Teraz jest 12 gru 2017, o 23:57
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Hotel BUKOVINA Terma Hotel Spa

Dział, w którym możesz dodawać i czytać opinie o hotelach z Polski oraz z całego świata.

Hotel BUKOVINA Terma Hotel Spa

Postprzez Mattt » 10 wrz 2012, o 14:20

Witam!:)
:D
W te wakacje, była okazja do odwiedzenia Bukowiny. Zatrzymałem się w Bukovina Terma Hotel Spa. Dużo ostatnio słyszałem o tym obiekcie.
Uważam, że obiekt jest godny polecenia, zwłaszcza :D a dla tych którzy cenią sobie komfort, wygodę i elegancję, a przy okazji mogą zwiedzić góry i okolice Zakopanego!
Samo Zakopane jest troszkę przereklamowane, jeżeli chce poczuć prawdziwy klimat gór wybrałbym Bukowinę Tatrzańską. Gorąco polecam tą miejscowość! Uroczo, prawdziwie i przede wszystkim jest co robić! Zakopane rzut beretem jeżeli dysponujemy samochodem. Ja wybrałem się tam z moją rodzinką, dzieciaki były zadowolone, żona uśmiechnięta! Polecam gorąco! :D
Pozdr :!:

http://www.hotelbukovina.pl/spa
Mattt

Re: Hotel BUKOVINA Terma Hotel Spa

Postprzez Milena » 29 paź 2012, o 16:39

a korzystaliście też z term w Bukowinie? Słyszałam, że można się super w nich zrelaksować i że naprawdę lepiej się człowiek czuje po takiej kąpieli? Pozdrowienia :)
Milena

Postprzez jack807 » 15 lis 2012, o 20:49

zakopane jet ok ale górale już mniej zamiast mózgu skarbonka....
jack807

Postprzez Mattt » 29 lis 2012, o 10:46

No ja do Zakopanego nabrałem dystansu. Jakoś sytuacje ze "skarbonkami" mnie zraziły:) Wątek zacząłem od polecenia hotelu Bukovina. Znowu się tam wybieram na święta Bożego Narodzenia. Żona zaproponowała rodzinny wyjazd i bez wahania się zgodziłem, bo jadą z nami nasi rodzice i dzieci, moje rodzeństwo a także zaprzyjaźniona rodzina. Właściwie nie mam wątpliwości co do samego wyjazdu, jednak to są święta i zawsze do tej pory zostawaliśmy w domu. Albo organizowaliśmy wigilię albo robili to rodzice, albo moje rodzeństwo i co roku sie zmienialiśmy. W tym roku będzie inaczej. Co sądzicie o spędzaniu świąt w hotelu poza domem?
Mattt

Postprzez ilonaf » 3 gru 2012, o 18:05

jack807 napisał(a):zakopane jet ok ale górale już mniej zamiast mózgu skarbonka....

zgadzam sie w 100% z ta wypowiedzia, gorale sprawili, ze coraz mniej pojawiam sie w Tatrach
ilonaf

Postprzez katy102 » 14 gru 2012, o 18:25

**** Hotel Bukovina to ekskluzywny Hotel w Tatrach, położony w pięknej scenerii polskich gór tuż przy basenach termalnych, z którymi tworzy integralną całość.

Swoim Klientom Hotel Spa oferuje łącznie 437 miejsc noclegowych (wraz z dostawkami) w 152 pokojach i apartamentach z widokiem na góry, w tym:

2 pokoje 1 osobowe (z możliwością dostawki)
89 pokoi 2 osobowych (w tym 3 pokoje dla niepełnosprawnych)
35 pokoi 2 osobowych Lux
10 pokoi 2 osobowych Superior
3 Apartamenty

Oraz w ramach programu Bukovina Club:

10 pokoi 2 osobowych Bukovina Club
2 Apartamenty
1 Apartament Prezydencki.
katy102

Postprzez CentrumWczasowe_pl » 15 gru 2012, o 05:11

Mattt napisał(a):No ja do Zakopanego nabrałem dystansu. Jakoś sytuacje ze "skarbonkami" mnie zraziły:) Wątek zacząłem od polecenia hotelu Bukovina. Znowu się tam wybieram na święta Bożego Narodzenia. Żona zaproponowała rodzinny wyjazd i bez wahania się zgodziłem, bo jadą z nami nasi rodzice i dzieci, moje rodzeństwo a także zaprzyjaźniona rodzina. Właściwie nie mam wątpliwości co do samego wyjazdu, jednak to są święta i zawsze do tej pory zostawaliśmy w domu. Albo organizowaliśmy wigilię albo robili to rodzice, albo moje rodzeństwo i co roku sie zmienialiśmy. W tym roku będzie inaczej. Co sądzicie o spędzaniu świąt w hotelu poza domem?

Ciekawy temat. Na ogół spędzamy święta w domu, w gronie rodzinnym, taka nasza polska tradycja. Ale skoro udało Wam się zorganizować świąteczny wyjazd tak, żebyście byli wszyscy razem - rodzina i przyjaciele na wspólnej Wigilii, tylko pozazdrościć. Bo będzie rodzinnie i świątecznie, ale bez obowiązków "gastronomicznych". Na pewno bardziej cieszą się z tego panie. ;) Wesołych świąt! :)
CentrumWczasowe_pl

Postprzez magdalenka » 5 kwi 2013, o 13:06

Widzę, że nie tylko ja zraziłam się do Zakopanego. niestety, chciwość górali przechodzi już wszelkie granice a w sezonie góry są tak schodzone, że nie ma nawet chwili spokoju na szlaku. Trochę to smutne
magdalenka

Postprzez Tomcio » 20 paź 2013, o 07:29

Fenomen Zakopanego jest dla mnie mega zagadkowy właśnie przez to.

I tak ludzie jeżdżą.

Bukovina prezentuje się rewelacyjnie, a same termy są świetne. Polecam zresztą sam pobyt w Bukowinie i leśne spacery. Nie jest tak najeżone turystami jak sąsiedni Zakopiec.
Tomcio

Postprzez adamk76 » 25 paź 2013, o 18:06

Bukowina jest świetna! Jeden z bardziej popularnych kurortów narciarskich w Polsce. W niedalekim sąsiedztwie Zimowej Stolicy Polski-Zakopanego, Bukowina stanowi świetną bazę wypadową na narty. Łączy w sobie prężnie rozwijające się ośrodki narciarskie wraz z ciszą i spokojem górskiej wioski. Tu naprawdę przetrwała tradycja góralska- karnawał góralski, sabałowe bajania, prawdziwe karczmy. Polecam: http://www.plan4fun.pl/przewodniki/polska/miejscowosci/bukowina-tatrzanska/199
adamk76

Postprzez Noll » 16 kwi 2017, o 23:05

Macie też w Bukowinie Tatrzańskiej fajną alternatywę, która nie odstaje jeśli chodzi o standard, a jest tam większy spokój. Hotel harnaś jeśli nie słyszeliście wygooglujcie sobie go. Bardzo fajnie położone pokoje z widokiem na góry z kuchni nie mieliśmy okazji korzystać zbyt często, ale 2 razy jedliśmy obiad i było naprawdę bardzo smacznie.
Noll

Postprzez Katharines » 28 maja 2017, o 14:56

ja szczerze mówiąc nie jestem zadowolona z pobytu w tym hotelu, mimo, że ładne widoki, wnętrze jakoś mi nie podeszło.
Katharines

Postprzez kamyki_80 » 29 cze 2017, o 07:44

my również się tam wybieramy na weekend we dwoje :) mam nadzieje że jedzonko też takie pyszne jak w gołębiewskim ;)
kamyki_80

Postprzez Katjuszka » 29 lis 2017, o 16:42

Bardzo fajny hotel ! Polecam każdemu kto się chce wybrać na termy właśnie w te rejony ;) Byłem nie raz i zawsze zadowolony wracałem
Katjuszka

Powrót do Opinie o hotelach na świecie