Teraz jest 22 lis 2017, o 05:47
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Kredyt bez BIK

Luźniejszy dział przeznaczony do pytań, ogłoszeń i tematów niezwiązanych bezpośrednio z branżą turystyczną.

Kredyt bez BIK

Postprzez whisper » 15 lip 2016, o 14:12

Czy wiecie może gdzie mogę dostac kredyt bez patrzenia w BIK? Zastanawiam się czy np. te rady są ok http://www.banki24.com.pl/kredyty-bez-bik/ Co o nich sądzicie?
whisper

Re: Kredyt bez BIK

Postprzez infiltracja » 19 lip 2016, o 14:24

Podziękuję i odmówię. Kredyty i pożyczki - nie dla mnie. Nie bawie się w takie rzeczy.
infiltracja

Postprzez thomas2 » 19 lip 2016, o 22:22

Kredyt jest lepszym rozwiązaniem, niż pożyczka, ale wiadomo, że nie każdy ma zdolność kredytową, niekiedy sytuacja życiowa zmusza nas do pożyczenia pieniędzy. To dlatego jestem zdania, że warto oszczędzać.
thomas2

Postprzez adik356 » 19 lip 2016, o 23:07

Na rynku jest tyle prywatnych firm udzielających pożyczek, że wystarczy dobrze poszukać, żeby znaleźć dobrą ofertę. Najlepiej sprawdzić sobie porównywarki pożyczek typu http://www.terve.pl/pozyczki/pozyczka-dla-zadluzonych - moim zdaniem to najszybszy sposób na znalezienie dobrego rozwiązania.
adik356

Postprzez Walter » 26 lip 2016, o 09:48

Aktualne kredyty bez bik i pożyczki dla zadłużonych można znaleźć też tutaj http://www.bezbiku.info/pozyczki-dla-zadluzonych/
Ostatnio edytowano 13 lip 2017, o 11:48 przez Walter, łącznie edytowano 3 razy
Walter

Postprzez malwa » 26 lip 2016, o 10:41

Sprawdź jeszcze firmę o nazwie Kredyt123. Pamiętam, że oferują pożyczki gotówkowe do 250 tyś zł. Zapewniają minimum formalności i okres kredytowania do 150 miesięcy. Wiem, bo czytałam na ich stronie internetowej. Zawsze możesz się więc skontaktować i dopytać ich doradcę o dogodne dla Ciebie raty. A decyzję o udzieleniu kredytu dostajesz nawet w 5 minut.
malwa

Postprzez turystka13 » 27 lip 2016, o 13:24

Poczytaj sobie Kredyt 123 maja bardzo ciekawe propozycje. Załatwianie formalności jest bardzo proste, bez wielu zaświadczeń. Na kredyt nie czeka się długo. czasami zajmuje to tylko 15 min. W razie potrzeby można skorzystać z doradcy.
turystka13

Postprzez sS_Maciek » 28 lip 2016, o 11:51

Niedawno zawarłem umowę ze Speed Cash Polska. Fakt, że chodzi tu o zastaw nieruchomości, ale chciałem zwrócić uwagę na jedną rzecz - na poziom obsługi. Wszystko dostałem na tacy i nie było rzeczy, którj nie mogłem wyjaśnić. W banku nie mam zdolności kredytowej, tu musiałem wskazać nieruchomość, ale pożyczkę dostałem. A była dla mnie kluczowa.
sS_Maciek

Postprzez Gabik » 28 sty 2017, o 20:12

Większość ten BIK sprawdza, nawet firmy pożyczkowe, te duże jak Vivus, Wonga.
Raz brałem w Extraportfel i oni chyba nie sprawdzają. Opisałem na blogu jak to wyglądało tutaj
ale Extraportfel to jest ta sama firma co Lendon, a na stronie Lendon jest już napisane, że mogą sprawdzać, także nie wiem na pewno jak to jest teraz u nich.
Gabik

Postprzez elton41 » 29 sty 2017, o 13:42

Odsetki za spóźnienie są kosmiczne ja bym nie ryzykował
elton41

Postprzez eryka » 9 lut 2017, o 02:11

Chciałam wziąć kredyt na zakup auta. Kiedy będę potrzebowała jeszcze nie wiem, ale chciałam zapytać zorientowanych czy kolejną pożyczkę wonga będę mogła dostać dopiero po spłaceniu tego co mam, czy raczej będę mogła skonsolidować następną z tym co brałam?
eryka

Postprzez wera1122 » 9 lut 2017, o 12:02

nikt ci nie da kredytu bez biku ,chyba ze wierzysz w cuda ...to jest nie mozliwe. Ja za kredyt kupił rolety w kasetach cena warszawa w zeszłym roku. Te kredyty wcale nie są takie złe..
Ostatnio edytowano 6 mar 2017, o 15:26 przez wera1122, łącznie edytowano 1 raz
wera1122

Postprzez TurystaNudysta » 10 lut 2017, o 20:59

jeżeli jesteśmy w BIK, to kredyt na dobrych warunkach w banku jest niemożliwe, pozostają parabanki i szybkie pożyczki. Jednak przy długach nie proponowałbym tego, bo to tylko kolejny gwóźdź. https://kredyt123.pl/upadlosc-konsumencka poczytajcie sobie o takim radzeniu sobie z długami, opcja coraz bardziej popularna i zdecydowanie jest to wyciągnięcie pomocnej ręki do dłużnika.
TurystaNudysta

Postprzez Marta38 » 16 lut 2017, o 14:30

Lepiej pomyślcie dwa razy zanim skorzystacie z takich rzeczy. Dużo bezpieczniej jest skorzystać z normalnej pożyczki bankowej. Wiem, że w https://www.ekredytgotowkowy.pl/ możecie porównać różne oferty i wybrać tą najlepszą dla Was. To sprawi, że nie wpadniecie w żadną spiralę długów.
Marta38

Postprzez marecki35 » 18 lut 2017, o 19:00

a ja muszę sie zgodzić z wpisem "turystynudysty" kredyt bez bik jest dobry dla osób które nie mogą brać kredytów w banku ale zarazem taki kredyt ma niestandardowe metody odzyskiwania pieniędzy. Ale zawsze mogą nam pomóc eksperci tacy jak tu https://kredyt123.pl/upadlosc-konsumencka A jeżeli już was to dotyczy to poczytajcie i zgłoście sie po pomoc.
marecki35

Postprzez majmak44 » 19 lut 2017, o 05:53

ja bym unikał takich kredytów
majmak44

Postprzez oewonga » 21 lut 2017, o 18:31

Witam! Eryka, po kolejną pożyczkę w wonga.com możesz wnioskować zaraz po zaksięgowaniu Twojej spłaty. Korzystając z okazji wspomnę, że w swojej ofercie mamy standardową pożyczkę do 60 dni, której maksymalna kwota wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł (pierwsza pożyczka). Mamy także pożyczkę ratalną - do 3000 zł, którą można spłacić w 12 miesięcznych ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.pl - pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej wonga.pl. Dodam, że podejmując decyzję o udzieleniu pożyczki bierzemy pod uwagę m.in. informacje w Biurze informacji Gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej S.A. oraz ocenę zdolności kredytowej Klienta.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=nocowanie.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
oewonga

Postprzez motyka » 26 lut 2017, o 10:05

Ja się zaczynam zastanawiać nad szybkim kredytem. Niespodziewane wydatki mnie dopadły...Koleżanka mi polecała taką firmę https://pl.getbucks.com/ bo specjalizują się właśnie w błyskawicznych pożyczkach. Podobno nie wymagają dostarczenia dużej ilości dokumentów i zawsze bezpłatnie pomaga doradca. Dla kogoś, kto potrzebuje pieniędzy na już, to chyba najlepsza opcja.
motyka

Postprzez necron217 » 9 mar 2017, o 11:08

Niby się utarło że firmy pozabankowe udzielają pożyczek pozabankowych bez sprawdzania w BIKu a tak na prawdę ta sytuacja w ostatnim czasie znacząco się zmienia. Wystarczy spojrzeć na takie firmy jak Zaplo, Wonga czy Vivus - każda z nich będzie weryfikowała nasze dane w BIK i jeśli ten będzie negatywny najprawdopodobniej nie udzielą nam pożyczki. Co raz więcej firm jednak sięga po ten dane, z tego względu że udzielają pożyczek przez internet a nie wszystkie rzeczy idzie w ten sposób zweryfikować.

Firm które udzielają pożyczek bez BIK jest co raz mniej - http://www.kreatywne-finanse.pl/pozyczki-bez-bik-w-ktorych-firmach/ , choć przyznam że nadal są takie któe sprawdzają dane klienta jedyne poprzez same bazy dłużników. Jak ktoś chce uzyskać pożyczkę w ten sposób, to pewnie na ten czy inny sposób ją uzyska, tyle że jej koszt niestety będzie nieco wyższy od tradycyjnej pożyczki gotówkowej, więc to trzeba wziąć pod uwagę. Chyba jeszcze najbardziej korzystnie pożyczmy w Ferratum ale maksymalnie do 5000 zł.
necron217

Postprzez Oliwa » 9 mar 2017, o 12:05

Ja cenię sobie portal finansowy procredito.pl ponieważ interesuję się pieniędzmi. Ostatnio wprowadzili tam nawet kalkulator: https://procredito.pl/kredyty/kredyt-kalkulator. Znnacie ten serwis?
Oliwa

Następna strona

Powrót do Off topic