Teraz jest 22 lis 2017, o 05:39
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Jak dobrać czapkę

Luźniejszy dział przeznaczony do pytań, ogłoszeń i tematów niezwiązanych bezpośrednio z branżą turystyczną.

Jak dobrać czapkę

Postprzez cypisek420 » 23 paź 2016, o 22:30

Nadchodzi zima i mój odwieczny problem. Nie cierpię czapek i źle się w nich czuję. Podobno czapka nie musi być złem koniecznym, może dawać nie tylko ciepło, ale też zapewnia ładny wygląd..no właśnie i tu się zaczyna mój problem. Nie potrafię dobrać odpowiedniej czapki i w każdej czuję się niekomfortowo. Jak dobieracie czapkę? Zwracacie uwagę na kształt twarzy i czy ma to aż takie znaczenie? Jakie nosicie czapki? Lubicie czapki na drutach, dzianinowe, wełniane, a może jakieś kapelusze lub berety?
cypisek420

Re: Jak dobrać czapkę

Postprzez motyka » 20 sie 2017, o 13:22

Modeli czapek czy kapeluszy jest na prawdę wiele. Ja nie kupuję jednak ich w sieciówkach, tylko stawiam na oryginalne rozwiązania. Lubię więc rodzinne pracownie rzemieślnicze np. https://www.sterkowski.pl/ , które od pokoleń specjalizują się w szyciu nakryć głowy dla Pań i Panów. Mają produkty na różne pory roku, wykonane np. z lnu, bawełny, wełny, tweedu, skóry itp. To gwarancja wysokiej jakości oraz przepięknego designu. Taka czapka będzie ponadczasowa i posłuży Ci na wiele sezonów. Zerknij sobie!
motyka

Postprzez Vitaa » 23 sie 2017, o 09:35

Ja nie znoszę czapek, ale zimą trzeba je nosić...
Vitaa

Postprzez tobi » 24 sie 2017, o 08:20

Można zawsze zamiast czapki nosić kaptur i nauszniki.
tobi

Postprzez marek3434 » 25 sie 2017, o 12:42

Nauszniki ostatnio są bardzo modne, ale bardzo ładnie wyglądają.
marek3434

Powrót do Off topic