Teraz jest 11 gru 2017, o 19:15
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Do czego służą złącza a tv?

Luźniejszy dział przeznaczony do pytań, ogłoszeń i tematów niezwiązanych bezpośrednio z branżą turystyczną.

Do czego służą złącza a tv?

Postprzez aleksandra » 19 lis 2017, o 14:18

W dzisiejszych czasach telewizor to znacznie więcej niż tylko odbiornik stacji telewizyjnych. To prawdziwe centrum rozrywki, które oferuje nam znacznie więcej. Wszystko to, dzięki różnorodnym złączą, w które są wyposażone nowoczesne telewizory. Większość z nich podpisana jest różnymi, nieco obco brzmiącymi nazwami takimi jak HDMI czy LAN co sprawia, że nie do końca wiemy, do czego służą. Warto więc poznać złącza, które posiadamy w swoim odbiorniku i nauczyć się je wykorzystywać. Polecam artykuł: http://www.fragout.pl/zlacza-w-telewizo ... ego-sluza/
aleksandra

Re: Do czego służą złącza a tv?

Postprzez stopcia » 27 lis 2017, o 21:06

Oj tak telewizor to mnóstwo możliwości :) pojawiają się coraz to bardziej nowoczesne modele. A co do złączy to jakie ma mój tv też za wiele nie wiem, tym bardziej, że kupiłam sobie kino domowe bezprzewodowe którego też milionami kabli podłączać nie trzeba :) uwielbiam nowe technologie, ale artykuł przeczytam na pewno.
stopcia

Powrót do Off topic