 08:50

Tak, jest tych sklepów dość dużo a sprzęt tam strasznie drogi. Też miałam niedawno rehabilitację na kręgosłup i w sumie najbardziej pomogła mi magnetoterapia w Natural Medical robiona urządzeniem viofor. Miałam jeszcze masaże, naświetlania i prądy ale ta magnetoterapia jest najskuteczniejsza
drak

Postprzez Vitaa » 30 cze 2017, o 14:24

Taki sprzęt można też wynająć.
Vitaa

Postprzez Eleni88 » 17 lip 2017, o 15:54

Sprzęt rehabilitacyjny jest dość drogi, warto udać się na profesjonalną rehabilitację a tam, dowiedzieć się jaki sprzęt można zakupić aby trenować w domu. Niedawno przeglądałam inhalatory na stronie Kredos https://kredos.pl ponieważ córka często łapie katar i zapalenie zatok. Tam zauważyłam, że sklep medyczny posiada wiele innych produktów również rowerki czy bieżnie, jednak zanim zakupimy taki sprzęt warto zapytać się rehabilitanta co będzie dla nas najlepsze, ponieważ źle dopasowane ćwiczenia mogą narobić więcej szkód jak porzytku.
Eleni88

Powrót do Off topic