Teraz jest 19 wrz 2018, o 07:16
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Jakie polecacie noclegi nad morzem?

Znasz sprawdzony nocleg? Opisz go i poleć innym!

Re: Jakie polecacie noclegi nad morzem?

Postprzez Konto usunięte » 4 gru 2015, o 10:44

Być może brak zdjęć nie zachęca, ale warto dać szansę noclegom u Bogdana (www.bogdansopot.pl ), mają naprawdę ładne, dobrze wyposażone apartamenty. Również ciekawe promocje, pozwalające troszkę oszczędzić i może zjeść pyszną rybę czy sushi ;)
Sam ośrodek przyprawia o banana na twarzy i myśli „to będzie udany wyjazd” – polecam bogdansopot.pl Pozdrowienia, Mariusz
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 4 gru 2015, o 16:16

Polecam Jarosławiec.
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 7 gru 2015, o 16:39

Cześć ja z chłopakiem zawsze nocowałam w http://www.bestwestern.pl/hotels/best-western-plus-business-faltom-hotel-rumia-81029 .Bardzo fajne miejsce, spędziliśmy dużo czasu na plaży ale jak nie było pogody i wieczorami szliśmy do spa i tam się relaksowaliśmy. Gdynia wydaje się fajnym miejscem nad morzem, nie jest tak przeludnionym
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 1 lut 2016, o 08:25

Majac faktycznie środki można zainwestować i mieć coś własnego, na zasadzie - https://luksusowemieszkania.pl/apartamenty/gdansk Ale jednak trzeba mieć na uwadze, że nieruchomości w końcu mogą przestać zyskiwać na wartości i na dobrą sprawę trudno jest powiedzieć, w jakim momencie to powinno nastąpić. Na pewno nie z dnia na dzień...
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 1 lut 2016, o 13:03

Jeśli ktoś ma możliwość inwestycji w nieruchomość nad morzem np. w Sopocie to z pewnością będzie zadowolony z rezultatów jakie osiągnie.

Co do polecanych noclegów zapraszam na stronę > Apartamenty Sopot, każdy znajdzie coś dla siebie
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 1 lut 2016, o 15:40

Polecam Chałupy, Jastarnię i Juratę.
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 1 lut 2016, o 17:47

Polecam to, co napisał kolega wyżej. :) Byłem, korzystałem i jestem zadowolony. :!:
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 1 lut 2016, o 22:29

Polecam świetne miejsce dla lubiących spokój, co prawda kilkanaście kilometrów do morza, ale dla zmotoryzowanych nie powinno być to problemem http://domki.businesscatalyst.com. Świetne warunki, dużo udogodnień, łącznie z wielkim basenem.
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 15 lut 2016, o 19:53

polecam www.domkibalos.pl -domki wybudowane 3 lata temu, nowe ,na ogromnej działce bardzo dużo przestrzeni dla dzieciaków, świetny plac zabaw i rzut beretem do morza. jeździmy tam od 3 lat z dwójką dzieci obecnie 5 i 7 lat dwukrotnie w trakcie wakacji pod koniec czerwca wtedy jest mniej ludzi i spokojniej oraz w pod koniec lipca ;) szczerze polecam dla rodzin z dziećmi :) domki są super wyposażone -praktycznie we wszystko, jest gril i taras :) w ogóle polecam Karwię- nie ma tyle wiary co we Władku czy w Jastrzębiej a plaża jest szeroka z bialutkim piaskiem ;)
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 22 lut 2016, o 13:03

Witam! Jeśli szukacie hotelu nad morzem to polecam http://www.hotel-faltom.com.pl/ . Wystrój pokoi na bardzo wysokim poziomie. Kuchnia znakomita, szeroki wybór dań, wszystkie przesmaczne. Doskonały relaks w strefie spa... masaże, sauna, baseny, aromaterapia. Cisza, spokój, profesjonalne zabiegi i ten niesamowity klimat... Przystosowany do pobytu z dziećmi, dla których też przewidziane są rozmaite atrakcje ;) tam naprawdę można wypocząć!
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 22 lut 2016, o 22:43

Polecam szczerze i uczciwie Hotelik Mister J w Dziwnowie http://www.misterj.pl Od lat na najwyższym poziomie, obiekt całoroczny, akceptowane psiaki, wszelkie wygody jak w hotelach.
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 23 lut 2016, o 23:21

A jeśli już się tu zapisałęm to mogę się pochwalić, że byłem z rodziną w zeszłe lato w darłowie tutaj: http://usevilli.pl
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 26 lut 2016, o 12:38

Wszyscy coś polecają to ja też podzielę się doświadczeniem z noclegami nad morzem a dokładniej w Krynicy Morskiej, którą szczerze polecam. Ja z mężem wybieramy się tam raz na rok czy dwa lata i zawsze wybieramy Hotel Continental i teraz dlaczego - jest względnie tanio jak na 3 gwiazdki, możemy zabrać naszego psa jak chcemy, z pokoju widok na morze, można pójść na saune i inne ciekawe atrakcje. Jest to miejsce gdzie jak nie ma pogody i tak będziecie zadowoleni z wakacji :)
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 26 lut 2016, o 20:24

W Sopocie polecam noclegi na osiedlu domków jednorodzinnych. Wspaniali ludzie tam są i jest ekstra no i tanio! :)
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 27 lut 2016, o 21:19

Na wakacje dla dużej grupy, niezależnie od tego czy jest to rodzina, czy są to przyjaciele, najlepiej sprawdzają się domki letniskowe. Duża swoboda, przystępna cena – tylko cieszyć się wolnymi dniami. Mam nadzieję, że pojawi się więcej zwolenników takiej możliwości noclegu – jakby przez chwilę było się właścicielem nadmorskiego domku. :)
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 29 lut 2016, o 11:44

jeśli chodzi o zimowe wyjazdy nad morze to ja zdecydowanie polecam Sopot :) to piękne miasto, mnóstwo atrakcji, my byliśmy na kilka dni w styczniu i było rewelacyjnie, mimo, że wiatr był okropny i słabo się spacerowało po "plaży" ale i tak innymi atrakcjami nadrobiliśmy. Jeśli chodzi o hotele to polecam na pewno ten hotel sopot - piękne, czyściutkie i nowoczesne miejsce. Jeśli mowa o romantycznym weekendzie dla par to tylko tam :) Klimat niepowtarzalny, na pewno każdy turysta będzie zadowolony :)
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 9 mar 2016, o 12:10

Dla rodzin z dziećmi polecam domki letniskowe Złoty Brzeg w Dąbkach. Miła i spokojna okolica , blisko do duzej pięknej plaży i co najważniejsze niskie ceny nawet w sezonie.
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 19 mar 2016, o 12:10

Ja lubię Władysławowo. Jeśli chodzi o rodzinne wakacje nad morzem, to to miasteczko jest idealne. Komfortowy nocleg można znaleźć tutaj http://gwiazdamorza.com/rodzinne-wakacje-nad-morzem. Na miejscu mnóstwo restauracji i atrakcji. Wesołe miasteczko, muzeum motyli, na Helu fokarium - jest co robić.
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 20 mar 2016, o 18:53

Od siebie mogę polecić piękne plaże w Jarosławcu oraz noclegi w któryś z znajdujących się tam domków ;)
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 25 maja 2016, o 09:29

Polecam apartamenty w Międzyzdrojach. http://www.apartament-miedzyzdroje.pl/
Warto spędzić chociaż kilka dni nad polskim morzem. Międzyzdroje oferują szereg atrakcji.
Konto usunięte

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do POLECANE NOCLEGI