Teraz jest 19 paź 2018, o 01:08
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Kraków turystyczną wizytówką Polski

Najświeższe informacje z branży turystycznej.

Re: Kraków turystyczną wizytówką Polski

Postprzez Konto usunięte » 8 paź 2016, o 00:45

Takich tłumów jak w Krakowie już dawno nie widziałem, no chyba tylko w zakopanym.
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 21 paź 2016, o 15:24

Kraków to coś pięknego, zerknijcie - http://www.grupaaktywni.pl
Tam akurat jest zwiedzania na kilka dni, można zobaczyć wiele świetnych miejsc.
Zdecydowanie warto uderzać w tym kierunku, bo po prostu warto.
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 5 lis 2016, o 08:54

Bo kraków jest piękny! To cudowne miasto z historią! :) I chociaż nie mogłabym tam mieszkać na stałe to bardzo często chociaż na weekend tam jadę. W krk jest tyle pięknych miejsc! Zawsze zatrzymuję się w QHotel PLUS Kraków bo to chyba najlepsze miejsce :)
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 24 lut 2017, o 17:02

Tak Kraków to miasto z historią. W Krakowie płynie także Wisła która jest zaniedbana między innymi na odcinku krakowskim i mniejszych jej dopływach. Przesyłam stronę Stowarzyszenia MOWIŚ Poszukują wolontariuszy
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 27 lut 2017, o 15:50

Jestem z Krakowa i na prawdę czuć tutaj historię w innych miastach ciężko wyczuć taki klimat :)
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 2 mar 2017, o 13:25

Kraków to wyjątkowe miasto. Dużo ładniejsze niż nasza stolica 8-) Jak mam gości zza granicy to zawsze zabieram ich do Krakowa.
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 13 kwi 2017, o 10:39

Ja bardzo chętnie wracam do Krakowa. Sama mieszkam na co dzień w Warszawie i zdecydowanie widzę różnicę między tymi miastami... Uwielbiam to, że Kraków tętni życiem, jest tu zawsze mnóstwo turystów zagranicznych, dużo atrakcji. No i dzielnica Kazimierz jest przepiękna :) Swoją drogą na majówkę też się tam wybieram i już szukam odpowiedniego hotelu. Korzystaliście z usług Q Hotel Plus Kraków, zlokalizowanego vis a vis Wawelu? Blisko stąd do Starego Miasta czy innych kluczowych atrakcji miasta. No i na stronie pokoje prezentują się bardzo czysto i elegancko. Co sądzicie?
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 28 kwi 2017, o 20:35

Nigdy nie dogadam się z moimi znajomymi, którzy w Krakowie mieszkają. Jestem niereformowalnym zwolennikiem Krakowa, także ich argumenty, że smog, tłok i korki w ogóle do mnie nie trafiają :D
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 31 lip 2017, o 10:26

Nie dziwię się, nasza była stolica, piękne miasto zabytkowe i nie zniszczone w czasie II wojny światowej. Sam byłem nieraz w Krakowie i każdemu polecam chociaż raz tam się udać.
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 22 lis 2017, o 18:39

Tyle już dobrego słyszałam o Krakowie, że w końcu postanowiłam się tam wybrać. Zaplanowaliśmy sobie z mężem 4 dni wolnego, mamy nadzieję, że uda nam się przez ten czas jak najwięcej zwiedzić. Chcemy zatrzymać się w jakimś ładnym hotelu, najlepiej 3-gwiazdkowym. Nie zależy nam na wielkich luksusach, tylko bardziej na miłej obsłudze i przystępnej cenie. Znaleźliśmy całkiem pozytywne opinie o http://www.soray.pl . Jest to hotel mieszczący się pomiędzy Krakowem, a Wieliczką, więc lokalizacja bardzo nam odpowiada. Na stronie oglądaliśmy sobie pokoje i bardzo nam wpadły w oko. Może ktoś z Was odwiedził kiedyś to miejsce i może nam doradzić, czy warto?
Konto usunięte

Poprzednia strona

Powrót do Newsy