Teraz jest 23 paź 2017, o 18:46
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Inwestycja w srebro

Luźniejszy dział przeznaczony do pytań, ogłoszeń i tematów niezwiązanych bezpośrednio z branżą turystyczną.

Inwestycja w srebro

Postprzez Wisnia00 » 25 lip 2017, o 00:53

Mam do zainwestowania pewną sumę pieniędzy i ze względu na to, że rynki finansowe są dość niepewne i niosą ze sobą duże ryzyko, oraz to, że lokaty są marnie opłacalne zdecydowałem się zainwestować w srebro. Jedyny mankament, to lepiej w sztabki, czy monety. Osobiście wolałbym sztabkę, jednak ze względów praktyczych bardziej przekonują mnie monety, otóż jak ktoś kiedyś poiedział im większa sztabka tym łatwiej zatopić w środku jakąś niespodziankę. Monety bulionowe są bardziej praktyczne, łatwiej je później upłynnić niż sztabę 5 kg, poza tym dość łatwo, a przynajmniej tak wynika z metod podanych przez Mennicę Polską https://www.mennica.com.pl/produkty-inwestycyjne/poradnik-inwestora-szczegoly/jak-sprawdzic-srebro-domowym-sposobem? sprawdzić, czy to faktycznie srebro domowymi metodami. Poza tym w razie czego jak zapłacić sztabką 5 kg? Przecież nie będę jej przetapiał... niemniej proszę o wyprowadzenie nie z błędu jeżeli się mylę.
Wisnia00

Re: Inwestycja w srebro

Postprzez Vitaa » 26 lip 2017, o 09:10

Srebro nie jest drogie, nie wiem co to za inwestycja.
Vitaa

Re: Inwestycja w srebro

Postprzez Matisi » 26 lip 2017, o 12:09

dla mnie to dziwna inwestycja, zawsze myślałam, że jak już to w złoto.
Matisi

Powrót do Off topic