Teraz jest 11 gru 2017, o 19:20
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Ecco Holiday - opinie

W tym dziale możesz wyrazić swoje zdanie na temat biur podróży.

Ecco Holiday - opinie

Postprzez nocowanie.pl » 28 sty 2010, o 12:59

Podziel się swoja opinią na temat biura podróży Ecco Holiday.
nocowanie.pl

Re: Ecco Holiday - opinie

Postprzez Paulaaaa » 16 sie 2010, o 08:56

Niedawnio wróciłam z koleżankami z wakacji. Wycieczkę wykupiłysmy w biurze podróży Ecco holiday. Przy zawieraniu umowy wszystko było w porządku, ale już na lotnisku otrzymałysmy od biura podrozy voucher w ktorym nie zgadzał się hotel. Na miejscu okazało się, że zostałysmy zakwaterowane w innym hotelu niz było to w umowie. Zostalysmy oszukane niestety nie tylko my gdyz z nami w hotelu w ktorym byc nie powinnysmy było jeszcze kilku Polaków. Razem postanowilismy zlozyc reklamacje gdyz czujemy sie oszukani przez biuro ktore najprawdopodobniej wzielo pieniadze za drozszy hotel a wsadzili nas do tanszego.
Paulaaaa

Postprzez angra » 12 paź 2010, o 21:39

Ecco zamieniło mi wymarzony pobyt na Cykladach w koszmar. W odpowiedzi na reklamację zaoferowali mi 200 zł bonifikaty przy następnym wyjeździe. OSTRZEGAM! Ecco holiday traktuje klientów jak idiotów.
angra

Postprzez Matt » 30 lis 2010, o 22:40

nie spodziewałem się takich opinii. Ja w wakacje byłem na Majorce z tym biurem i wszystko było w porządku, nic "dziwnego" nas nie spotkało, wakacje udane. Teraz to już nie wiadomo z jakim biurem jeździć
Matt

Postprzez Himalayanmagpie » 2 gru 2010, o 15:50

Mam wraz z grupą pozostałych 7 osób naszej wycieczki objazdowej po Tunezji (październik 2010), b złe doświadczenia. Nie chce teraz opisywać szczegółów naszej wyprawy bo to oznacza powrót do złych wspomnień.
Generalnie: kiepskie hotele, brudne restauracje, czesto też jedzenie, a najbardziej dotknał nas grubianski, arogancji przewodnik Tunezyjski, który mieszka w Polsce. Przerósł samego siebie.
Gdy napisaliśmy skargę zlekceważyli nas, napisaliśmy wyżej i czekamy na reakcję...

Nie polecamy!!!!!
Himalayanmagpie

Postprzez magdadym » 21 cze 2011, o 12:18

Witam. Byłam, razem z rodziną i przyjaciółmi, na "wakacjach" z Ecco na Rodos w dniach 28.05 - 04.06.2011. Po wylądowaniu w Grecji okazało się, iz nie zostaniemy zakwaterowani w wybranym niemal pół roku wcześniej hotelu Miraluna, zamiast tego dostaliśmy hotel o niższym standardzie-hotel, którego z wielu względów w ogóle nie braliśmy pod uwagę zamawiając wycieczkę. Jako powód tej nieoczekiwanej zmiany wymieniono awarię kanalizacji w hotelu Miraluna, co łatwo dało sie sprawdzić i okazało się wierutnym kłamstwem. Ale widzę, że to juz znana praktyka biura Ecco :( Oprócz naszej grupy oszukanych zostało ok. 40 osób. My na pewno tego tak nie pozostawimy. Nie polecam wakacji z Ecco.
magdadym

Postprzez joanna18 » 30 cze 2011, o 09:23

Opieka rezydentki w Złotych Piaskach - beznadziejna;
wyżywienie - beznadziejne;
animacji brak,
ręczników przy basenie nie było;
pobyt skrócony o 1 dzień;
Nigdy więcej z Ecco.
joanna18

Postprzez chomik77 » 25 gru 2011, o 22:42

Ostatnio edytowano 3 cze 2012, o 20:05 przez chomik77, łącznie edytowano 1 raz
chomik77

Postprzez tonka » 19 kwi 2012, o 20:13

Byłem z nimi na Majorce w hotelu Geminis. Jedzenie niesamowite !!! Pycha. Blisko plaży, gorąco polecam
tonka

Postprzez majse » 1 maja 2012, o 01:33

My we wrześniu wykupiliśmy W ECCO HOLIDAY wczasy do Egiptu na czerwiec, ostatnie cztery miejsca. Dwa tygodnie temu jeszcze koleżanka chciała wykupić wycieczkę, ale nie mieli już wolnych miejsc. Natomiast 3 dni temu napisali do nas maila, że muszą odwołać wycieczkę, bo nie zebrała się wystarczająca liczba osób. Żenada. Nie polecam nikomu tego biura. Na szczęście wykupiliśmy już wycieczkę w innym biurze- tym razem w porządnym.Oszukują i kłamią.
majse

Postprzez tonka » 2 maja 2012, o 10:28

No tak to bywa z tymi biurami podróży. Mam wrażenie że dziś jest coraz gorzej. To bezpośrednio wpływa na decyzje klientów. Na pewno będę sprawdzał wiarygodność finansową danego biura podróży w Krajowym Rejestrze Długów. Będę spokojniejszy.
tonka

Postprzez ecco holiday - oszusci zlodzieje » 3 maja 2012, o 13:26

Uwaga złodzieje oszuści - dzisiaj otrzymałem anulację wylotu na Majorkę VI 2012. Oficjalny powód brak chętnych :). Impreza opłacona, urlopy w pracy załatwione. Sprawę kieruję do UOKiK i Izby Turystycznej - DZIADOSTWO JAKICH MAŁO - zrobili sobie darmowy kredyt na klientach. TRZYMAJCIE SIĘ OD NICH Z DALEKA !!!
ecco holiday - oszusci zlodzieje

Postprzez klienic ecco » 3 maja 2012, o 22:36

witam,

ja również 2 dni temu otrzymałam info, ze mój dwutygodniowy wyjazd w czerwcu się nie odbędzie. ta sama śpiewka - brak chętnych, a jak w listopadzie załatwiałam miejsca dla znajomych na ten sam wyjazd - miejsc już nie było. Więc chyba coś tu nie halo i z ludzi robią idiotów.Na innych forach wyczytałam, ze wielu ludziom zanulowali rezerwacje wykupione jak first minute w listopadzie 2011. Czy to przypadek???
klienic ecco

Postprzez Ewa T K-N-W » 5 maja 2012, o 10:37

Witam!
i ja dołączam swój głos w sprawie nieuczciwości BP Ecco Holiday. W "przedpremierze" w listopadzie 2012 wykupiliśmy wypooczynek w Bułgarii na 7 dni od dnia 15-22.06.2012. Wpłaciliśmy całą kwotę (bo to zawsze parę zł jeszcze rabaciku!!) a wczoraj informacja telefoniczna - że nie ma tylu osób chętnych i wakacyjny wyjazd nie dojdzie do skutku. Oferują inne oferty z ich strony ...ze śmiechem ...bo 5 % proponują jako "zadośćuczynienie"!!!! Ale przez prawie pół roku potrafili naszymi pieniędzmi obracać!!!
Dołączymy się do każdego kto będzie widział sens wygranej i jednocześnie potrzebuje wsparcia.
Ewa T K-N-W

Postprzez mir_mir » 9 maja 2012, o 11:34

Dziś o tej historii z Ecco Holiday nawet mówili w Radiowej Trójce. Tylko komentarz był taki, że zwracanie klientom całych pieniędzy to jest znak że rynek się cywilizuje... ale jak wszedłem na ich stronę i przeczytałem oświadczenie, to hmmm. Wydało mi się, że im bardziej żal, że muszą zwrócić kasę, i ucierpi ich wizerunek a nie tego, że zmarnowali ludziom wakacje. Ale może się mylę :)
mir_mir

Re: Ecco Holiday - anulacja zamiana

Postprzez M.L. » 9 maja 2012, o 12:08

Szanowni Państwo,

W związku z najnowszymi doniesieniami medialnymi oraz w obliczu informacji płynących z sieci sprzedaży w całej Polsce na temat masowych anulacji dokonywanych przez Ecco Holiday, Rainbow Tours podjęło decyzję w sprawie pomocy wszystkim tym, którym anulowano wyjazdy. Firma zobowiązuje się do udostepnienia swojej oferty LATO 2012 w cenach w jakich klienci zawarli umowy z Ecco Holiday oraz w miarę możliwości i dostępności w tych samych hotelach lub podobnych.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod adresem email: info@dotykslonca.pl
M.L.

Postprzez Swobodek » 10 maja 2012, o 15:44

No właśnie być może Ecco Holiday idzie na dno, choć samo biuro temu zaprzecza.
Jak zatem musi wyglądać sytuacja w mniejszych biurach podróży??? strach pomyśleć.

Polecam tekst z faktu
http://www.fakt.pl/Ecco-Holiday-odwoluj ... 491,1.html
Swobodek

Postprzez monaliz » 16 maja 2012, o 15:35

Zastanawiałam się z mężem nad zakupem wyjazdu w tym biurze. Oferta wydawała się być korzystna. Jednak właściwie przez przypadek trafiłam na to forum i przeczytałam ten wątek. W obliczu tego wszystkiego wole nie ryzykować i rezygnuję.
monaliz

Postprzez Natasza » 16 maja 2012, o 22:33

Chyba tylko raz byłam z tym biurem. Nie to, że nie byłam zadowolona, bo raczej byłam. Ale od jakiegoś czasu jeżdżę na wakacje z ALmaturem, moim zdaniem mają korzystniejszą ofertę.
Natasza

Postprzez Edek xx » 20 maja 2012, o 15:09

Uwaga złodzieje !!! Sprzedali wycieczki taniej a teraz się wycofują i oferują je dwa razy drożej !!! Oszuści nie dajcie się naciągnąć !!! Takie firmy powinny zniknąć z rynku!!!
Edek xx

Następna strona

Powrót do Biura podróży - opinie