Teraz jest 23 paź 2017, o 02:37
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Apartamenty nad morzem

Znasz sprawdzony nocleg? Opisz go i poleć innym!

Re: Apartamenty nad morzem

Postprzez dobrytata » 5 mar 2014, o 19:48

Polecam http://www.darlowko.pl/dom-goscinny-margaret

byłem w zeszłe wakacje i niedrogo a warunki naprawdę ok
dobrytata

Postprzez mochino.mochino » 8 mar 2014, o 22:17

Jeśli chodzi o apartamenty z własnego doświadczenia mogę Ci polecić apartamenty w OW Belona w Niechorzu, to jest mała miejscowość położona na Wybrzeżu Zachodnim ;) Jeżdżę tu już od dwóch lat z rodziną i jak dotąd się nie zawiodłam, apartamenty zawsze są świetnie przygotowane na przyjazd gości, no i przede wszystkim doskonale wyposażone.
No tak jak mówisz plaże nie są zatłoczone, a już tym bardziej przy tym ośrodku, bo jest położony w nowej części tego miasta. Będąc na plaży czułam się jakby to była plaża prywatna, bo właściwie byli tam ludzie praktycznie tylko z tego ośrodka :D Do plaży jest ok 300 m, ale nie jest to jakieś odludzie, bo do centrum jest jakieś 500-600 m ;))
Na ich stronie są zamieszczone zdjęcia: www.osrodek-belona.eu
mochino.mochino

Postprzez victus » 11 mar 2014, o 10:50

W ten weekend już można było odczuć przedsmak sezonu w Sopocie - ludzi ogrom :)
victus

Postprzez dami24 » 23 kwi 2014, o 09:04

Odnośnie fajnych miejsc nad morzem szwagier polecił mi Kołobrzeg, mieszkał w zachodniej dzielnicy na osiedlu Bursztynowym ( http://www.osiedlebursztynowe.pl/ ), blisko do nadmorskiego parku ceny niższe niż w centrum miasta,znalazł ofertę gdzieś na portalach z wynajmem apartamentów, chyba się wybiorę.
dami24

Re: Apartamenty nad morzem W Gdyni (ekskluzywnie!!!)

Postprzez Magdahotel » 23 kwi 2014, o 09:57

Witam!
Mam do zaoferowania noclegi w Gdynii. Jest to jeden duży apartament z 2 pokojami ,łazienką ,kuchnią i darmowym WI-FI.
Położony jest w prestiżowej dzielnicy Gdyni Kamiennej Górze w samym centrum.Apartament jest ekskluzywny i dobrze wyposażony w np.lodówkę ,mikrofalówkę ,czajnik ,TV oraz wiele innych rzeczy.
W odległości 300 metrów od miejsca noclegu znajduje się miedzy innymi:
-Plaża
-Teatr muzyczny
-Kino
-Sklepy
CENA w przedziale: 50-100zł. E-MAIL: apartamentynadmorzem@wp.pl TEL: 535-987-873
ZAPRASZAM PO WIĘCEJ INFORMACJI: https://www.facebook.com/Apartamentynadmorzemwgdyni
Magdahotel

Postprzez victus » 25 kwi 2014, o 13:33

Majówka nad morzem to strzał w 10 :) atrakcji nie zabraknie
victus

Postprzez emmaqq » 7 maja 2014, o 20:07

A może tan hotel będzie Wam odpowiadać http://www.aquariusspa.pl/pl/ , położony blisko morza z szerokim wachlarzem zabiegów spa ,z miła obsługą .Myślę że warto jemu się przyjrzeć bliżej planując tegoroczne wakacje .
emmaqq

Postprzez victus » 8 maja 2014, o 09:39

Fajna stronka, u wszystkich wyskakuje takie malusieńkie okienko promocji na którym trzeba by z lupą czytać ?
victus

Postprzez Gitarzysta » 8 maja 2014, o 20:38

Ja również mam dobre doświadczenia z Baltic Home, ale w Świnoujściu. Razem z narzeczoną zakochaliśmy się w apartamencie w Willi Mistral. Szukaliśmy czegoś zarazem blisko plaży i „życia”, a jednocześnie w miarę intymnego. No i znaleźliśmy :)
Z resztą, zobaczcie sami: Obrazek
Obrazek
Na wyłączność całe mieszanie. Mega wystrój, no i stuprocentowy komfort. W pełni wyposażona kuchnia – narzeczona mogła oddać się gotowaniu ;P, łazienka w wysokim standardzie, balkon, wygodne łóżko ^^.
Wcale nie jest tak drogo – wychodzi taniej niż w hotelach, a większa intymność, no i pełnoprawne mieszkanie, a nie sam pokój.
Trochę zaskoczyła nas kaucja (lepiej się przygotować) i konieczność przedpłaty, co razem dało sporą sumę. Więcej zdjęć można zobaczyć na stronie Baltic Home.
Polecam!
Gitarzysta

Postprzez bibliotekarka11 » 9 maja 2014, o 10:20

Apartament z postu powyżej wygląda naprawdę świetnie. My akurat ze znajomymi szukamy jakiegoś domku o wyższym standardzie, więc jeśli będzie jakiś godny polecenia to byłabym wdzięczna.
bibliotekarka11

Postprzez swiatowiec » 9 maja 2014, o 18:08

Fantastyczne jest Darłowo i Darłówek;) szczerze polecam
swiatowiec

Postprzez Tomek131 » 12 maja 2014, o 09:11

byłem -piękne apartamenty :) tam w tej Gdyni :)
Tomek131

Postprzez victus » 12 maja 2014, o 13:09

wygląda super :)
victus

Postprzez marteł » 16 maja 2014, o 12:07

Zapraszamy do odwiedzenia strony http://www.casa24.pl i zapoznania się z naszą szeroką ofertą apartamentów i mieszkań.

Zajmujemy się wynajem obiektów noclegowych na krótki okres czasu, co jest znakomitą alternatywą drogich hoteli. Większość apartamentów znajduje się w ścisłym centrum największych miast Polski, takich jak Kraków, Warszawa, Wrocław, Poznań oraz ciekawych miejscowości wypoczynkowych - Zakopane, Kościelisko, Trójmiasto.
marteł

Postprzez Filipinka77 » 16 maja 2014, o 16:08

No ja polecam Baltic Home, ale mieszkałam akurat w inne willi :)
Filipinka77

Postprzez lucky25 » 18 maja 2014, o 12:45

Sporo noclegów w apartamentach znajdujących się w nadmorskich miejscowościach można znaleźć na stronie http://www.dwienoce.pl/ jest m.in. Gdynia i Sopot, trafiają się również oferty last minute i ciągle pojawiają się nowe.
lucky25

Postprzez marteł » 20 maja 2014, o 08:55

Jeśli szukacie noclegu w Polsce polecam stronę z apartamentami oraz mieszkaniami do wynajęcia na krótki okres czasu http://www.casa24.pl - jest to swietna alternatywa drogich hoteli
marteł

Postprzez blime » 21 maja 2014, o 16:04

Lubię spędzać wczasy nad Bałtykiem w królewskim stylu. Ostatnie wakacje spędziłam w Villa Rimeva w Międzyzdrojach. Cena jak na apartament bardzo niska, odległość od morza to 5 minut pieszo.Nowocześnie urządzone komfortowe pokoje o wysokim standardzie są idealnym miejscem na wypoczynek i wczasy nad morzem. Każdy pokój i apartament wyposażony jest w łazienkę, lodówkę, Sejf, TV -Sat, radio , czajnik do parzenia kawy i herbaty, zestaw kosmetyków hotelowych oraz suszarkę do włosów. W obiekcie jest bezpłatny dostęp do Internetu (Wi-Fi). Na parterze znajduje się cześć jadalna – w pełni wyposażona kuchnia, gdzie można przygotować śniadanie oraz przestronna jadalnia wraz z miejscem wypoczynkowym. Warto raz na jakiś czas zrobić coś dla siebie.
blime

Postprzez victus » 2 cze 2014, o 15:11

Z tym Królewskim Luksusem to nie przesadzajmy :) wiem, że każdy ma inne poczucie luksusu, ale takim telewizorom jak ze zdjęcia to powinno dać się już odejść.
victus

Postprzez Aleksandra20 » 2 cze 2014, o 16:28

Polecam stronę http://www.appartamenti.pl - znajdziecie tu fajne i tanie mieszkania oraz apartamenty m.in. nad morzem
Załączniki
Krakoof.jpg
Aleksandra20

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do POLECANE NOCLEGI