Teraz jest 23 paź 2017, o 18:51
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Fajny hotel SPA na rodzinny wypad na Mazury

Znasz sprawdzony nocleg? Opisz go i poleć innym!

Fajny hotel SPA na rodzinny wypad na Mazury

Postprzez turystabk » 25 lip 2012, o 20:43

Jeśli szukacie wysokiej klasy hotelu SPA na wakacyjny wypad z rodziną to mogę polecić hotel spa Dr Ireny Eris. Może nie jest to najtańsza opcja na wyjazd dla 3 czy 4 osób ale wyposażenie i obsługa wynagradzają cenę. Dodam, że zabiegi SPA na pewno zostaną docenione przez płeć piękną.
turystabk

Re: Fajny hotel SPA na rodzinny wypad na Mazury

Postprzez GdzieDzisNocujemy » 27 lip 2012, o 10:31

A dla dwóch osób tez jest jakaś ciekawa opcja? bo planuje zrobić niespodziankę dziewczynie?
GdzieDzisNocujemy

Postprzez Tabaluga » 7 paź 2012, o 01:33

Jak chodzi o spa, to polecam inne miejsce, Manor. Bardzo przyjemny hotel koło olsztyna, mają w ofercie odnowę biologiczną i to za całkiem sensowne pieniądze wszystko. Ogólnie warto też wybrać się dla samej okolicy, ładnie, zielono, idealnie do aktywnego wypoczynku. Hotel przyjmuje czasem grupy zorganizowane, co było dla nas raz uciążliwe, ale poza tym żadnych przygód nie było.
Tabaluga

Postprzez Mattt » 12 paź 2012, o 14:05

Ja byłem w Bukowinie i polecam Spa w Bukovina Terma Hotel Spa – pełna profeska:)
Mattt

Postprzez aneczka00817 » 26 sie 2013, o 10:33

Dla mnie te dwa miejsca o których mówicie są strasznie przereklamowane i przeludnione czasami, ja wolą mniej znane miejsca. Ostatnio byłam w Hotel Marina Golf Club kawałek od Olsztyna, ale obsługa oraz oferty są niesamowite :) Spa świetne, pole golfowe 100% profesjonalizmu i też są świetne oferty dla dwojga ;)
aneczka00817

Postprzez aoczka » 26 sie 2013, o 15:57

Jeśli chodzi o SPA, to polecam przed wyjazdem zajrzeć na stronę http://awards.spa-prestige.pl i zobaczyć, które obiekty i salony są najlepiej oceniane przez samych klientów w plebiscycie SPA. Wg mnie to bardziej wiarygodne niż jakakolwiek reklama...
aoczka

Postprzez anitaaa83 » 10 paź 2013, o 17:17

"aneczka00817" też byłam w tym hotelu rok temu (mąż mnie wyciągnął, jest maniakiem golfa :roll: ) W tym roku to ja wybierałam miejsce gdzie spędzimy wakacje i wybrałam Hotel Spa Azzun http://www.azzun.pl/ (również koło Olsztyna :D) i muszę powiedzieć, że to był dobry wybór. Golf wymieniliśmy na świetne zabiegi spa i kąpiele w termach :)
anitaaa83

Postprzez adam555 » 14 sty 2014, o 19:08

Ja mogę polecić hotel w miłomłynie - http://www.milomlynzdroj.pl - hotel dostosowany jest dla rodzin z dziećmi, jest placyk zabaw, niedaleko stąd do pięknych jezior. Hotel ma też profil medyczny więc można się nieco podkurować, porobić badania.
Ostatnio edytowano 23 lut 2014, o 10:09 przez adam555, łącznie edytowano 1 raz
adam555

Postprzez maszulka » 16 sty 2014, o 14:18

A słyszeliście coś o spa Zalesie Mazury w Barczewie (niedaleko Olsztyna)? Natknęłam się na kilka wpisów o tym spa forach o welness i przyznam szczerze, że jestem trochę zainteresowana wypadem tam. Czytałam na ich stronie, że mają także zabiegi dla dzieci. Zastanawiam się, czy nie urwać się z dzieciakami na weekend tam. Ktoś był? może opowiedzieć?
maszulka

Postprzez zakręcona turystka » 3 mar 2014, o 14:41

Zalesie jest ok, na Mazurach ogólnie jest dużo ciekawych hoteli - przez ostatnie 5-10 lat powstało naprawdę sporo ciekawych obiektów z niezłą ofertą - nam do gustu przypadł hotel anders nad jeziorem szeląg mały - mają świetną ofertą dla rodzin z dziećmi, plac zabaw, klubik malucha, animatorów, wszystkie udogodnienia w pokojach czy restauracji. Sporo ciekawych hoteli jest skupionych wokół Mikołajek, Giżycka, Olsztyna.
zakręcona turystka

Postprzez timon2 » 13 maja 2014, o 13:07

http://www.hotelnidzki.pl/spa/

Polecam bardzo kameralnie i profesjonalnie!
timon2

Postprzez ewelina » 15 maja 2014, o 07:15

Jest ciekawe miejsce o nazwie bajkowy zakątek - www.bajkowyzakatek.pl czyli hotel na mazurach o profilu spa, ale jednocześnie z duża liczbą atrakcji dla dzieciaków - to taki ośrodek położony w lesie, w cichej i spokojnej wsi, z prywatną plażą, parkiem linowym itp. No i oczywiscie spa - duży wybór zabiegów w dobrych cenach. Polecam bo warto.
ewelina

Postprzez Arina » 7 lip 2014, o 16:21

Na mazurach polecam Księżycowy Dworek nad jeziorem Siercze. ( www.ksiezycowydworek.pl ) Miejsce jest naprawdę piękne, w okolicy znajduje się wiele atrakcji np. Wilczy Szaniec. Można skorzystać z wypożyczalni kajaków, łódek (z osprzętem wędkarskim), do dyspozycji plaża. Wiele atrakcji dla dzieci np. Kręgle, kino,bilard, strzelnica, place zabaw, dla dorosłych również wiele ciekawych propozycji m.in. strefa relaksu SPA, strefa fitness i inne. Hotel akceptuje zwierzęta domowe.
Organizowane są również imprezy dla singli w wieku 25-45 lat lub dla tych 45+ cały pobyt jest profesjonalnie zaplanowany. Na stronie internetowej www.laczymywpary.pl można znaleźć szczegóły oferty.
Arina

Postprzez tress » 25 paź 2014, o 13:57

Ja polecam wyjazd do Augustowu. Jest tu pięknie przez cały rok. Warto się natomiast zatrzymać w http://augustow-hotel.pl/ i to z wielu powodów. Dobra lokalizacja, atrakcyjne ceny, ciepły wystrój i miła obsługa.
tress

Postprzez zaron » 12 sty 2015, o 13:46

Rest ma bardzo dobry standard, w tej okolicy lepszych warunków nie uświadczycie za takie pieniądze. Miejsce dopracowane, w bardzo wysokim standardzie, a niby tylko dwie gwiazdki. A największe wrażenie robi jednak centrum odnowy - pięknie zaplanowane.
zaron

Postprzez kowalliik » 12 sty 2015, o 13:50

Rest ma świetne warunki, byłem i polecam bez oporów
kowalliik

Postprzez Madagaskar » 19 sty 2015, o 12:26

SPA dr Ireny Eris jest faktycznie dosyć drogo. A co powiecie na Mrągowo? Jest tam też SPA w http://hotelanek.pl/strefa-relaksu/menu-spa najlepiej przyjechać jak jest ten słynny festiwal, nie zapomniane przeżycia :)
Madagaskar

Postprzez zaron » 13 lut 2015, o 13:52

Raz jeszcze, o ile cię to interesuje i pod zwiedzanie Warszawy, zobaczcie - http://resthotel.pl/relaks
I z tego co tam widać korzysta się w cenie miejsca noclegowego - nie trzeba ani złotówki dopłacać.
Ogólnie - świetne miejsce, pod każdym względem dopracowane.
zaron

Postprzez Kropka » 22 maja 2015, o 15:42

Hotel Best Western w Olsztynie ! Na mazury rzut beretem, a hotel wart uwagi. Bardzo ładne pokoje, SPA, pyszne jedzenie, miła obsługa. Ja byłam zachwycona tym miejscem i chętnie tam wrócę. Wszystkie informacje znalazłam na ich stronie internetowej http://www.bestwestern.pl/hotels/best-western-plus-hotel-dyplomat-olsztyn-81036. Z przyjaciółką planujemy już kolejny urlop :)
Kropka

Postprzez RenataKol » 26 maja 2015, o 11:47

SPA dr Ireny Eris - byłam także i polecam super miejsce :)
RenataKol

Następna strona

Powrót do POLECANE NOCLEGI