Teraz jest 11 gru 2017, o 13:20
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Gdzie we wrześniu?

Znasz sprawdzony nocleg? Opisz go i poleć innym!

Re: Gdzie we wrześniu?

Postprzez turystycznie » 2 paź 2015, o 22:46

adamk76 napisał(a):Można tu zobaczyć m.in.: kolekcję malarstwa europejskiego, stadion Strahov, „Tańczący dom” nad Wełtawą oraz ratusz Staromiejski z popularnym zegarem astronomicznym Oroj.

Słaby ten opis.
Nie wymieniasz znacznie ciekawszych miejsc.
turystycznie

Postprzez elkamorelka » 6 paź 2015, o 10:37

Dzięki :) Kupiłam jakąś wycieczkę ale tylko na weekend za 2 tyg. w cenie zwiedzanie, więc mam nadzieję że wszystko co ważne zobaczzymy;)
elkamorelka

Postprzez emmaqq » 12 sty 2016, o 18:55

A moze ciekawym pomysłem była by wycieczka do Armeni ? Ktoś z was miał okazje tam być? Bo ja chciałabym wybrać sie tam jeszcze w tym roku. Organizacja takiej wycieczki na własną rękę może być trudna dlatego już znalazłam to biuro podróży http://czajkapodroze.pl/ które własnie takie wycieczki organizuje. Mam nadzieje, ze wycieczka będzie udana.
emmaqq

Postprzez turystycznie » 12 sty 2016, o 19:24

Z Czajką niekoniecznie, ale kierunek przyznam bardzo ciekawy.
turystycznie

Postprzez malinka22 » 14 sty 2016, o 19:06

Ja ostatnio stawiam przede wszystkim na wypoczynek w kraju. Jest całe mnóstwo miejsc, których jeszcze nie widziałam więc naprawdę nie widzę potrzeby, żeby wyjeżdżać zagranicę.
Warunek jest jeden - hotel musi być na odpowiednim poziomie. O np. tu: http://www.palatium.pl chętnie bym teraz pojechała. Tak żeby móc sobie spokojnie wypocząć, nie martwiąc się o nic, a przy okazji zobaczyć parę ładnych nowych miejsc.
malinka22

Postprzez turystycznie » 15 sty 2016, o 20:29

malinka22 napisał(a):Ja ostatnio stawiam przede wszystkim na wypoczynek w kraju. Jest całe mnóstwo miejsc, których jeszcze nie widziałam więc naprawdę nie widzę potrzeby, żeby wyjeżdżać zagranicę.

Dobre podejście. Wspieram.
turystycznie

Postprzez krystyna123 » 17 sty 2016, o 21:35

Na wrzesień polecam Tatry. Byłam już w tym okresie dwa razy w górach i mam bardzo dobre wspomnienia. Turystów jest mniej, a pogoda jeszcze cały czas jest naprawdę piękna - ale nie za gorąca. Można podziwiać wspaniałe widoki i czerpać przyjemność z wędrówek. Osobiście wolę noclegi poza Zakopanem, ze znajomymi wybraliśmy Cyrhlę :)
krystyna123

Postprzez CzystaMoc » 26 lut 2016, o 12:11

Hej,

Chcemy z moim TŻ wypaść na wrześniowy weekend do jakiegoś SPA, zastanawiamy się nad tym hotelem - http://www.bluediamond-hotel.pl/pl/content/active-spa czy może ktoś z Was tam był? Wszystko wygląda bardzo elegancko i luksusowo, ale zależałoby nam na opinii kogoś kto odwiedzał hotel. Czy ktoś może ma jakieś doświadczenia z tym miejscem?
CzystaMoc

Postprzez turystycznie » 5 mar 2016, o 14:53

W góry.
Najlepiej w Beskidy.
turystycznie

Postprzez victus » 7 mar 2016, o 13:01

Rok temu byłem w sopocie, calkiem spoko miejscówkę znalazłem na Apartamenty Sopot mieliśmy całkiem fajny apartament blisko morza
victus

Postprzez Wojtek88 » 14 mar 2016, o 08:37

Hej. Wrzesień jest dobrym miesiącem na zwiedzanie Rzymu .... I Włoch generalnie. Rzym, Florencja, Wenecja. Jest ciepło we wrześniu a "wysoki" sezon już się skończy, co za tym idzie nie ma masy ludzi i kolejek :-)
Wojtek88

Postprzez kasiunia » 5 gru 2016, o 23:01

Hejka,
Chorwacja we wrześniu jak najbardziej, szczególnie kochany Peljesac.
Mimo ,że dzisiaj powszechnie króluje nawigacja samochodowa , ja nigdzie nie ruszam się bez dobrej mapy.
Jeżeli chodzi o wrzesień pamiętać trzeba ,że na początku może nieźle powiać .Później wiatry się uspakajają .
Sretan put
kasiunia

Postprzez kaziek » 9 gru 2016, o 11:03

Jeśli o urlop we wrześniu chodzi to ja polecam polskie Bieszczady! Są nieocenione o tej porze <3
kaziek

Postprzez Gajatap » 9 gru 2016, o 13:07

Mam taką pracę, że urlop najczęściej dostaję u schylku września, a nawet dopiero w październku, także jestem biegła w temacie urlopowania wtedy ;) Moim ulubionym miejscem na relaks jest polskie morze, w tym roku wybrałam piekne Dźwirzyno. Dodatkowo, aby podładować zuzyte praca akumulatory udałam się do hotelu Senator. Mają tam super strefę wellness&spa, brałam udział w rytuałach saunowych z mistrzem ceremonii i muszę stwierdzić, że pierwszy raz spotkałam się z czymś takim, a to świetna sprawa.
Gajatap

Postprzez annecczk276 » 9 gru 2016, o 16:44

Ja lubię spędzać jesienne urlopy nad Bugiem. Pochodzę z tych okolic, a Bug właśnie jesienią jest najpiękniejszy. W tym roku urlopowałam blisko Puszczy Białowieskiej :)
annecczk276

Postprzez Pravall » 20 gru 2016, o 20:14

Polskie morze ma swój urok szczególnie zimą. Staramy się z rodziną chociaż raz na dwa lata pojechać właśnie w tym okresie nad morze, jest to całkiem inny klimat niż w lecie. Ostatnio byliśmy w hotelu Senator w Dźwirzynie i wiele atrakcji, blisko plaży i pyszne jedzenie. Bardzo udany czas, zdecydowanie nie mogliśmy narzekać na nudę.
Pravall

Postprzez marrryy » 20 sty 2017, o 19:18

We wrześniu i góry i morze bardzo fajnie:) pogoda zazwyczaj dobra, a ludzi zdecydowanie mniej. Ja we wrześniu zawsze w Zakopanem jestem:)
marrryy

Postprzez carlinq » 24 sty 2017, o 14:26

Wrzesień jest jeszcze na tyle optymalnym miesiącem, że nie trzeba szukać miejsca za granicą. Wtedy w Polsce też może być ciekawie, nie ma już tłumów wakacyjnych turystów (co ma dla mnie ogromne znaczenie) i pogody są znacznie bardziej ustabilizowane. Wtedy najchętniej wyjeżdżam do Gdańska, Jastrzębiej góry albo na Półwysep Helski. W ramach zmiany krajobrazu - Karpacz, Zakopane albo Jastrzębie Zdrój. :)
carlinq

Postprzez Wiśnia80 » 14 lut 2017, o 11:40

W Polsce zdecydowanie polecam Kaszuby :) Lasy, jeziora, doskonałe miejsca na jazdę rowerem, grzybobranie albo łódkę. Jeśli wybierzesz domek to nawet całkiem tanio wyjdzie i w zacisznym miejscu. Z kolei za granicą nie wszędzie jest jeszcze ciepło we wrześniu, ale myślę że w Grecji nawet się opalisz :)
Wiśnia80

Postprzez Tadziq » 29 sie 2017, o 20:24

We wrzesniu to trzeba leciec tam, gdzie jest cieplo. Czyli druga polkula. Pewna pogoda jest np w Inonezji - kazdy z nas pewnie slyszal o Bali, prawda? Patrzcie - http://dreamgo.pl/gdzie/indonezja/samab ... es-villas/ - to po prostu raj na ziemi! I to nie jest cena z niebios, bowiem juz za 4-5k mozna leciec na wczasy we wrzesniu. Pogoda gwarantowana - niezmiennie 30-32C i slonce, plaza...mmm po prostu raj.
Tadziq

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do POLECANE NOCLEGI