Teraz jest 11 gru 2017, o 13:25
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Chorwacja - kwatery prywatne

Znasz sprawdzony nocleg? Opisz go i poleć innym!

Re: Chorwacja - kwatery prywatne

Postprzez Fjaka Active » 17 lut 2015, o 16:33

victus napisał(a):Czy ktoś mi może powiedzieć z doświadczenia czy przełom wrzesień/październik jest tam jeszcze fajnie ? Niestety szybciej się nie wyrwę ;/

wszystko zależy oczywiście od specyfiki danego sezonu, ale ... generalnie ... pogoda jest taka, jakiej byśmy sobie w Polsce latem mogli tylko życzyć, a morze wciąż bardzo ciepłe, zatem nie ma minusów ... nie będzie może rekordowych upałów, ale nie ma obaw, każdy wróci opalony i wygrzany, nie mówiąc już o komforcie jaki daje wyjazd poza sezonem ... mniejsze ceny, mniejszy ruch turystyczny, więcej spokoju i prywatności
polecam: http://fjakaactive.pl/oferta/noclegi/noclegi-2
Fjaka Active

Postprzez Fjaka Active » 17 lut 2015, o 16:46

nsavicka napisał(a):
slontrabalski napisał(a):zorganizowanie tego wszystkiego może kosztować o wiele więcej niż wyjazd z biurem. Poza tym jest to bardzo duża wygoda ponieważ wszystko mamy podsunięte pod nos. Zapewnione noclegi, wyzywienie, lot samolotem i wszystkie transfery.

Ale z drugiej strony nie możesz zwiedzać tego, co i kiedy byś chciał, tylko to co biuro podróży ci zaplanowało, nie możesz pospać do południa, bo masz z góry ustalony harmonogram zajęć, nie możesz zrobić nigdzie dłuższego postoju, bo nikt na ciebie nie będzie czekał itd. No i co jeśli biuro podróży zbankrutuje w trakcie twoich wakacji?

otóż to !
rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy planującej profilowane wyjazdy ... wakacje projektowane na zamówienie, z możliwością wcześniejszej rezerwacji usług i noclegów, jeśli klient tego sobie życzy. W taki sposób można skorzystać z wiedzy i doświadczenia osób zajmujących się turystyką w regionie, znających zatem najciekawsze atrakcje i najoptymalniejszych usługodawców (pod kątem jakości usługi do jej ceny), wakacje jednak nie mają charakteru typowej wycieczki z biura podróży, ale samodzielnej eksploracji.
bałkańskie wakacje szyte na miarę: http://fjakaactive.pl/oferta/projektowanie-wyjazdow
Fjaka Active

Postprzez xmk » 20 mar 2015, o 21:46

Sprawdźcie stronę: wakacjewchorwacji.prv.pl/ Macie tam opisane Adriatic.hr gdzie macie możliwość uzyskania zniżki 5%.
xmk

Postprzez xmk » 20 mar 2015, o 21:48

Sprawdźcie stronę: wakacjewchorwacji.prv.pl/ Macie tam opisane Adriatic.hr gdzie macie możliwość uzyskania zniżki 5%.
xmk

Postprzez Fjaka Active » 1 kwi 2015, o 20:03

Tym, którzy wybierają się na tegoroczne wakacje do Chorwacji, zwłaszcza większą grupą, a nie mają jeszcze zarezerwowanych apartamentów ... polecam nie odwlekać decyzji ... tegoroczny sezon jest o tyle specyficzny, że wiele spośród apartamentów jest już zarezerwowanych na cały sezon, pomimo wczesnej jeszcze pory. Niestety, im później nastąpi decyzja o dokonaniu rezerwacji, tym droższe lub mniej ciekawe propozycje zostaną do wyboru.
Kwatery prywatne w Chorwacji, sprawdzone i niedrogie:

http://fjakaactive.pl/kontakt
Fjaka Active

Postprzez albinoi » 10 gru 2015, o 15:46

Zapraszam wszystkich miłośników Chorwacji oraz tych, którzy dopiero chcą ją odkryć, do polubienia oraz odwiedzania strony http://www.albinoi.com
Jest to duża baza obiektów noclegowych na terenie całej Chorwacji, a w niedalekiej przyszłości również w Austrii oraz Polsce.
Baza będzie się cały czas powiększać a Wy dzięki niej zdobędziecie informacje odnośnie hotelu
(adres, strona www, opis obiektu) oraz bezpośredni kontakt z hotelarzem. Wszystko w jednym miejscu, za darmo i bez pośredników
albinoi

Postprzez ggwwizd » 21 gru 2015, o 15:31

Nie polecam rezerwacji online, wszędzie wypisują długość do morza na przestrzał a wybrzeże jest dość górzyste. Ja tak zarezerwowałem a okazało się że do plaży było nie 200m a kilometr... milion schodów oraz uliczek
ggwwizd

Postprzez turystycznie » 22 gru 2015, o 00:11

Ludzie,
rezerwujcie sami, bez ingerencji pośredników.
Wystarczy dostęp do Internetu i karta do płacenia przez Internet.
turystycznie

Postprzez franklin » 22 gru 2015, o 12:44

Tutaj namiar na apartament w Chorwacji w miejscowości Opatija nad Adriatykiem: <LINK> Numery telefonów na stronie bezpośrednio do właściciela apartamentu. Z właścicielem można porozmawiać w języku chorwackim i rosyjskim ale po polsku też wiele rozumie. Obiekt sprawdziłem osobiście w wakacje 2014. Polecam.
franklin

Postprzez botinka88 » 31 mar 2016, o 14:21

Zamiast wynajmować, lepiej kupić własne. Oczywiście, jeśli ktoś jeździ ciągle w jedno miejsce i kocha Chorwację. Ja się skusiłam na takie wyjście w tamtym roku i nie żałuje. Dzięki agencji Greg-nieruchomości udało mi się załatwić wszystkie formalności w krótkim czasie :)
botinka88

Postprzez kubaderbin » 1 kwi 2016, o 14:54

Dzięki za info przyda sie na pewno! :)
kubaderbin

Re: Chorwacja - kwatery prywatne 2016

Postprzez marija12345 » 2 kwi 2016, o 23:22

Mam piękne apartamenty w Chorwacji z widokiem na morze znakomicie opremljeni.imaju klimatyzację, telewizję satelitarną, internet, wszystkie ...
wszystkie informacje na e-mail; marija.simunic1@zd.t-com.hr
marija12345

Postprzez marija12345 » 8 kwi 2016, o 12:05

Mam piękne apartamenty w Chorwacji w pobliżu morza z widokiem na morze, zapierające dech w piersiach wyposażony.Imaju klimatyzację, telewizję satelitarną, internet, ... sve.dobra cena.wszystkie informacje na e-mail; marija.simunic1@zd.t-com.hr
marija12345

Re: Chorwacja - kwatery prywatne super oferta

Postprzez marija12345 » 8 kwi 2016, o 12:09

Mam piękne apartamenty w Chorwacji w pobliżu morza z widokiem na morze, zapierające dech w piersiach wyposażony.Imaju klimatyzację, telewizję satelitarną, internet, ... sve.dobra cena.wszystkie informacje na e-mail; marija.simunic1@zd.t-com.hr
marija12345

Re: Chorwacja - kwatery prywatne 2016

Postprzez marija12345 » 8 kwi 2016, o 12:12

marija12345

Postprzez Kamil17 » 14 kwi 2016, o 16:28

Dzięki za informację. Rozejrzę się po ofercie.
Kamil17

Postprzez Eliza92 » 14 kwi 2016, o 18:21

Hej z jakim wyprzedzeniem trzeba je rezerwować? jestem początkująca
Eliza92

Postprzez botinka88 » 29 cze 2016, o 14:25

A ja podeszłam do tematu z innej strony. Zawsze wynajmowałam kwaterę, a w tym roku jadę... na swoje! Wiele lat oszczędzałam i w końcu udało mi się kupić niewielkie mieszkanie w Splicie. Wszelkie formalności załatwiałam przez biuro Greg Nieruchomości. Długo nie musiałam czekać na podpisanie umowy zakupu ;)
botinka88

Postprzez krystekgda » 30 cze 2016, o 14:20

Tego szukałem :) Duzo propozycji :D
krystekgda

Postprzez Baltic » 8 lip 2016, o 06:07

jeśli jeszcze poszukujecie noclegu na te wakacje to mogę polecić apartament w Vodicach. Szczególnie dla rodzin z dziećmi gdyż mieszkają tam bardzo sympatyczni ludzie. Apartament jest na piętrze, dwa oddzielne pokoje, kuchnia w pełni wyposażona i łazienka, klimatyzacja. Miejsc do spania jest 5. Na dole mieszkają właściciele ale to przesympatyczni starsi ludzie bardziej uczynni i nie przeszkadzający. Atutem jest ogródek pięknie utrzymany przez właścicielkę który podobał się naszym dzieciom oraz ławy i grill kamienny. Właściciele chętnie załatwią prawdziwą wyciskaną olivę oraz wino lub ryby na grilla i obowiązkowo oryginalną homemade rakiję :), często też częstują warzywami z ogródka. My byliśmy w cztery rodziny i reszta z nas mieszkała u sąsiadki na przeciwko która ma tez kilka apartamentów i robi rano pyszną kawę :) Przesympatyczni ludzie, powinni mieć wolne miejsca gdyż nie bardzo radzą sobie z marketingiem w internecie. My mieliśmy namiar od Chorwata z ich rodziny z którym obecnie pracujemy. Apartament nie leży przy samej wodzie ale do bezpiecznej plaży w Vodicach jest 5 min spacerkiem. Do Srimy gdzie jest lepszy piasek na dnie dla dzieci jest 2 km. I jeszcze moja rada jeśli w tych okolicach, szczególnie w Srimie znajdziecie pływając z rurką na dnie takie wielkie długie muszle nawet do pół metra to nie wyciągajcie tego. Jest to ślimak pod ochroną przyszynka szlchetna i to na prawdę kontrolują a kara jest kilka tys złotych jeśli zabierzecie to na ląd.To też wiem od tych Chorwatów ;) Można go znaleźć całkiem łatwo nie daleko od brzegu na plaży w Srimie. Wyglądają fajnie bo tkwią w dnie pionowo :) Sama miejscowość jest fajna bo można się z niej wybrać na wodospady Krka, do Szybenika, Splitu, Primostenu parku Kornati i wielu miejsc w Dalmacji. Fajna opcją jest popływanie jachtem gdyż w pobliżu jest wiele wysp, kanał szybenicki i rzeka krka i czujesz się bezpiecznie jak na zamkniętym akwenie i jest co oglądać. Kilka dni spędziliśmy na żaglówce.
Tutaj macie namiar Stablica III,/6 22211 Vodice a do kontaktu: kevricv@gmail.com i nie jest to reklama bo w Chorwacji byłem już czwarty raz i sam wiem jak ciężko znaleźć coś pewnego szczególnie z dzieciakami.
Baltic

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do POLECANE NOCLEGI