Teraz jest 19 wrz 2018, o 14:56
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Jaka kamerka do monitoringu ?

Luźniejszy dział przeznaczony do pytań, ogłoszeń i tematów niezwiązanych bezpośrednio z branżą turystyczną.

Jaka kamerka do monitoringu ?

Postprzez Konto usunięte » 18 lut 2016, o 11:26

Chodzi o monitoring online. Miejscowość nadmorska, mieszkamy w fajnym punkcie - chciałabym to udostępnić na stronę. Co o tym myślicie?
Jaki sprzęt i internet byłby potrzebny, aby dostatecznie płynnie to działało?
Konto usunięte

Re: Jaka kamerka do monitoringu ?

Postprzez Konto usunięte » 18 lut 2016, o 14:42

Pomysł naprawdę bardzo ciekawy. Takie kamerki, to przecież bardzo dobry sposób na dodatkową promocję.
Montujesz baner reklamowy - odwiedzalność jest duża, bo przecież kamerka taka generuje spory ruch naturalny.
Każdy chce wiedzieć co się dzieje, czy jaka jest pogoda.
Koszt kamery IP jest stosunkowo nieduży. Kamera: 500 zł + osprzęt: 200 zł + łącze internetowe. A służyć będzie przez cały czas.
Ceny brałem na przykładzie tego źródła.
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 21 lut 2016, o 15:05

Myślę, że koszt z jakim musisz się liczyć to około 5-6 tys zł. Sporo prawda? :geek:
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 21 lut 2016, o 15:32

a jaka kamerę do samochodu do 300 zł możecie polecić?
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 22 lut 2016, o 13:03

Na sam początek radziłbym popracować nad tym, aby Twój dom był raczej miejscem, które złodziej wybierze jako jedno z ostatnich. Pierwszy element już mamy - pies.
Monitoring nie jest idealnym rozwiązaniem, bo jeśli na przykład zobaczysz na nim tylko zamaskowanego umięśnionego gościa, który ma około 2 metry wzrostu, kradnie Ci sprzęt po czym ucieka i obraz urywa się tam gdzie zasięg kamery to takie rozwiązanie nie wiele pomoże...
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 1 mar 2016, o 15:10

Przede wszystkim podczas instalacji monitoringu trzeba zdawać sobie sprawę, że kamerka słabej jakości nic nie da. lepiej zainwestować w doskonałą rozdzielczość.
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 22 sie 2016, o 08:13

To prawda my mamy kamery JBP HD camera KZ6 o rozdzielczości nagrywania HD 1280x720. W nocy w całkowitej ciemnosci widoczność dzięki specjalnym diodom jest do ok. 20m. Całe oprogramowanie w j. polskim, więc bez problemu sam ogarnąłem co i jak. Na ten moment mogę wystawić jest bardzo dobry, oby tak dalej.
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 31 sie 2016, o 16:11

Niedawno kupowaliśmy kamerki w satsklep.pl, ceny przystępne i doradzili jakie konkretnie wybrać żeby spełniły swoją rolę.
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 17 gru 2017, o 15:00

Jakiś czas temu miałem włamanie do domu, także mądry polak po szkodzie zdecydowałem się na monitoring. Jak planujecie takie zakupy, warto sprawdzić sobie ranking https://najlepszyranking.pl/ranking-kam ... onitoringu moim zdaniem to duża pomoc podczas wyboru urządzenia do monitoringu.
Konto usunięte

Powrót do Off topic