Teraz jest 22 lis 2017, o 15:02
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Jaki trening żeby zdążyć z sylwetką na lato?

Luźniejszy dział przeznaczony do pytań, ogłoszeń i tematów niezwiązanych bezpośrednio z branżą turystyczną.

Jaki trening żeby zdążyć z sylwetką na lato?

Postprzez jkropewnicka » 23 mar 2016, o 15:47

Wiadomo, że po zimie niektórym z nas pojawia się brzuszek i pierwszy tłuszczyk. Jaki trening proponujecie żeby zgubić zbędne kilogramy i mieć super sylwetkę na wakacje? Siłownia, fitness, basen a noże całkiem co innego. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat i plan treningowy?
jkropewnicka

Re: Jaki trening żeby zdążyć z sylwetką na lato?

Postprzez KubekCies » 24 mar 2016, o 15:01

Ja oplecam siłownie. Musisz łączyć treningi kardio z treningami siłowymi.
Kardio to głównie bieżnia orbitrek, rowerek - czyli spalanie. Godzina to minimum.
Trening siłowy czyli wzmocnienie mięśni i ich rzeźba.
Pamiętaj o rozgrzewce przed i rozciąganiu po. Minimum musisz trenować chociaż 3 razy w tyg.
Co do diety to musisz jeść regularnie, nie obżerać się, ograniczyć słodycze i nie jeść na noc - mi to wystarcza.
Powodzenia ! :)
KubekCies

Postprzez Czarnka » 25 mar 2016, o 11:10

Trening cardio i zestaw ćwiczeń na te partie ciała, na których najbardziej Ci zależy. Ważne, żeby się nie poddawać, nie odpuszczać, nawet jak masz bardzo zły dzień. Spróbuj włączyć ćwiczenia do codziennego życia, choćby kwadrans + cardio kilka razy w tygodniu. Albo przynajmniej dłuższy spacer, żeby zrobić dla siebie cokolwiek. Basen to też fajna opcja, fitness również - musisz wybrać, co najbardziej Ci odpowiada ;)
Powodzenia!
Czarnka

Postprzez Madagaskar » 25 mar 2016, o 14:43

Nie odbierzcie moje posta jako złośliwości, ale całkiem szczerze bardzo dobry jest trening z mopem, szczególnie jeśli macie sporą powierzchnię do czyszczenia. Nie dość że ćwiczycie różne partie mięśni to jednocześnie sprzątacie mieszkanie czyli takie dwa w jednym :)
Madagaskar

Postprzez milka » 25 mar 2016, o 15:10

Nie no poważnie? Moim zdaniem najlepiej iść na fitness.
milka

Postprzez Czarnka » 29 mar 2016, o 10:36

Madagaskar napisał(a):Nie odbierzcie moje posta jako złośliwości, ale całkiem szczerze bardzo dobry jest trening z mopem, szczególnie jeśli macie sporą powierzchnię do czyszczenia. Nie dość że ćwiczycie różne partie mięśni to jednocześnie sprzątacie mieszkanie czyli takie dwa w jednym :)

Dodaj do tego mycie mebli, to będzie jeszcze rozciąganie się i przysiady w jednym :lol:
Czarnka

Postprzez pawicka » 4 kwi 2016, o 13:28

Wolę poćwiczyć w zaciszu domowym i pobiegać po leśnych duktach i w parkach. Domowymi sposobami też można dorobić się ładnej sylwetki.
pawicka

Postprzez Czarnka » 5 kwi 2016, o 09:42

pawicka napisał(a):Domowymi sposobami też można dorobić się ładnej sylwetki.

Trening w domu wymaga więcej samozaparcia. Kiedy ma się wykupiony karnet na siłownię, motywacja szybciej się znajduje :D
Z drugiej strony, jeśli ktoś traktuje swoje ćwiczenia poważnie i nie odpuszcza sobie, to po pewnym czasie zaczynamy się przyzwyczajać do małego wycisku każdego dnia i nawet nam go brakuje w razie przerwy.
Czarnka

Postprzez dagii » 14 kwi 2016, o 14:33

Należy pamiętać że efekt przyjdzie ale tylko po ciężkiej pracy!!Ja pamiętaj w tamtym roku około kwietnia zaczełam pracować nad sylwetką na lato. Zaczełam jeździć do pracy rowerem-7 kim w jedną stronę, odpowiednia dieta oraz suplementy diety (koniecznie z apteki i pamiętajcie, że suplementy i inne produkty pomagające w odchudzaniu tylko pomagają nigdy nie zrobią cudów same!
Ostatnio edytowano 23 paź 2017, o 11:02 przez dagii, łącznie edytowano 1 raz
dagii

Postprzez Maksymilian01 » 25 kwi 2016, o 08:18

Przede wszystkim aktywność fizyczna musi być regularna, no i ograniczenie przyjemności. Ja dodatkowo codziennie wypijam ciepłą wodę z cytryną. Polecam.
Maksymilian01

Postprzez Amiga » 5 maja 2016, o 21:20

Jak by powiedział mistrz Yoda "żeby do lata zdążyć, przed latem zacząć musisz" :D sekret tkwi w tym żeby nie odpuszczać w noworocznym postanowieniu i zostać na siłowni od samego początku. Szukacie sposobu jak zrobić sylwetkę w kilka tygodni albo max w miesiąc a pomyślcie jaką byście mieli sylwetkę gdybyście trenowali od 1 stycznia. Ja sprawdziłem i 1 stycznia zapisałem się do Saturn Fitness na Bielanach i po pół roku moja sylwetka była dużo lepsza a teraz jest praktycznie idealna ale trenuję tam już półtora roku.
Amiga

Postprzez Aneta31 » 5 maja 2016, o 23:30

Amiga tekst jest świetny:). Fakt najważniejsze to się ruszyć. Sama zaczęłam od tego, że zanim opanuję trudną sztukę tego, jak schudnąć przed latem, muszę poradzić się specjalistów, a najlepiej wyjechać na jakiś turnus dla osób z nadwagą. Oczywiście na początku pomyślałam jak szybko schudnąć po zimie w Primavera Jastrzębia Góra, bo koleżanka tam była i wróciła "wylaszczona" więc może mnie też się uda. Okazało się, że miała tam konsultacje z dietetykiem, dobrano jej odpowiednią dietę, a do tego było mnóstwo ćwiczeń. Jej się udało, mnie też musi się udać:)
Aneta31

Postprzez paulinka20 » 6 maja 2016, o 13:57

Ja polecam ćwiczyć z Chodakowską. Ma fajne programy treningowe i efekty są szybko widoczne :D :) Od czasu do czasu ćwiczę tez z Mel B.
paulinka20

Postprzez dagii » 9 maja 2016, o 12:26

Trochę mało czasu zostało!
dagii

Postprzez infiltracja » 10 maja 2016, o 13:19

Zdecydowanie mało czasu. Z takimi sprawami najlepiej zajmować się wcześniej i bez pośpiechu.
infiltracja

Postprzez Mimi777 » 11 maja 2016, o 11:49

Osobiście wybieram siłownię i bieganie, ale basen to super opcja na spalanie. Jednak wszystkie te ćwiczenia można sobie wsadzić w buty kiedy nie trzymamy diety, nie da się spalać bez zmiany nawyków, jednak coś powoduje pojawianie się tłuszczu. Ruch to dobry początek, ale może nie być wystarczający. Zwracaj uwagę na to co jesz, nie jedź śmieci, bogate w ważywa i owoce diety, eliminacja słodyczy, do tego ćwiczenia i będą efekty. Często jednak to raczej plan na następne wakacje niż obecne :D
Mimi777

Postprzez dorota1 » 11 maja 2016, o 20:58

kiedyś ćwiczyłam z Chodakowską i bardzo dobre efekty udało mi się osiągnąć
dorota1

Postprzez Karlos » 13 maja 2016, o 15:49

Przygotowania do wakacyjnej formy trzeba już się przygotowywać zimą, tylko w ten sposób można osiągnąc naprawdę dobre efekty. Jeszcze kilka lat temu Szykowałem się wiosną, lecz zawsze brakowało czasu, by oponkę zgubić.
Karlos

Postprzez Drewid » 27 lip 2016, o 12:33

Wspomoż sobie suplementami tylko ważne by były naturalne lub z składników naturalnych. No ale prawić morałow nie bede najlepiej przeczytać na http://obk.pl/naturalne-suplementy-diet ... ie-siegac/ :) Powodzenia
Drewid

Postprzez magdeburg » 29 lip 2016, o 11:32

Na pewno ćwiczenia aerobowe czyli m.in bieganie oraz dobra dieta.
magdeburg

Następna strona

Powrót do Off topic