Teraz jest 12 gru 2017, o 23:50
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Kradzież w Hotelu Regor

Dział, w którym możesz dodawać i czytać opinie o hotelach z Polski oraz z całego świata.

REGOR BRENNA

Postprzez Marcelina » 7 wrz 2012, o 10:10

CO za bzdury ktoś opisał z tą kradzieżą?? Za dużo wolnego czasu chyba.Ja byłam w REGORZE dwa razy w te wakacje,kilkakrotnie z rodzicami przez ostatnie kilka lat, nic mi nie ukradli, nie musiałam wynajmować sejfu.Wyjazdy były świetne i jestem bardzo zadowolona z warunków panujących w ośrodku Regor.
No i pan Szymon-fantastyczny człowiek, zawsze pomocny, z głową pełną pomysłów.Choć mam wrażenie że troszkę się zmienił i zrobił nonszalancki.
Marcelina

REGOR BRENNA OPINIA

Postprzez Ewela » 14 wrz 2012, o 09:39

Ośrodek Regor w Brennej - okradziony napisał(a):Osrodek Regor w Brennej - najwieksza porazka w moim życiu. pierwszego dnia sprzątaczce zginęły klucze, w tym od mojego pokoju, kilka godzin później nam zginęła cała kasa.
> Hotel w żaden sposób nie czuł się odpowiedzialny za tą sytuację, nawet o nowe zamki musieliśmy prosić trzy dni. czytałam Państwa opinie odnośnie jedzenia, dla nas było obrzydliwe np. kurczak gotowany z mokrymi ziemniakami, albo spaghetti: makaron świderki i sos słodko-kwaśny. Problem był ze wszystkim, mimo, że w cenie mieliśmy dużo atrakcji to nie mogliśmy skorzystać, bo: nie było kul bilardowych, paletek do ping-ponga, albo basen nieczynny do odwołania.
> poza tym grzyb w łazienkach i małe robaczki na podłodze od wilgoci. Naprawde nie polecam.
> odnosnie Pani Ani - to wszystko co z nia ustalacie miejcie na piśmie - później niczego nie pamieta.
> jak jest dobrze to dobrze, jak tylko coś nie jest OK - gra złośliwości zostaje rozpoczęta.
> podpisałam Warszawka, bo ludzi z Warszawy tam nienawidzą - słowa Pani Ani - kierowniczki ośrodka.

A moje zdanie jest całkowicie odmienne- droga Warszawianko (inną kwestią jest, że nie tylko tam Warsiafffffiaków nienawidzą!! :twisted: :twisted: bo to będzie z pół Polski- tak na szybko przeliczając kto Was może nie znosić!! :roll: :roll: :roll: )
REGOR w BRENNEJ- Genialne miejsce na weekendowy wypad.Świetne ceny, pyszne domowe obiadki,do dyspozycji korty, basen,bilard,ping pong, sauna i siłownia. Blisko na wycieczki piesze z kijkami, myślę że zimą też niezły punkt wypadowy na trasy narciarskie. Wszystko w przystępnej cenie. Naprawdę warto i polecam Regor w Brennej.
Ewela

Re: Kradzież w Hotelu Regor

Postprzez Agnieszka Chojnacka Poznań » 5 paź 2012, o 10:04

Witam, polecam ośrodek Regor w Brennej wszystkim niezdecydowanym. Naprawdę świetny klimat, idealne miejsce wypadowe, smaczna i domowa kuchnia, pomoc pracowników, profesjonalne zaplecze rehabilitacyjne- basen, siłownia, sauna, bilard, ping pong. Dodatkowo ośrodek przyjazny zwierzętom domowym- co akurat dla mnie jest istotne przy podróżowniu z pupilem. Polecam gorąco!
Agnieszka Chojnacka Poznań

Postprzez KasiaL. » 21 paź 2012, o 09:53

Fajna atmosfera,super miejsce,blisko przyrody i innych komercyjnych kurortów górskich. Wszystko w bardzo dobrej cenie z super jedzeniem.Polecam
KasiaL.

Postprzez damiankowalik » 11 sty 2017, o 11:38

W takich kwestiach pomóc może np. interwencja biura detektywistycznego, które zbierze niezbędne dowody. Zalecam przeczytać o kradzieżach w firmach tutaj: http://detektyw-slowinska.com/kradzieze ... nia-towaru
damiankowalik

Postprzez skałeczny » 14 lut 2017, o 16:48

Paradoksalnie właśnie negatywne opinie bywają bodźcem do zmiany wewnętrznej polityki firmy, która przez to przestaje dopuszczać dzianie się takich rzeczy. Ja zamierzam zawierzyć zdrowie i fundusze tym państwu - http://cmskalka.pl/ - znacie może jakieś fora, wątki, wypowiedzi na temat tego miejsca?
skałeczny

Postprzez tobi » 9 sie 2017, o 14:37

W przypadkach kradzieży należy wezwać policję, czasem takie rzeczy zdarzają się w hotelach.
tobi

Poprzednia strona

Powrót do Opinie o hotelach na świecie