Teraz jest 26 wrz 2017, o 11:00
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

zakupy w sieci

Luźniejszy dział przeznaczony do pytań, ogłoszeń i tematów niezwiązanych bezpośrednio z branżą turystyczną.

Re: zakupy w sieci

Postprzez Gajatap » 13 wrz 2017, o 11:47

Często kupuję online. Teraz zamawialem sobie pakiet biurowy microsoft w sklepie kluczsystem.
Gajatap

Postprzez Marta38 » 14 wrz 2017, o 08:15

Normalna sprawa. Przecież teraz większość zakupów dokonuje się w sieci. Sam w ten sposób postępuję i bardzo sobie to chwalę. Poza tym często też korzystam z takich poradników jak http://techfresh.pl/jaki-smartfon-lenov ... ow-lenovo/ co znacznie ułatwia mi podjęcie konkretnych decyzji zakupowych. To pozwala zaoszczędzić sporo pieniedzy.
Marta38

Postprzez jankowski » 14 wrz 2017, o 12:47

bibliotekarka11 napisał(a):W sumie ostatnio kupuję w internecie wszystko oprócz produktów spożywczych. Nawet kosmetyki i buty, choć zarzekałam się, że nie będę tego robić.

A ja wszystko łącznie ze spożywką :D
jankowski

Postprzez kamyki_80 » 14 wrz 2017, o 14:27

jankowski napisał(a):
bibliotekarka11 napisał(a):W sumie ostatnio kupuję w internecie wszystko oprócz produktów spożywczych. Nawet kosmetyki i buty, choć zarzekałam się, że nie będę tego robić.

A ja wszystko łącznie ze spożywką :D

Ja również! No i nawet meble i ubrania kupuje przez internet, to chyba już lenistwo :P
kamyki_80

Postprzez emilka0000 » 18 wrz 2017, o 12:47

Nie lubię chodzić po sklepach, głównie dlatego, że mam czas tylko w weekendy, a wtedy jest masa ludzi, nie da się przejść. Zamawiam z internety już praktycznie wszystko, od ubrań, po domowe przybory. Ostatnio miałam transport z Ikei, kupiłam mnóstwo drobiazgów. Zamówiłam też sobie i dzieciom buty na zimę, sobie na promocji: https://kulig.pl/products,botki_trzewik ... 913-czar-n. Myślę, że stacjonarnie zapłaciłabym normalna cenę. Często obserwuję, że w Internecie są promocje, a w normalnych sklepach tylko 2 razy do roku.
emilka0000

Postprzez bibliotekarka11 » 18 wrz 2017, o 20:34

Ja ze względu na brak czasu wolę zakupy w sieci. To wiele ułatwia.
bibliotekarka11

Postprzez jesssie » 21 wrz 2017, o 18:22

Takie zakupy są dużo wygodniejsze i pod względem ceny, znacznie korzystniejsze. Ja zazwyczaj przez internet kupuję ciuchy i bardziej mi się to opłaca. Dzięki takim ofertom jak https://domodi.pl/odziez/odziez-damska/swetry-damskie/swetry-rozpinane mogłam sobie kupić sweter znanych marek odzieżowych, za cenę mieszczącą się w granicach rozsądku. Takie oferty to ja rozumiem.
jesssie

Postprzez aniaola37 » 23 wrz 2017, o 20:36

W sieci mozecie kupic praktycznie wszystko. Ja ostatnio kupowalam nawet meble do mieszkania :) Ale najbardziej to lubie robic zakupy w sklepie Sklep motohangar.pl Bo one dotyczą mojej ulubione pasji czyli motocyklów. Razem z mężem się tam zaopatrujemy
aniaola37

Poprzednia strona

Powrót do Off topic