Teraz jest 23 paź 2017, o 02:26
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Apartamenty nad morzem

Znasz sprawdzony nocleg? Opisz go i poleć innym!

Apartamenty nad morzem

Postprzez jdziuba » 17 cze 2012, o 14:33

Witam,

Czy moglibyście polecić jakieś dobre apartamenty nad morzem?
Od kilku lat jeżdżę z rodziną do Ustki i przyzwyczaiłem się do wysokiego poziomu. Przy okazji polecam apartamenty w Ustce. Przez te kilka lat mieszkałem w każdym z nich. Rodzinka mi się powiększała :D więc w zeszłym roku mieszkałem w dwupoziomowym apartamencie Przystań. Plaża w Ustce jest fajna po obu stronach portu. Mi jednak bardziej pasuje ta po zachodniej stronie (mniej ludzi, więcej miejsca).

Teraz jednak postanowiliśmy z żoną poznać coś nowego - chętnie na zachodnim wybrzeżu.

Jestem ciekaw Waszych doświadczeń.
Jeśli chcecie coś wiedzieć o Ustce - chętnie opowiem o moich wrażeniach.

Pozdrawiam

Jarek
jdziuba

Re: Apartamenty nad morzem

Postprzez karolinait » 22 cze 2012, o 10:18

karolinait

Postprzez heniek113 » 26 cze 2012, o 19:27

Ja osobiście polecam Łebę i apartament umiejscowiony na zacisznym osiedlu 2 km od centrum. Cisza spokój, basen i kort tenisowy na terenie, także boisko do siatki plażowej i plac zabaw dla dzieci. To wszystko na terenie parku krajobrazowego tuż przy ścianie lasu. Bardzo ciekawe i spokojne miejsce, w odróżnieniu do samego centrum Łeby, gdzie gwar turystów słychać do późnych godzin nocnych. Namiary na apartament - www.apartamentwlebie.pl
heniek113

Postprzez szymczakpiotr » 27 cze 2012, o 18:44

Ja preferuje Grzybowo lub Kołobrzeg jeżeli chodzi o Grzybowo mogę z czystym sumieniem polecić kilka miejscówek
    pensjonat 2 kotki na ul Nadmorskiej
    pensjonat Swallow tez nadmorska 121
    pensjonat w Grzybowie Anastazja tez na ulicy nadmorskiej
    Ośrodek Wypoczynkowy Szekla

To tylko kilka w których nocowałem na przestrzeni kilku lat i byłem zadowolony
szymczakpiotr

Postprzez victus » 1 lip 2012, o 11:39

Jeśli ktoś planuje wypoczynek nad polskim morzem to z czystym sumieniem mogę polecić właśnie Sopot. Ciągły rozwój kurortu realizowany z wielkim rozmachem zachwyci swymi efektami wszystkich tych, którzy mięli przestój w odwiedzaniu tej letniej stolicy Polski. Link jest dobrym początkiem do realizacji zamierzonego wypoczynku w Sopocie. http://www.victus-sopot.pl
victus

Postprzez maria1234a » 14 paź 2013, o 19:16

Byłam w Grzybowie właśnie w tamtym roku :) Również polecam. Ja byłam akurat w http://www.gwiazda-morza.pl/ i było całkiem przyjemnie. Jedzenie nie odpowiadało moim dzieciakom, ale nie ma co się przejmować, bo to straszne niejadki ;)
maria1234a

Postprzez slontrabalski » 14 paź 2013, o 21:44

Ja bardzo lubię Międzyzdroje - przepiękna nadmorska miejscowość, moim zdaniem chyba jedyny nad naszym polskim morzem kurort z prawdziwego zdarzenia.
Jeździmy tam z rodziną bardzo często - co roku albo co dwa lata - przynajmniej na tydzień tak aby naładować baterie po całym roku ciężkiej pracy. Zazwyczaj wynajmujemy apartamenty,. W tym roku trafiliśmy bardzo dobrze - znajomy polecił nam bardzo ciekawe mieszkanie - w spokojnej dzielnicy ale nie na odludziu. Było bardzo blisko do plaży, dosłownie kilka minut spacerkiem.
Mieszkanie świetnie wyposażone - było tam wszystko co jest potrzebne do normalnego życia, ekspres do kawy, ręczniki, elegancka, czysta łazienka i ..,., parawan plażowy, Mam pewne zastrzeżenia co do kuchni - mogłaby być bardziej nowoczesna ale w sumie nie spędzaliśmy w niej dużo czasu. Reszta świetna - fajnie urządzona, były bardzo wygodne sypialnie - a dla mnie to właśnie w mieszkaniu jest najważniejsze. Co do plaży - ładna, piaszczysta. W weekendy wprawdzie zatłoczona ale na tygodniu pusto i wtedy można się było naprawdę zrelaksować.
Szkoda tylko, że trzeba wpłacić sporą kaucję - 400 zł - wiadomo, mniej na własne przyjemności. Ale w sumie... Będzie na przyszłe wakacje ;)
poniżej zamieszczam jedno ze zdjęć (więcej można zobaczyć tutaj: http://miedzyzdroje.baltichome.pl/pl/ap ... /210_2820b
Obrazek
slontrabalski

Postprzez DarikMond » 16 paź 2013, o 15:47

Ciekawa propozycja tego apartamentu. Morze jest piękne:)
DarikMond

Postprzez victus » 21 paź 2013, o 15:12

W kwestii wyjazdów nad morze polecam Sopot. Centrum Trójmiasta gwarantuje ogrom rozrywki.

Wybierz Apartamenty w Sopocie i wypoczywaj w pełnym komforcie. Sopot Apartamenty to najlepsze Noclegi w Sopocie - Zapraszamy!
victus

Postprzez maria1234a » 22 paź 2013, o 11:03

maria1234a napisał(a):Byłam w Grzybowie właśnie w tamtym roku :) Również polecam. Ja byłam akurat w wwww.gwiazda-morza.pl i było całkiem przyjemnie. Jedzenie nie odpowiadało moim dzieciakom, ale nie ma co się przejmować, bo to straszne niejadki ;)

Pomyliłam adres strony internetowej ;) chodziło mi o ten hotel http://gwiazdamorza.com/
maria1234a

Postprzez oldboy » 4 lis 2013, o 19:51

A ja uważam, że o wiele wygodniej niż noclegi w hotelu jest wynająć osobny apartament - od pewnego czasu z rodzinką tak właśnie robimy. Jest taniej -szczególnie, jeśli jedzie się z grupką osób i co najważniejsze wygoda nie do porównania. Te wakacje spędziliśmy z rodzinką w Sopocie. Nocowaliśmy tutaj: http://joviapartments.com/pl/apartments/5 - pełen luksus - mieszkanie przepiękne, pełne wygody. Codziennie donosili nam śniadania, raz nawet zamówiliśmy sobie masaż do pokoju ;) No i jest obsługa concierge czyli spełniają w ramach pakietu wszystkie zachcianki typu zarezerwowanie miejsca w restauracji czy zamówienie samochodu z szoferem.
W przyszłym roku pewnie też się tam wybierzemy/.
Obrazek
oldboy

Postprzez ksawery » 5 lis 2013, o 12:07

Piękny ten apartament w Sopocie!
ksawery

Postprzez klakson20 » 5 gru 2013, o 14:39

w Sarbinowie są fajne apartamenty. I oczywiście okolica jest cicha i spokojna:)
klakson20

Postprzez Domy01 » 6 gru 2013, o 12:15

Także polecam Sarbinowo oraz Pobierowo, w szczególności domki letniskowe całoroczne :)

Pobierowo domki
Domy01

Postprzez vienne » 8 gru 2013, o 20:48

Domy01 napisał(a):Także polecam Sarbinowo oraz Pobierowo, w szczególności domki letniskowe całoroczne :)

Pobierowo domki

Jakie ogrzewanie jest w domkach całorocznych?
vienne

Postprzez victus » 10 gru 2013, o 15:35

W Sarbinowie nie miałem okazji być, dla porównania z Sopotem jest tam co robić wieczorami ?? ( imprezy ? )

Wybierz Apartamenty w Sopocie i wypoczywaj w pełnym komforcie. Sopot Apartamenty to najlepsze Noclegi w Sopocie - Zapraszamy!
victus

Postprzez weremka » 17 lut 2014, o 18:51

Ja również wolę sobie wynająć osobne mieszkanie ponieważ jest to dla mnie bardziej wygodne rozwiązanie. Mam dzieciaki i śniadania oraz kolację wolę im przyrządzać sama - osobna kuchnia nieoceniona ;) Poza tym przy większej grupce osób jest to o wiele bardziej opłacalne rozwiązanie niż noclegi w hotelu.
My wypoczywaliśmy nad morzem w zeszłym roku - właśnie w takim mieszkanku.
Rezerwowaliśmy je na stronie: http://www.dwienoce.pl/ - mają tam bardzo wiele przeróżnych mieszkań w wielu nadmorskich miejscowościach tak więc jeśli ktoś z Was szuka dobrego noclegu możecie sobie przejrzeć.
Nasze mieszkanie na Helu wyglądało mniej więcej tak:
Obrazek - ładnie urządzone i czyściutkie.
weremka

Postprzez victus » 18 lut 2014, o 10:40

To jest dużo bardziej komfortowa opcja niż pensjonat lub pokój w hotelu
victus

Postprzez Wajant » 25 lut 2014, o 14:25

Też bardzo lubię Ustkę. Mam cudowne wspomnienia związane z tym miastem i wakacjami tam... I z całego serca polegam serwis, gdzie są tanie i fajne noclegi w Ustce
Wajant

Postprzez victus » 26 lut 2014, o 11:56

Kto wie może okazać się przydatny :D
victus

Następna strona

Powrót do POLECANE NOCLEGI