Teraz jest 23 paź 2017, o 02:41
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Hostele-Kraków

Dział, w którym możesz dodawać i czytać opinie o hotelach z Polski oraz z całego świata.

Hostele-Kraków

Postprzez Marcin Sad » 6 maja 2010, o 12:30

Witam
Chciałbym rozpocząć dyskusję na temat tanich noclegów w Krakowie, odwiedzam często to piękne miasto, choć mam kilka godzin jazdy z domu, ale weekend czy dzień wolny-zawsze warto wyskoczyć do Krakowa.
Ostatnio byłem w Old Town Hostel i jak do tej pory to chyba najlepszy odwiedzony przeze mnie Hostel. Nie dość że w samym centrum, blisko rynku bo na Placu Szczepańskim to bardzo dobra obsługa, niedrogie noclegi, internet jest, i wygodne łóżka co po nocnych imprezach jest dość ważne :)
Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami;)
Marcin Sad

Re: Hostele-Kraków

Postprzez podlasianka » 23 lip 2010, o 11:06

BLUE HOSTEL ul Westerplatte - okropnosć! ,na dzień dobry chamstwo w stylu to pani problem (okropny typ) wydaje im się że robią komuś łaskę bo są blisko centrum, jak się okazało w okolo jest wiele wolnych pokoi w tej samej cenie, dzwoni się pokoje są, przyjeżdza się - nie ma, żadnych z rzeczy wymienionych na stronie nie ma, ani sniadania ani ręcznika w pokoju , po prostu nora, "niby" aneks kuchenny gdzie nie ma ani czajnika ani zadnego nawet garnuszka czy talerzyka nie wspominając o kawie czy herbacie :), odradzam, cenowo nie rozni się od innych w pobliżu a nawet w rynku. ODRADZAM!!!
podlasianka

Postprzez aannaa » 1 gru 2010, o 22:14

A ja nocowałam w Hostelu faust na szewskiej. Znalazłam ich promocje od pon do czwartku i zrobiłam sobie romantyczny urlop we dwoje na poczatku tygodnia za małe pieniądze jak na taka lokalizacje :D Za pokój 2os płaciliśmy 50zł od osoby, a standard mają jak dobrym hotelu no i chyba ze 100m do rynku :) Wszystkim polecam ten hostel!!!
aannaa

Postprzez Kenzo » 9 gru 2010, o 07:50

zgadzam się, zdecydowanie polecam hostel faust! byliśmy tam ze znajomymi i się nie zawiedliśmy - tak ja na stronce, a nawet lepiej, na żywo dochodzą jeszcze fajni ludzie, którzy tam pracują:D=> fajne pokoje, fajni ludzie i karty zniżkowe do lokali z którymi hostel współpracuje, chyba najbardziej wybredna dusza wyjdzie stamtąd z uśmiechem! Pozdrawiam Kamil.
Kenzo

Postprzez Kenzo » 9 gru 2010, o 07:51

zgadzam się, zdecydowanie polecam hostel faust! byliśmy tam ze znajomymi i się nie zawiedliśmy - tak ja na stronce, a nawet lepiej, na żywo dochodzą jeszcze fajni ludzie, którzy tam pracują:D=> fajne pokoje, fajni ludzie i karty zniżkowe do lokali z którymi hostel współpracuje, chyba najbardziej wybredna dusza wyjdzie stamtąd z uśmiechem! Pozdrawiam Kamil.
Kenzo

Postprzez AdamS56 » 14 gru 2010, o 16:19

http://www.oldtownhostel.pl/pol/start.html

Sprawdźcie sobie stronę tego hostelu, jeśli szukacie jakiejś ciekawej oferty noclegu w Krakowie. Byłem tam, sprawdziłem, i oboje z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni. Ceny niskie, tym bardziej biorąc pod uwagę lokalizację - 100 m od Rynku. Polecam!
AdamS56

Postprzez pavel88 » 12 sty 2011, o 11:16

Również polecam Fausta. Fajny i w miarę tani nocleg.

W celach poszukiwawczy proponuje: http://bit.ly/gBttAU
pavel88

Postprzez Magda.88 » 7 mar 2011, o 14:05

Ja szczerze polecam Old Town Hostel, fantastyczna lokalizacja i przystępne ceny :)
Magda.88

Postprzez vistu » 16 mar 2011, o 00:34

również polecam Old Town Hostel, swietny, przemiły hostel i w dodatku w bardzo dobrej lokalizacji blisko rynku głównego, polecam każdemu kto się wybiera do Krakowa i szuka dobrego i taniego noclegu
vistu

Postprzez SonataDuszniki » 11 kwi 2011, o 11:24

Dzięki za namiary na hostele w Krakowie,będąc w tym mieście warto wiedzieć gdzie można się zatrzymać w zamian za rozsądna cenę. Co prawda bywam rzadko w Krakowie,ale czasem sie zdarzy.
SonataDuszniki

Old Town Hostel

Postprzez kostek » 28 kwi 2011, o 13:44

Wbijajcie do Krakowa tylko do Old Town Hostel !! Byłem tam 3 razy i zawsze bede wracał!! Blisko centrum i tanio za śniadanie i netem w cenie!!
kostek

Postprzez mańka » 13 maja 2011, o 10:50

Nie dziwię się, że jest tyle dobrych opinii o Old Town Hostelu - też tam nocowała i byłam bardzo zadowolona. Nie kosztowało mnie to dużo, a w ofercie mają wszytko co potrzeba - ładne pokoje, czystą łazienkę, internet i pycha śniadania. Już na pewno nie będę ryzykowała noclegu gdzie indziej :)
mańka

Postprzez marcin » 14 lip 2011, o 09:28

Miałem okazję zatrzymać się ostatnio na kilka dni w hostelu Faust przy ul Szewskiej. Nie żałuję wyboru. Bardzo dobra lokalizacja, tanio, przede wszystkim czysto!!! Miła i kompetentna obsługa. Na terenie hostelu ogródek do posiedzenia przy piwie. W hostelu są też balkony i jest gdzie wyjść na papierosa.
marcin

Postprzez Becia » 17 lip 2011, o 17:24

Jak nocleg w Krakowie to tylko Hostel Faust na Szewskiej! Fajnie, miło i przyjemnie :) Ostatnio zmodernizowali ogródek i jest rewelacyjnie... tanie piwko i drinki dla gości z hostelu, tani nocleg... cóż chcieć więcej :D POLECAM :!:
Becia

Postprzez malanogog » 6 sie 2011, o 22:44

Dżizas... widać, że Old Town Hostel to jakaś ściema, każą recepcjonistom pisać komentarze na forach ;/

Ja miałem być w hostelu Greg and Tom, ale okazało się, że jestem overem i nie ma dla mnie miejsca. I znaleźli mi miejsce w Hostelu "Atrakcyjny Kazimierz". Po nmazwie spodziewalem się nie wiadomo czego. Ale okazało się, że jest baaardzo spoko. Ale to raczej taki imprezowy hostel, co noc naprawdę fajne bibki w common roomie, staff organizuje gry zabawy dla ludzi, mozna poznać wielu obcokrajowców. Super atmosfera. Pewnie, są minusy: trochę małe łazienki, mało miejsca przy recepcji, ale da się przeżyć. Wazne że jest czysto, schludnie i... ładnie :) polecam...

I pozdrawiam staff z Old Town Hostel :)
malanogog

Postprzez Iwrit » 28 sie 2011, o 17:08

Ja Wam mogę polecić Atrakcyjny Kazimierz. Sa dość nowi wiec ceny maja całkiem niskie,a mieszka się u nich naprawdę milo!
Iwrit

Postprzez bonjo » 27 wrz 2011, o 21:23

Atrakcyjny kazimierz w Krakowie :) tanio, wygodnie, w cetrum, ze śniadaniem... dla mnie spoko :)
bonjo

Postprzez bonjo » 27 wrz 2011, o 21:23

Atrakcyjny Kazimierz to taka nazwa... może nie najfanstastyczniejsza, ale cóż... ;)
bonjo

Postprzez karol_nowak » 11 sty 2012, o 21:04

Mam pytanie dotyczące hosteli :) Na jakim są poziomie? Czy duża jest różnica między nimi a hotelami? Jestem teraz w 5 miesiącu ciąży i raczej na wakacje w tym roku nie pojedziemy dlatego myślałam, żeby razem z mężem na wiosnę wybrać się do Krakowa. Tylko jednak pewnego komfortu potrzebuje :) Czy takie miejsce będzie dobre dla mnie czy raczej np. dla studentów?
karol_nowak

Postprzez Endorfina » 22 sty 2012, o 18:48

Ciekawą alternatywą dla hosteli jest w Krakowie Antique Apartemnts - również na Placu Szczepańskim.
Endorfina

Następna strona

Powrót do Opinie o hotelach na świecie