Teraz jest 23 paź 2017, o 18:48
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

gdzie najlepiej wykupic ubezpieczenie

Luźniejszy dział przeznaczony do pytań, ogłoszeń i tematów niezwiązanych bezpośrednio z branżą turystyczną.

gdzie najlepiej wykupic ubezpieczenie

Postprzez sylwester » 17 lis 2009, o 13:45

wyjezdzaam z rodzina w alpy na narty, roznie moze byc dlatego chcialbym sie ubezpieczyc. gdzie to najlepiej zrobic? Bo np. ubezpieczenie NFZ nie obejmuje wypadków na stokach narciarkskich (cwaniaki)
sylwester

Re: gdzie najlepiej wykupic ubezpieczenie

Postprzez kamil » 18 lis 2009, o 09:41

Polecam Wartę. Właśnie rok temu zerwałem więzadała na nartach w Austrii i ubezpieczenie okazało się potrzebne. Suma nieduża a komfort jest
kamil

Postprzez frank » 26 maja 2011, o 11:40

przepraszm, że odkopię stary temat ale nie znalazłem lepszego. Gdzie obecnie warto ubezpieczyć się przed wakacyjnym wyjazdem. Ja w lipcu lecę z rodziną na Wyspy Kanaryjskie. Znajomy niedawno polecił mi to ubezpieczenie turystyczne w firmie Benefia. Czy ktoś ma moze opinie o tym ubezpieczycielu?
dzięki. pozdrawiam.
frank

Postprzez AnKa » 1 cze 2011, o 15:10

Benefia nie jest mi znana, ale mogę Ci polecić Generali. Mają sensowne pakiety, dobrą obsługę i elastyczne podejście do klienta, który może nawet samodzielnie skonfigurować taki pakiet dla siebie i oszacować koszty. Sam zobacz http://www.generali.pl/klienci-indywidualni/podroz
AnKa

Postprzez HotelOrlik » 21 cze 2011, o 14:12

Moim zdaniem warto popytać bezpośrednio u kilku ubezpieczycieli lub w biurze podróży i pod tym kątem dobrać najbardziej odpowiednie ubezpieczenie,na rynku jest dużo ofert.
HotelOrlik

Postprzez redi » 25 lip 2011, o 21:54

Ja tak właśnie robię. Juz w zaprzyjaźnionym biurze wybieram i wykupuję ofertę ubezpieczenia : http://www.okeytravel.pl/ubezpieczenia.html . Ciekawa tez jest forma EURO 26 i ISIC. Dla podroznikow w sam raz
redi

Postprzez tomeh » 26 paź 2011, o 22:13

Można w dowolnej placówce PZU, lub innej, to nie ma dużego znaczenia gdzie.
http://www.open-youweb.com/co-to-sa-ofe ... st-minute/
Ostatnio edytowano 16 sty 2017, o 21:24 przez tomeh, łącznie edytowano 3 razy
tomeh

Postprzez vuva » 2 lis 2011, o 10:12

Jeśli masz konto bankowe internetowe to takie ubezpieczenie bez problemu pewnie będziesz mógł/a zakupić przez system bankowości elektronicznej bez wychodzenia z domu.
vuva

Postprzez xbox » 4 lis 2011, o 00:05

ja porównuje w biurze ubeapieczeń ofertę dopasowuje najlepsze i wybieram
xbox

Postprzez Tropik30 » 6 gru 2011, o 17:45

Najlepiej przez bank lu profesjonalne biuro ubezpieczen.
Tropik30

Kod promocyjny You Can Drive | -10% na ubezpieczenie podróży

Postprzez dominicue » 28 gru 2011, o 01:59

Polecam ubezpieczenia turystyczne w You Can Drive.
To innowacyjna platforma ubezpieczeniowa, przeznaczona dla ludzi młodych (niestety osoba ubezpieczająca nie może przekroczyć 30-stki), posiadająca w swej ofercie szeroki zakres ubezpieczeń w niewiarygodnie niskich cenach.

Link do kalkulatora online oraz generator, z którego pobierzesz kod promocyjny You Can Drive znajdziesz pod tym linkiem:

http://rabatydirect.pl/kod-promocyjny-you-can-drive

10% zniżki gwarantowane. :D

Sprawdź to!

Pozdrawiam.
dominicue

Postprzez Travelway_pl » 20 cze 2012, o 14:55

W kwestii ubezpieczenia, to moim zdaniem najlepiej jest wykupić je bezpośrednio u organizatora wycieczki. Możemy wtedy liczyć na rabat oraz mamy pełen pakiet ochronny.
Travelway_pl

Postprzez jaahuu » 22 cze 2012, o 14:50

Niestety nie zgadzam się. Ubezpieczenia turystyczne z biur podróży mają bardzo niewielki zakres i w razie czego na niewiele się zdadzą. Lepiej dopłacić kilkadziesiąt złotych, a cieszyć się wysoką sumą ubezpieczenia. Ja ze swej strony polecam http://ipolisa.pl/ tam sobie można ubezpieczenia turystyczne u różnych ubezpieczycieli porównać.
jaahuu

Postprzez Start.Zakopane » 5 lip 2012, o 20:39

A z tym bywa bardzo różnie,zależy na jaką opcję ubezpieczenia się zdecydujemy. Biura oferują różne pakiety,trzeba po prostu zapytać o szczegóły.
Start.Zakopane

Postprzez Travelway_pl » 19 lip 2012, o 12:19

Ostatnio przekonałam się, że najlepiej skorzystać ze sprawdzonych przez siebie ubezpieczycieli. Jadąc do Norwegii wykupiłam taką kartę w firmie, w której na co dzień ubezpieczony jest mój samochód :) Spróbujcie popytać swoich ubezpieczycieli.
Travelway_pl

Postprzez Hanka » 2 sie 2012, o 16:04

Sparzyłam się Pzu, przeniosłam OC do Hdi Asekuracja, pod koniec zeszłego roku. Serwują zniżki, mają też dodatkowe ubezpieczenia, np. na opony. Jednak zmiana czasem wychodzi na dobre.
Hanka

Postprzez GdzieDzisNocujemy » 2 sie 2012, o 16:44

jeżeli jesteś studentem lub młodszą osobą ciekawą opcją jest ubezpieczenie euro 26
GdzieDzisNocujemy

Postprzez Goha » 10 sie 2012, o 19:18

Ja jak się orientowałam to bardzo dobrze na tle inych wychodzi ubezpieczenie turystyczne w Generali.
Ubezpieczenie podróży zagranicznych zapewnia kompleksową ochronę wszystkim osobom wyjeżdżającym zagranicę, bez względu na to czy jadą na wakacje, do pracy, na wyjazd służbowy czy aktywnie uprawiają sport. Zakres ubezpieczenia jest bardzo szeroki i obejmuje między innymi koszty leczenia, usługi assistance, NNW, OC, bagaż podróżny oraz odwołanie imprezy. Sam wybierasz najdogodniejszy dla siebie zakres i sumy ubezpieczenia.
ktoś z Was ma w Generali ubezpieczenie?
Goha

Postprzez okularysuwalki » 13 sie 2012, o 10:55

powiem tak każdy cię ubezpieczy obieca złote góry ale jak przyjdzie co do czego to nie będzie fajnie
okularysuwalki

Postprzez Re: » 17 sie 2012, o 17:43

Wg mnie w Warcie są najlepsze ubezpieczenia.
Re:

Następna strona

Powrót do Off topic