Teraz jest 17 gru 2018, o 09:34
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Ja nie nudzić się w ferie

Luźniejszy dział przeznaczony do pytań, ogłoszeń i tematów niezwiązanych bezpośrednio z branżą turystyczną.

Ja nie nudzić się w ferie

Postprzez Konto usunięte » 30 lis 2017, o 19:50

Ferie to czas odpoczynku dla naszych dzieci. Wielu z nas zastanawia się jak uatrakcyjnić ten czas by dziecku się nie nudziło. Jakie macie plany na ferie, które już niebawem?
Konto usunięte

Re: Ja nie nudzić się w ferie

Postprzez Konto usunięte » 10 gru 2017, o 20:52

Początek ferii me dziec spędzą u dziadków. Dziadkowie uatrakcyjniają im ten pobyt wspólnymi wizytami na lodowisku jak również grami planszowymi. Dzieci lubią te wizyty u nich, a ja jestem zadowolona, ze mają opiekę i bliski kontakt z nimi. W późniejszym terminie rodzinnie jedziemy jak zwykle do Kopaonik na narty. Jest to bardzo fajny ośrodek gdzie każdy narciarz czy ten zaawansowany czy początkujący znajdzie trasę dla siebie. Zawsze się tam świetnie bawimy.
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 11 gru 2017, o 15:55

mala.mi napisał(a):Początek ferii me dziec spędzą u dziadków. Dziadkowie uatrakcyjniają im ten pobyt wspólnymi wizytami na lodowisku jak również grami planszowymi. Dzieci lubią te wizyty u nich, a ja jestem zadowolona, ze mają opiekę i bliski kontakt z nimi. W późniejszym terminie rodzinnie jedziemy jak zwykle do Kopaonik na narty. Jest to bardzo fajny ośrodek gdzie każdy narciarz czy ten zaawansowany czy początkujący znajdzie trasę dla siebie. Zawsze się tam świetnie bawimy.

Kopaonik? To chyba Serbia? Nie wiedziałam, że tam jest jakiś kurort zimowy. Zawsze bałkany to dla mnie były kierunki letnie a nie zimowe. Zaciekawiłaś mnie tym. Może napisz coś więcej o tym kierunku i jak tam jedziecie. Może bym sie wybrała. Lubię ich gościnność :)
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 12 gru 2017, o 21:33

Tak Kopaonik to Serbia. Jest tam fantastyczna infrastruktura dla narciarzy i 50 km tras zjazdowych plus trasy do narciarstwa biegowego. Stoki są naśnieżane i ratrakowane jak również oświetlony. Z jazdy można korzystać na maksa. Z rodzinką zawsze tam jeździmy z Wytwórnią Wypraw. Mają świetne ceny wyjazdu, w której jest dojazd nocleg, śniadania i obiadokolacje. Organizator zapewnia fajne miejscówki noclegowe gdyż są one bardzo blisko stoku i to jest duży plus dla maniaków jazdy na nartach.
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 15 gru 2017, o 19:54

Jak dzieciaki trochę podrosną chętnie też wybiorę się na narty. Taki ośrodek jak Kopaonk bardzo by mi odpowiadał. Najlepiej jakby mieli też szkółkę dla maluchów aby można było ich zarazić tym sportem. A tymczasem mam nadzieję, że w ferie dopisze pogoda i będzie można pójść z dziećmi na sanki. Łyżwy u nas już są w użyciu gdyż w Mikołajki w mieście otworzyli sztuczne lodowisko. Dzieciaki bardzo zadowolone.
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 29 gru 2017, o 19:31

mala.mi napisał(a):Tak Kopaonik to Serbia. Jest tam fantastyczna infrastruktura dla narciarzy i 50 km tras zjazdowych plus trasy do narciarstwa biegowego. Stoki są naśnieżane i ratrakowane jak również oświetlony. Z jazdy można korzystać na maksa. Z rodzinką zawsze tam jeździmy z Wytwórnią Wypraw. Mają świetne ceny wyjazdu, w której jest dojazd nocleg, śniadania i obiadokolacje. Organizator zapewnia fajne miejscówki noclegowe gdyż są one bardzo blisko stoku i to jest duży plus dla maniaków jazdy na nartach.

Bardzo ciekawe. Dla mnie taki kierunek zawsze kojarzył się z wakacyjnymi wyjazdami a nie zimowymi. Widoczne muszę zmienić swoje nastawienie i zacząć odkrywać Serbię również zimą :) Tak sobie spojrzałam na ofert Wytwórni Wypraw i wygląda ciekawie. I jak widzę nadal mają wolne terminy do Kopaonik. Skusić się? ;)
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 3 sty 2018, o 11:17

Był ktoś z was w tym hotelu w okolicach Warszawy: http://www.ranchopodbocianem.pl/o-nas/hotel ? Chciałabym poznać opinie zanim zarezerwuję domek dla rodzinki.
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 19 sty 2018, o 09:56

Najlepiej jest według mnie zabrać gdzieś dzieciaki. Moich dzieci nigdy nie zabierałem na narty, dlatego w tym roku mamy zamiar wybrać się gdzieś w góry, by trochę pośmigać na śniegu ;). Powoli planujemy wycieczkę, bilety na pociąg kupiliśmy na http://europodroze.pl/ i teraz musimy jeszcze załatwić jakiś interesujący nocleg. Wy nie myśleliście, by wybrać się z dziećmi właśnie gdzieś na narty? ;)
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 22 sty 2018, o 14:45

To nie jest łatwe by zorganizować dzieciakom jakoś ferie gdy się pracuje normalnie, jakiś weekend można gdzieś razem wyjechać, ale to tylko weekend, a ferie mają 2 tygodnie. Wiem, że nie każdy może sobie pozwolić, ale np naferie.pl ma bardzo korzystną cenowo ofertę zarówno dla wyjazdów rodzinnych jak i samych dzieci. Bardzo polecam tego typu wyjazdy na zimowiska, bo to super sprawa, dobrze zorganizowane i wypełnione atrakcjami dni sprawiają, że nie da się nudzić.
Konto usunięte

Powrót do Off topic