Teraz jest 23 paź 2017, o 02:30
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Kradzież w Hotelu Regor

Dział, w którym możesz dodawać i czytać opinie o hotelach z Polski oraz z całego świata.

Kradzież w Hotelu Regor

Postprzez Ośrodek Regor w Brennej - okradziony » 21 lut 2011, o 22:42

Osrodek Regor w Brennej - najwieksza porazka w moim życiu. pierwszego dnia sprzątaczce zginęły klucze, w tym od mojego pokoju, kilka godzin później nam zginęła cała kasa.
> Hotel w żaden sposób nie czuł się odpowiedzialny za tą sytuację, nawet o nowe zamki musieliśmy prosić trzy dni. czytałam Państwa opinie odnośnie jedzenia, dla nas było obrzydliwe np. kurczak gotowany z mokrymi ziemniakami, albo spaghetti: makaron świderki i sos słodko-kwaśny. Problem był ze wszystkim, mimo, że w cenie mieliśmy dużo atrakcji to nie mogliśmy skorzystać, bo: nie było kul bilardowych, paletek do ping-ponga, albo basen nieczynny do odwołania.
> poza tym grzyb w łazienkach i małe robaczki na podłodze od wilgoci. Naprawde nie polecam.
> odnosnie Pani Ani - to wszystko co z nia ustalacie miejcie na piśmie - później niczego nie pamieta.
> jak jest dobrze to dobrze, jak tylko coś nie jest OK - gra złośliwości zostaje rozpoczęta.
> podpisałam Warszawka, bo ludzi z Warszawy tam nienawidzą - słowa Pani Ani - kierowniczki ośrodka.
Ośrodek Regor w Brennej - okradziony

REGOR W BRENNEJ WSPANIAŁY OŚRODEK WYPOCZYNKOWY POLECAM !!!!

Postprzez Tiszkiren » 23 lut 2011, o 20:30

Witam wszystkich serdecznie :) byłam klientką Regora przez miesiąć na turnusie i było wspaniale :). Super ludzie którzy z sercem wykonują swoje obowiązki :) kuchnia dobra , rozrywka znakomita , rehabilitacja super , zabiegi na ciało i duszę :) imprezy genialne , całkowity relaks i wypoczynek gwarantowany:). Dlatego nie zgadzam się z państwem z Warszawy i proszę nie sugerować się ich wypowiedzią bo to nie jest możliwe , byłam tam miesiąć i zadowolona bardzo jestem:) i wróciłam ich odwiedzić ostatnio i nadal wszystko jest wporządku :) a więc wszystkim serdecznie polecam Regor w Brennej !!!! :) pozdrawiam Tiszkiren
Tiszkiren

aaa SUPER REGOR W BRENNEJ !!!

Postprzez Tiszkiren » 23 lut 2011, o 20:33

SUPER HOTEL , WYŚMIENITY WYPOCZYNEK !!!! POLECAM WSZYSTKIM SERDECZNIE !!!! :):):):):)
Tiszkiren

Re: Kradzież w Hotelu Regor

Postprzez Yaroslav » 8 mar 2011, o 23:43

Napravdu to est dobre meysce zavshe zostanavlamse v otelu Regor...pani Anna est vspanala.vitannya!!!!
Yaroslav

Postprzez K..... » 28 lip 2011, o 17:04

Ośrodek Regor znajduje się w powiecie cieszyńskim. Jako swój główny atrybut uważa prowadzenie turnusów rehabilitacyjnych. Ośrodek oferuje w swoim pakiecie basen i siłownię. Basen, który na zdjęciach strony Ośrodka Regor wygląda na zadbany, w rzeczywistości przedstawia taki stan, że nie odbyło się bez interwencji w Sanepidzie, który był również zszokowany stanem wody w basenie. Woda w basenie nie ma żadnej przejrzystości, basen nie ma stałego odpływu zanieczyszczonej wody, płytki w basenie są popękane i brudne, brak brodzików dezynfekcyjnych. Ośrodek też nie zapewnia bezieczeństwa, ponieważ nie zatrudnia ratownika. Przejście do groty solnej znajduje się przez płytę basenu, przez co osoby korzystające z groty maszerują w butach, bez ochraniaczy i zostawiają za sobą czarne ślady, co trafia do basenu gdy zgarniana jest woda. Siłowna znajduje się w jeszcze gorszym stanie niż basen, większość sprzętów jest nie sprawna, brak jest
środków dezynfekujących, wszystko się klei w rękach, a Panie sprzątaczki zaglądają tam góra raz w miesiącu. Z całej siłowni jedynymi sprawnymi urządzeniami były stary atlas (nie każda strona) oraz ławeczka. Wyżywienie Ośrodka też pozostawie wiele do życzenie, na śniadania bardzo często jest serwowana mielonka z żółtym serem, a porcje obiadowe są mocno zaniżone. Wogóle moje przygoda z Regorem zakończyła się rozwiązaniem umowy i mocną rozmową z Panią kierownik, która nie miała żadnych argumentów do obrony. Nie rozumiem też ogólnych zachwytów nad tym Ośrodkiem na innych forach, ponieważ nie byłam jedyną osobą nie zadowoloną ze świadczonych usług przez Regor. Nawet padły stwierdzenia, że większość opinii wystawiają pracownicy Regora.
K.....

Postprzez zubrowka » 14 wrz 2011, o 10:40

za kradzież można winić tylko i wyłącznie sprawcę, więc nie wiem skąd to oburzenie na cały hotel. to smutne, ale nieuczciwi ludzie zdarzają się dosłownie wszędzie...dlatego radzę lepiej pilnować swojego dobytku i wyluzować z pretensjami do całego świata!
zubrowka

Postprzez Kamil » 25 lip 2012, o 15:59

Zupełnie nie rozumim osoby która takim szumem opisala ośrodek regor. Bo wszelakie kosztownosci czy pieniadze deponuje sie nawet w najlepszych hotelach.poza tym pierwsze co sie robi to wzywa sie policje. Ale niewazne, bo dla mnie pobyt w regorze byl wsapnialy- spokoj cisza, relaks tak typowo domowo i przytulnie.
p.s. kadra Regora to maksymalnie kilkanascie osob i watpie by im sie chialo i mieli czas na dodawanie komentarzy (zwlaszcza ze tych pozytywnych jest wiecej i z roznych adresow ip)
Kamil

Postprzez sl » 26 lip 2012, o 11:16

Właśnie wróciłem z pobytu w tym ośrodku. Niestety nie mogę go polecić. Cena nie jest adekwatna do jakości turnusów. Basen jest w okropnym stanie, aż strach wpuścić do niego dziecko (woda brudna, mocno chlorowana, zero przejrzystości), wyżywienie bardzo oszczędne ( lepiej za tą cenę można zjeść w centrum). Ośrodek na pewno nie jest wart polecenia. Ostrzegam przed zepsutym urlopem.
sl

pieniacze na wszystkich forach kopiują jedną opinię

Postprzez ona » 27 lip 2012, o 11:18

Albo konkurencja Regora albo jakiś wyjątkowo złośliwy pieniacz- bo na wszystkich forach gdzie możliwe skopiowany jest jeden i ten sam post!!!Żenujący poziom przedstawiasz sobą człowieku!!
ona

Postprzez ona » 27 lip 2012, o 14:17

Albo konkurencja Regora albo jakiś wyjątkowo złośliwy pieniacz- bo na wszystkich forach gdzie możliwe skopiowany jest jeden i ten sam post!!!Żenujący poziom przedstawiasz sobą człowieku!!I wstawię to tak jak Ty baranie pod każdym Twoim skopiowanym postem, żeby było wiadomo że te fałszywe opinie wystawiasz celowo lub w swej złośliwości.
ona

Postprzez Mati » 31 lip 2012, o 10:41

sl napisał(a):Właśnie wróciłem z pobytu w tym ośrodku. Niestety nie mogę go polecić. Cena nie jest adekwatna do jakości turnusów. Basen jest w okropnym stanie, aż strach wpuścić do niego dziecko (woda brudna, mocno chlorowana, zero przejrzystości), wyżywienie bardzo oszczędne ( lepiej za tą cenę można zjeść w centrum). Ośrodek na pewno nie jest wart polecenia. Ostrzegam przed zepsutym urlopem.

Faktycznie jakas podpucha z tymwpisem na wszystkich forach. Bylam w osrodku Regor na sylwestrze 2011 i jakos nie wierze w te brednie co sl wypisał.Moj urlop byl swietny, pelen usmiechu, zabawy, snieznego szalenstwa. Aletochyba zalezy od nastawienia czlowieka. Regor poprostu polecam.

P.S.I nic mi nie zginelo z pokoju :P
Mati

Postprzez Justyna Wiecia » 4 sie 2012, o 09:33

Aż żal bierze jak obsługa Regora się produkuje wstawiając pozytywne komentarze gdy ktoś inny wystawi negatywną opinię. O poziomie tych osób świadczy również to w jaki sposób wypowiadają się o forumowiczach, którym się w Regorze nie podobało i ich obrażają. W dziwny sposób po negatywie pojawia się od razu kilka pozytywnych, które spychają niżej tą złą opinię. Ja byłam i nie podobało mi się, było na granicy przyzwoitości co jednak na dzisiejsze czasy jest zbyt niskim poziomem gdzie wszyscy dbają o klientów. Swoją negatywną opinię wystawiłam na forum po godzinach, ale okazało się, że administratorem jest właśnie obsługa Regora, która kasuje wszystkie słabe opinie o ośrodku i moja też została skasowana.
Justyna Wiecia

Postprzez mi » 9 sie 2012, o 21:02

[color=#FFFFBF][/color]
Justyna Wiecia napisał(a):Aż żal bierze jak obsługa Regora się produkuje wstawiając pozytywne komentarze gdy ktoś inny wystawi negatywną opinię. O poziomie tych osób świadczy również to w jaki sposób wypowiadają się o forumowiczach, którym się w Regorze nie podobało i ich obrażają. W dziwny sposób po negatywie pojawia się od razu kilka pozytywnych, które spychają niżej tą złą opinię. Ja byłam i nie podobało mi się, było na granicy przyzwoitości co jednak na dzisiejsze czasy jest zbyt niskim poziomem gdzie wszyscy dbają o klientów. Swoją negatywną opinię wystawiłam na forum po godzinach, ale okazało się, że administratorem jest właśnie obsługa Regora, która kasuje wszystkie słabe opinie o ośrodku i moja też została skasowana.
Fajnie było, marudy wszystkie jedne. Następna impreza integracyjna tylko w Regorze. Załatwili wszystko jak trzeba i było gito.
Pozdros.
mi

Postprzez J.LO. » 9 sie 2012, o 21:06

Justyna Wiecia napisał(a):Aż żal bierze jak obsługa Regora się produkuje wstawiając pozytywne komentarze gdy ktoś inny wystawi negatywną opinię. O poziomie tych osób świadczy również to w jaki sposób wypowiadają się o forumowiczach, którym się w Regorze nie podobało i ich obrażają. W dziwny sposób po negatywie pojawia się od razu kilka pozytywnych, które spychają niżej tą złą opinię. Ja byłam i nie podobało mi się, było na granicy przyzwoitości co jednak na dzisiejsze czasy jest zbyt niskim poziomem gdzie wszyscy dbają o klientów. Swoją negatywną opinię wystawiłam na forum po godzinach, ale okazało się, że administratorem jest właśnie obsługa Regora, która kasuje wszystkie słabe opinie o ośrodku i moja też została skasowana.

A tu też Wiciu jesteś..ciekawe skoro się tak burzysz o jakieś opinie, których nigdzie nie znalazłam, to dlaczego nie masz odwagi kopiować tych swoich bzdur na portalach gdzie trzeba się logować? Chce Ci się tak..Słabe jakieś i podejrzane..jak i parę innych kopiowanych komentarzy :shock:
POLECAM HOTEL KONDRATÓWKA W KARPACZU :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
J.LO.

Regor

Postprzez ZosiaP. » 12 sie 2012, o 11:47

Było fantastycznie :D :D :D :D :D .Może i pokoje małe,ale ośrodek naprawdę ok. Polecam zwłaszcza dla osób które zastanawiają się nad turnusem rehabilitacyjnym.
ZosiaP.

REGOR Brenna

Postprzez Ola G. » 15 sie 2012, o 11:41

Witam,
muszę się podzielić opinią na każdym możliwym forum, bo widząc te dyskusje chciałabym dodać i swoje zdanie-byłam w ośrodku REGOR w Brennej i było ok. Normalnie. Za bardzo rozsądne pieniądze. W ośrodku jest czysto, pokoje schludne,pracownicy uczynni i pomocni, basen z chlorowaną wodą, korty z tradycyjnym ceglanym podłożem, chwile zabawy dla dzieciaków w razie niepogody w ośrodku również się znalazły. I co najważniejsze dla mnie- ośrodek dostosowany dla osób które przyjeżdżają na rehabilitację. A i jedzenie- typowe jak w ośrodkach wypoczynkowych. Ja nie mogę narzekać.
Ola G.

REGOR BRENNA OPINIA

Postprzez <arcin » 20 sie 2012, o 21:38

Witam wszystkich zainteresowanych,
wczoraj skończyłem (ja i moja rodzina) swój długi sierpniowy weekend, który spędziłęm własnie w Ośrodku Regor. Nie mogę narzekać,choć łazienki nie posiadają złotych kranów, na śniadanie nie było kawior z szampanem tylko zwykłe,swojskie jedzenie. Brenna i Regor jest dobrym punktem wypadowym dla osób nie mających za dużych wymagań (przeżyłem 5lat w akademiku i to był dopiero hardcore :roll: :roll: ) tylko normalne, chcą spędzić urlop za przyzwoite pieniądze i w przyzwoitym ośrodku to Regor właśnie jest idealnym wyborem.
A przy okazji brawo dla p. Szymona, że potrafił moją żonę wyciągnąć na parkiet i świetnie się bawila :D :D :D :D :D :D :D :D
<arcin

Postprzez Asia » 27 sie 2012, o 22:03

Nie wiem po co te scysje na forach-byłam w Brennej,miałam okazję pobytu w Rogerze i wposminam naprawdę bardzo miło, późne śniadania-podziękowania dla Pań z restauracji,że nie było dla nich problemu z tym,zróżnicowane menu, odpowiednie ilości i jakość jedzenia. Dodatkowo na czystość, wielkość pokoi,atrakcje dodatkowe, basen,korty,siłownię,grotę solną,obsługę,recepcjonistów i p.Anię kierownik nie mogę narzekać.Sprawnie, bezproblemowo,miło i za normalne pieniądze. Polecam.
Asia

Postprzez monia » 30 sie 2012, o 10:19

Byłam w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym w Brennej z dwójką swoich szkarbów i było naprawdę ok. Zarówno jeśli chodzi o jedzenie, wielkość porcji, czystość w pokojach, usługi dodatkowe. Moje maluchy ani przez minutę się nienudziły. Szczególne podziękowania dla Pana Szymona,który potrafi tak zorganizować czas, że odpowiada to wszystkim. Ze spokojnym sercem polecam Regor,bo to fajne miejsce, gdzie można wypocząć, poobcować z przyrodą i złapać oddechod zgiełku miasta i codzienności. Co ważne,wyjazd nie zrujnował mnie finansowo.
monia

REGOR BRENNA OPINIA

Postprzez Alicja Kupisz » 3 wrz 2012, o 16:47

Witam, byłam w ośrodku Regor w Brennej na szybki,spontaniczny weekendowy wyjazd. Nie żałuję,było superowo. Cała paczka znajomych również.Korty,basen,dobre jedzenie,a wieczorem grill.No i niesamowity p.Szymon.CUDOWNY weekend w Regor.
Alicja Kupisz

Następna strona

Powrót do Opinie o hotelach na świecie