Teraz jest 20 lis 2017, o 06:04
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

jakie kosmetyki zabieracie ze sobą w podróż

Luźniejszy dział przeznaczony do pytań, ogłoszeń i tematów niezwiązanych bezpośrednio z branżą turystyczną.

jakie kosmetyki zabieracie ze sobą w podróż

Postprzez mandzulia » 21 paź 2016, o 23:49

Jak w temacie, co zabieracie ze sobą w podróż? Ja zwykle, pomijając szampon, odżwkę, żel pod prysznic, zawsze zabieram ze sobą puder, tusz do rzęs i róż do policzków.
polecicie jakieś produkty niezbędne podczas ok 1 tygodniowych wyjazdów (chodzi mi o normalne "hotelowe" warunki, plener to zupełnie inna bajka ;p ) :mrgreen:
mandzulia

Re: jakie kosmetyki zabieracie ze sobą w podróż

Postprzez mlika » 22 paź 2016, o 09:45

tusz, cienie, krem, dezodorant, poco więcej ? :D
mlika

Postprzez redi » 24 paź 2016, o 01:34

No jak? A róż http://lorealparis.pl/needs/makijaz/roz ... czkow.aspx ? Na wakacjach robi się dużo fotek, to trzeba zadbać o odpowiedni makijaż ;)
redi

Postprzez malinka22 » 6 gru 2016, o 14:20

A czy któraś z Was testowała suchy szampon? Wydaje się, że to kosmetyk idealny na wyjazdy.
Sama nie miałam jeszcze okazji go używać. Do tej pory tylko czytałam na jego temat, tu chociażby: http://amantis.pl/suchy-szampon-dziala-wybrac/ . Z opisu wydaje się ok. Ciekawa jestem, jak sprawdza się w praktyce. Może na następny wyjazd warto by go zabrać ze sobą?
malinka22

Postprzez sopelek » 8 gru 2016, o 14:00

Ja lubię wodę różaną i jakiś olejek, może być wtedy stosowany do twarzy i do włosów, a w razie sytuacji awaryjnej posłuży jako produkt do ciała i zmywania makijażu. A inne rzeczy to szampon, dezodorant, coś do mycia ciała. No i jakieś perfumy w mniejszej wersji.
sopelek

Postprzez martynkaxx » 15 gru 2016, o 11:56

Mi wydaje się, że nie może zabraknąć odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji włosów. Warto o nie dbać niezależnie od tego, gdzie jesteśmy. Ciekawą ofertę widziałam zresztą tutaj: https://hairlook.pl/ - sklep posiada naprawdę profesjonalną ofertę oraz można liczyć na szybką wysyłkę towaru.
martynkaxx

Postprzez Mirabel » 20 gru 2016, o 11:52

Zwykle szampon, pasta do zębów szczotka i żel pod prysznic ;)
Mirabel

Postprzez Katarynka3 » 26 gru 2016, o 21:53

Ja zabieram ze sobą tylko podstawowe jak szampon, mydło czym krem nawilżający . Więcej nie potrzebuję np typu szminki czy cienie do oczu ponieważ ostatnio skusiłam się na makijaż permanentny. Jest to taki makijaż,którego co prawda nie można zmyć ale jeśli przeprowadza się ten zabieg pod czujnym okiem specjalisty jak np. w Twoim Zaciszu to wszystko jest ok. Nie wygląda on sztucznie ale podkreśla walory oraz nie muszę już nosić ze sobą całego bagażu kosmetyków jak wyjeżdżam np na wakacje lub na delegację. Ostatnio makijaż permanentny ust http://www.twojezacisze.pl/oferta/makij ... y-ust.html staje się coraz bardziej popularny :)
Katarynka3

Postprzez Gucioki » 27 gru 2016, o 11:16

paste i trymerekm do brody
Gucioki

Postprzez stopcia » 30 gru 2016, o 15:40

Jak mówi mój mąż biorę zawsze zdecydowanie za dużo :D z takich moich obowiązkowych pozycji to na pewno collistar dry oil ten olejek sprawdza się i w górach i nad morzem. Z kosmetyków do włosów biorę tylko szampon, gdzie nie pojadę mam włosy o wiele lepsze niż w domu i żadne inne cuda nie są im potrzebne. Krem do twarzy, kosmetyki do makijażu też zawsze i wszędzie muszę mieć. Inaczej nie daję sobie robić zdjęć :D
stopcia

Postprzez Monic » 16 sty 2017, o 13:39

Mój mąż też zawsze marudzi, ze biorę za dużo wszystkiego. Co prawda odkąd zrobiłam sobie makijaż permanentny oczu i przedłużyłam rzęsy to biorę jedynie lekki podkład i puder, ale ja uwielbiam różnego rodzaju balsamy do ciała, kremy i maseczki więc mimo wszystko kosmetyczka zawsze jest wypchana na maxa.
Monic

Postprzez trufal » 16 sty 2017, o 15:57

Ja zabieram tylko te najpotrzebniejsze
trufal

Postprzez stopcia » 3 lut 2017, o 20:55

Podstawowe kosmetyki do makijażu, balsam do ciała, do kąpieli i krem mocno nawilżający http://www.laroche-posay.pl/produkty-do-zabieg%C3%B3w-piel%C4%99gnacyjnych/Hydraphase/HYDRAPHASE-INTENSE-LEGERE-p4134.aspx?ProductId=4134. Coś jeszcze do demakijażu. I jeśli to wyjazd w ciepłe miejsca to zestaw kosmetyków do opalania oczywiście :)
stopcia

Postprzez infiltracja » 22 lut 2017, o 12:28

Ja zabieram tylko te najistotniejsza. Poza tym i tak na co dzień nie używam wielu kosmetyków, więc jak jadę to nie mam też wielkiego dylematu co zabrać.
infiltracja

Postprzez marek3434 » 22 lut 2017, o 13:53

Tylko te najbardziej potrzebne. Mysło, szampon, szczoteczke i paste, dezodorant. Nie potrzeba mi więcej.
marek3434

Postprzez albertn93 » 22 lut 2017, o 15:44

Ograniczam się do minimum: pasta do zębów, krem do twarzy BB, balsam po opalaniu, mleczko do opalania, krem na odciski, szampon, żel pod prysznic. Na wieczorne wyjścia tusz i cienie
albertn93

Postprzez damiankowalik » 23 lut 2017, o 13:09

Przede wszystkim ochronę przeciwsłoneczną. Ostatnio stosowałam kosmetyki przeciwsłoneczne od environa i zdecydowanie polecam: http://mekam.pl/61-sun-care-ochrona-przeciwsloneczna
damiankowalik

Postprzez damiankowalik » 23 lut 2017, o 13:11

A propos wcześniejszego posta *stosowałem.
Coś poza tym za szybko posta ucięło, w razie czego to podróż jest często uzależniona od wyposażenia w miejscu docelowym. Ostatnio nawet brałem grzałkę, żeby zagrzać wodę :)
damiankowalik

Postprzez aromaro » 7 mar 2017, o 10:41

ja niestety mam suchą skórę, a jak jadę na wakacje do ciepłych krajów to w ogóle mam bardzo duży problem i nie wyjeżdżam bez jednego z tych balsamów - http://pieknojestwtobie.com/najlepsze-b ... l-ranking/ - niestety gdy powietrze jest suche to muszę smarować się 3 razy dziennie żeby zapewnić skórze optymalną ochronę.
aromaro

Postprzez trufal » 7 mar 2017, o 17:44

Ja bardzo często zapominam wziąć czegokolwiek i muszę kupować :P
trufal

Następna strona

Powrót do Off topic