Teraz jest 23 paź 2017, o 19:02
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Hotele, pensjonaty, domki godne polecenia

Dział, w którym możesz dodawać i czytać opinie o hotelach z Polski oraz z całego świata.

Hotele, pensjonaty, domki godne polecenia

Postprzez slontrabalski » 8 lip 2014, o 06:07

Nie było jeszcze takiego tematu. Z jakich hoteli, pensjonatów, domków jesteście najbardziej zadowoleni?
slontrabalski

Re: Hotele, pensjonaty, domki godne polecenia

Postprzez weremka » 8 lip 2014, o 11:52

Miałam okazję jakiś czas temu nocować w Hotelu Aramis na Mokotowie. Mimo tego, że posiada zaledwie 1 gwiazdę okazał się bardzo wygodny, czysty i zadbany. Udostępniają również bezprzewodowe łącze do internetu :) A za dodatkową opłatą można wykupić śniadanie w formie bufetu. Cena prawie jak w hostelu, a standard obsługi na naprawdę przyzwoitym poziomie. Dla zainteresowanych podrzucam link http://www.hotelaramis.pl/
weremka

Postprzez Zacisze Pod Śmielcem » 9 lip 2014, o 10:09

Jeżeli chodzi o domki, to póki co wszyscy nasi klienci byli zadowoleni... Zapraszamy do księgi gości na naszej stronie.

domkiwgorach.eu
Zacisze Pod Śmielcem

Postprzez adamk76 » 23 lip 2014, o 22:45

Zapraszamy do uzupełniania opisów i wrażeń z pobytu w hotelach, pensjonatach, itp. w Polsce i na świecie na http://www.plan4fun.pl/
Dla najaktywniejszych przewidujemy atrakcyjne nagrody! 8-)
adamk76

Postprzez marteł » 4 wrz 2014, o 17:21

Ja polecam stronkę, na której znajdziecie mieszkania do wynajęcia w górach: http://www.casa24.pl
marteł

Postprzez biszop » 21 paź 2014, o 11:11

Czy ktoś poleci domek na sylwestra w Górach? Piszę teraz żeby zarezerwować coś do końca października.
biszop

Postprzez paulina.z » 10 lip 2015, o 11:14

A co polecicie w Rzeszowie? Byłyście kiedykolwiek w tym mieście? Od dawna chciałam zwiedzić Podkarpacie i Bieszczady, a teraz jest okazja bo zbliża mi się urlop. Jedynym problemem jest nocleg, bo kompletnie nie znam hoteli czy pensjonatów w tej okolicy, a poza tym wolałabym, by całość nie wyniosła mnie fortuny... W Internecie znalazłam ofertę Hotelu Iskra, z tego co widzę, mają też restaurację, o tutaj więcej informacji - http://www.hoteliskra.pl/Restauracja. Może ktoś z Was kojarzy to miejsce? Albo może znacie inne hotele z przystępnymi cenami? ;)
paulina.z

Postprzez adamk76 » 10 lip 2015, o 18:35

Rzeszów jest stolicą województwa podkarpackiego. Miasto jest pełne ciekawych zabytków, szczególnie godny polecenia pod tym względem jest stary rynek -- otoczony zabytkowymi kamieniczkami, w których mieszczą przytulne knajpki. Polecam: http://www.plan4fun.pl/przewodniki/polska/miejscowosci/rzeszow/5397
adamk76

Postprzez Scaliano.com.pl » 18 sie 2015, o 12:54

Be zwątpienia miejscem godnym polecenia które koniecznie trzeba odwiedzić jest również Willa Spa Scaliano położona w atrakcyjnej lokalizacji Kudowa Zdrój,tutaj każdy znajdzie coś dla siebie i nie ma mowy o nudzie,zapraszamy:)

www.Scaliano.com.pl
Scaliano.com.pl

Postprzez adamk76 » 18 sie 2015, o 18:43

Kudowa-Zdrój to miasto i gmina uzdrowiskowa w województwie dolnośląskim, w powiecie kłodzkim. Miejscowość zdrojowa idealna dla kuracjuszy. Polecam: http://www.plan4fun.pl/przewodniki/polska/miejscowosci/kudowa-zdroj/6015
adamk76

Postprzez siara » 8 lis 2015, o 10:03

Witam Was serdecznie !!!

Założyłem bloga, na którym opisuję hotele, w których podczas delegacji służbowych nocowałem. Są to obiekty z ceną zazwyczaj do 150 zł a generalnie dużo tańsze. Nie jest to strona komercyjna, nie mam z tego żadnych korzyści.
Będzie mi bardzo miło, jeżeli dla kogoś z Was, te informacje okażą się przydatne.

Zapraszam na www.wdelegacji.eu

oraz do polubienia fanpejdżu na facebooku:

https://www.facebook.com/wdelegacji/?ref=hl

Pozdrawiam !
siara

Postprzez adamk76 » 17 lis 2015, o 19:26

Jest w Polsce takie miejsce, które można nazwać mekką seniorów. Miejsce to zwane Ciechocinkiem. Typowo uzdrowiskowa miejscowość, która przyciąga seniorów do licznych sanatoriów oraz ośrodków wypoczynkowych. Tutaj również odbywa się coroczny festiwal piosenki cygańskiej, ściągający zarówno pasjonatów tego gatunku jak i również największe gwiazdy sceny muzycznej. Polecam: http://www.plan4fun.pl/przewodniki/polska/miejscowosci/ciechocinek/645
adamk76

Postprzez malgocha » 18 gru 2015, o 10:23

W Kołobrzegu jest świetny pensjonat prywatny u pana Marka, na obrzeżach miasta. Super atmosfera, domowa, bardzo indywidualne podejście do klienta. Ja się czułam tam jak w domu, nawet jak późno przychodziło się z plaży, zawsze czekała ciepła kolacja i światło było zapalone, jak to się mówi...:-) no i podejście do zwierząt - można mieć wszystkie zwierzęta świata w tym pensjonacie i traktowane są one z miłością i szacunkiem, widać, że właściciele też je kochają;_0 polecam:-)
malgocha

Postprzez alekspri » 7 sty 2016, o 13:52

Przyjemny hotel w Charzykowach - jezioro, las...sam hotelik też super - Hotel Bellevue
alekspri

Postprzez green » 24 sty 2016, o 00:36

Hotel Moran Wielkopolska położony jest we wspaniałym miejscu - to super że takie miejsca w Wielkopolsce jeszcze istnieją :) Bez zbytniego zbaczania z trasy można tam dojechać szybko ze stolicy. To idealne miejsce na weekendowy wypad z licznymi trasami rowerowymi, biegowymi. Ponieważ hotel posiada dostęp do czystej plaży i jeziora latem przyjemnie jest tam spędzać czas na łódce.
green

Postprzez CzystaMoc » 24 maja 2016, o 13:56

Na ostatniej majówce byliśmy w Rzeszowie w hotelu Blue Diamond, bardzo przyjemne, eleganckie i komfortowe miejsce. Łatwy dojazd autostradą, a potem już rzut beretem w Bieszczady. Na prawdę hotel, który warto polecić :D
CzystaMoc

Postprzez afertek24s » 26 maja 2016, o 10:21

Blue to rzeczywiście ok hotel, byłem i można spokojnie polecić
afertek24s

Postprzez magazynier » 29 maja 2016, o 11:14

Ibis w Krakowie :))
magazynier

Postprzez me444 » 30 maja 2016, o 19:29

dzieki za opinie
me444

Postprzez mareczkoo » 20 cze 2016, o 21:00

Pensjonat Wajolet we Władysławowie. Właściciele są bardzo życzliwi i sympatyczni, a pokoje schludne i zadbane. Dodatkowo dostęp do rowerów i ośrodka sportowego. Na ++
mareczkoo

Następna strona

Powrót do Opinie o hotelach na świecie