Teraz jest 17 paź 2017, o 02:05
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Aranżacja wnętrz

Luźniejszy dział przeznaczony do pytań, ogłoszeń i tematów niezwiązanych bezpośrednio z branżą turystyczną.

Aranżacja wnętrz

Postprzez paulinaa89 » 13 lip 2016, o 12:21

Waszym zdaniem warto wynająć kogoś do aranżacji wnętrz w domu, mieszkaniu, firmie, itp.? Czy może lepiej zająć się tym samodzielnie?
paulinaa89

Re: Aranżacja wnętrz

Postprzez nataliaa873 » 14 lip 2016, o 11:36

Aranżacją wnętrz w domu czy mieszkaniu można zająć się w pojedynkę, ale do firmy, np. do aranżacji biura lepiej już wynająć profesjonalistę.
nataliaa873

Postprzez bartekk90 » 14 lip 2016, o 13:34

Oczywiście, że warto, ale to kosztuje, a nie każdego na to stać. Co prawda można znaleźć projektanta, którzy zaaranżuje wnętrza za półdarmo, ale efekty raczej będę poniżej oczekiwań - jakość kosztuje. O ile wnętrza w domu, czy mieszkaniu można zaaranżować samodzielnie, to jednak wnętrzami w firmie powinien się zająć fachowiec - biuro to wizytówka firmy, powinno więc wyglądać profesjonalnie. Jeśli szukacie kogoś do aranżacji bardziej komercyjnych wnętrz, to sprawdźcie sobie ich http://370studio.pl - mają dość ciekawe projekty, można je zresztą obejrzeć na stronie.
bartekk90

Postprzez michal.82 » 15 lip 2016, o 13:58

Jeśli się ktoś na tym nie zna to oczywiście, że lepiej jest to powierzyć jakiemuś profesjonaliście. Kombinując samemu można skończyć w bardzo niefunkcjonalnym i średnio atrakcyjnym mieszkaniu.
michal.82

Postprzez infiltracja » 3 sie 2016, o 11:25

Ja nie jestem co do tego przekonana. Niestety ale taki profesjonalista sporo kosztuje i za taką kwotę można by kupić porządne meble. Najlepiej byłoby szukać pomysłów na aranżację w internecie. Mi niedawno wpadł w oko pomysł na mieszkanie w stylu orientalnym, co z pewnością można zaliczyć do rozwiązań niebanalnych. Takich inspiracji w sieci jest wiele, więc warto z nich korzystać.
infiltracja

Postprzez bielik » 11 wrz 2016, o 21:19

Wedlug mnie najlepiej zaaranzuje sobie kazdy z nas :)
bielik

Postprzez Malekit » 12 wrz 2016, o 12:46

Też jestem zdania, że najlepiej zaaranżuje mieszkanie każdy z nas :) Ja osobiście zafascynowany jestem takimi meblami, mam nadzieję, że niebawem będę mógł sobie na nie pozwolić :)
Malekit

Postprzez Oliwa » 15 wrz 2016, o 07:48

Faktycznie piękne meble :) Szczególnie te po lewej. Mi z kolei podobają się aranżacje eleganckie, coś jak na www.gr8design.pl. Kiedyś sobie sprawię takie mieszkanko :)
Oliwa

Postprzez Wellness0 » 15 wrz 2016, o 10:18

Ja bym wolała sama sobie urządzić swoje mieszkanie ;) ;)
Wellness0

Postprzez kasia3535 » 21 wrz 2016, o 14:29

jak urządzamy wnętrza to musimy sie zastanowić w jakim stylu chcemy urządzić dane pomieszczenie i nie musimy sie tu znać na gotykach renesansach czy innych takich, wystarczy że odpowiemy sobie na pytanie czy ma być styl klasyczny czy też nowoczesny. W takim lub innym stylu z pewnością przyda nam sie jakaś dobra sofa, komody z połyskiem czy fotel. A wszystko najlepiej szukać w internecie tam jest tego sporo.
kasia3535

Postprzez nataliaa873 » 27 wrz 2016, o 11:09

Jeśli planujecie aranżację wnętrz w domu, czy mieszkaniu, to proponuję styl skandynawski, a w firmowych wnętrzach styl nowoczesny - takie wnętrza wyglądają bardzo profesjonalnie. Co do tego, czy samodzielnie, czy z pomocą, to wiadomo, że profesjonalista zrobi to lepiej i szybciej, ale nie każdego stać na taki wydatek - jeśli was stać i szukacie kogoś do zaprojektowania wnętrz w firmie, to projektanci z 370Studio http://370studio.pl mają w tym doświadczenie.
nataliaa873

Postprzez Katarynka3 » 27 wrz 2016, o 14:51

Jeśli myślisz o remoncie mieszkania to musisz wiedzieć,że wiąże się to z dużymi wydatkami na wywóz mebli, wyburzanie ścian opróżniania mieszkania czy wywozu gruzu. Dlatego warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy,dzięki której zaoszczędzisz pieniądze. W tym celu osobiście polecam usługi firmy TomGruz, działająca na terenie Mazowsza i nie tylko. Spełniają nawet najbardziej wymagające zlecenia klienta za bardzo atrakcyjną cenę. Po więcej wejdź na http://tomgruz.pl/
Katarynka3

Postprzez uciekinier » 27 wrz 2016, o 17:59

A jak to jest teraz z szafami wnękowymi? Szukam kogoś, kto robi dobre szafy na wymiar katowice. Możecie kogoś zaufanego i sprawdzonego polecić?
uciekinier

Postprzez Wisnia00 » 28 wrz 2016, o 00:51

Chciałem się Was zapytać, czym kierować się w wyborze oświetlenia do domu. Jestem na tym etapie urządzania włąsnego mieszkania, że muszę zadecydować, jakie lampy mają zostać zamontowane. Obecnie zastanawiam się tego typu LEDami http://greenie-world.com/rodzaj/oprawy-i-panele-sufitowe/ nie miałem jednak wcześniej takich lamp i zastanawiam się, czy faktycznie wychodzi to oszczędniej niż przy normalnych? Druga sprawa, to czy światło to ma normalny odcień? Ponieważ nie lubię kiedy jest za mocne, wtedy czuję się jakbym był w jakimś spzitalu, gdzie widać wszytsko jak na dłoni. Oczywiście nie zaczy to, że ma być półmrok, nie. Chodzi o to, żeby było tak jak w każdym mieszkaniu.
Wisnia00

Postprzez kalicki12 » 28 wrz 2016, o 13:32

Jeśli chodzi o aranżację wnętrz to moim zdaniem wystarczy czasem dodać dekoracje, aby zmienić styl całego pomieszczenia, a nawet mieszkania. I tak na przykład mi bardzo spodobały się ostatnio takie naklejki na ścianę. Moim zdaniem fajnie się prezentują i będą pasowały do najróżniejszych wnętrz. A Wy co sądzicie?
kalicki12

Postprzez kasia3535 » 28 wrz 2016, o 19:09

dokładnie tak warto czasami ożywić ścianę jakimiś naklejkami taki sposób sprawdzi sie w pokoju dziecięcym ale do kuchni to super się nada fototapeta kawa doda energii w kuchni a i super podziała na poranną pobudkę.
kasia3535

Postprzez Waldi_KAT » 28 wrz 2016, o 20:26

paulinaa89 napisał(a):Waszym zdaniem warto wynająć kogoś do aranżacji wnętrz w domu, mieszkaniu, firmie, itp.? Czy może lepiej zająć się tym samodzielnie?

Wybieram tę drugą opcję - dlatego, że po pierwsze mam większą kontrolę nad tym co będzie w danym pomieszczeniu, po drugie unikam opłaty za prace projektanta wnętrz - póki co po prostu nie stać mnie na takie szaleństwo, aczkolwiek wiem, że praca
fachowca może przynieść pozytywne i nietuzinkowe rezultaty. Wiem też że nie każdy ma czas oraz zmysł przestrzenny aby podjąć się
aranżacji wnętrza a potem jeszcze samemu to zrealizować. Natomiast już do samej realizacji czy to samemu czy przez projektanta-
warto mieć źródło z którego można czerpać. Dużo ciekawych rozwiązań technicznych daje PHU-Gral.eu, takie jak chociażby podwieszane drzwi : http://phu-gral.eu/pl/c/Drzwi-podwieszane-przejsciowe/255, w sam raz nadające się do mieszkań,
gdzie jest mało miejsca na montowanie drzwi z ruchomym skrzydłem.
Waldi_KAT

Postprzez sasa123 » 29 wrz 2016, o 12:05

Ja jestem fanką minimalistycznych i bardzo nowoczesnych wnętrz. Podobają mi się bardzo industrialne meble i nowoczesne oświetlenie, np taka lampa betonowa. Co sądzicie o takim stylu?
sasa123

Postprzez Gaja15 » 29 wrz 2016, o 12:43

Nigdy nie słyszałam o takiej lampie, ale przyznam, że robi wrażenie :)
Gaja15

Postprzez motyka » 29 wrz 2016, o 13:21

A mnie ostatnio spodobał się trend używania we wnętrzach fototapet. Znalazłam sklep w sieci, gdzie jest spory ich wybór: http://decoboo.pl/fototapety-2-Tematy.html
Podpatrzyłam je u znajomych i muszę powiedzieć, że efekt jest naprawdę wow. Mogą świetnie ożywić pomieszczenie.
motyka

Następna strona

Powrót do Off topic