Teraz jest 23 paź 2017, o 18:47
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Łatwa organizacja wyjazdu bez biura podróży

W tym dziale możesz wyrazić swoje zdanie na temat biur podróży.

Łatwa organizacja wyjazdu bez biura podróży

Postprzez TripAnka » 17 mar 2014, o 19:15

Jest sposób na to aby sprawie zorganizować sobie wyjazd bez udziału biura. Już niedługo startuje nowy portal podróżniczy TripGenerator.pl. Będzie dawał dużo nowych możliwości, niedostępnych w innych serwisach np. będzie można wrzucać własne plany wycieczek, wygenerować trasę i sprawdzić w interaktywnym przewodniku jakie wyzwania na Was czekają w danym miejscu. Poza tym oczywiście będzie można znaleźć lot, hotel, restaurację, a nawet załatwić sobie opiekę rezydenta. Jest już strona na fb, mają być ekstra konkursy na start, poszukajcie wpisując Tripgenerator. Polecam www.tripgenerator.pl :)

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość
Ostatnio edytowano 29 paź 2014, o 13:43 przez TripAnka, łącznie edytowano 1 raz
TripAnka

Re: Łatwa organizacja wyjazdu bez biura podróży

Postprzez TripAnka » 26 mar 2014, o 12:31

Tutaj docelowo strona portalu http://tripgenerator.pl/
Działa strona na fb, będę fajne konkursy na start https://www.facebook.com/pages/Tripgene ... 6552634384
TripAnka

Postprzez frau » 1 kwi 2014, o 20:57

Po Polsce bardzo łatwo, ale niektóre kierunki bez biura podróży są mało opłacalne, np. Teneryfa.
frau

Postprzez ashtree » 6 kwi 2014, o 19:19

bez biura podróży do Chorwacji , Bośni i Hercegowiny , Albanii lub Czarnogóry pomogę zorganizować wyjazd dopasowany do indywidualnych oczekiwań ... mam spore doświadczenie w podróżowaniu po tamtym regionie i wiele sprawdzonych i ciekawych miejsc i atrakcji ... (ashtree@interia.pl lub priv - piszcie śmiało :) )
ashtree

Postprzez biszop » 15 kwi 2014, o 16:47

Teraz tyle biur podroży zbankrutowało,lepiej faktycznie wyjazd bez biura.
biszop

Postprzez ashtree » 15 kwi 2014, o 21:25

wyjazd bez biura na ogół jest ciekawszy , można uniknąć sztampowych atrakcji, miejsc noclegowych , dotknąć miejsca , do którego się jedzie ... lepiej samemu coś opracować lub z pomocą osób z doświadczeniem , stronek internetowych
itd .
ashtree

Postprzez adamk76 » 18 sie 2014, o 18:27

A może chcielibyście podzielić się wrażeniami z podróży i pobytu z naszymi Czytelnikami i -- przy okazji -- wygrać atrakcyjne nagrody w konkursie?:)
Jeśli tak, zapraszam do udziału http://www.plan4fun.pl/konkursy/2014/13
adamk76

Postprzez Angus9 » 28 sie 2014, o 09:38

Ja polecam wzjazd bez biura,na własną rękę.Nikt cię nie pogania i możesz wszędzie spędzić tyle czasu ile sobie chcesz.
Angus9

Postprzez nsavicka » 17 paź 2014, o 17:57

Angus9 napisał(a):Ja polecam wzjazd bez biura,na własną rękę.Nikt cię nie pogania i możesz wszędzie spędzić tyle czasu ile sobie chcesz.

Ja też wolę wyjazdy bez biur podróży, ale też nie jestem przekonana do tych wszystkich planerów indywidualnych wyjazdów, których ofert coraz więcej widuję ostatnio w internecie. Nie lubię jak ktoś planuje za mnie moją wycieczkę i wybiera mi atrakcje - dla mnie to część przyjemności związanej z wyprawą.
nsavicka

Postprzez milka » 20 paź 2014, o 13:18

Ja też lubię samodzielnie planować wycieczkę. Jednakże tylko w przypadku wyjazdu krajowego, za granicą chyba bym się bała. Może jeśli ktoś bardziej doświadczony by mi pomógł to bym się zdecydowała...
milka

Postprzez Zośka » 6 lis 2014, o 16:45

Wybieram się w podróż na własną rękę, bo słyszałam, że to o wiele lepszy sposób podróżowania niż z biurem podróży?
Czy ktoś korzystał ze strony http://www.cp-online.pl/pl/hotele/ i może podzielić się wrażeniami?
Zośka

Postprzez Beatka » 23 sty 2015, o 22:53

Wszystko kwestia tego co kto lubi.

Ja np. lubię podróżować z mężem na własną rękę, ale czasami najzwyczajniej w świecie taniej i wygodniej jest kupić gotowy pakiet zwłaszcza w regiony, gdzie nie operują low costy.

Zresztą nawet tam gdzie latają, np do Larnaki na Cyprze, często opłaca się kupić jedną z bardzo tanich ofert wakacyjnych, które niewiele przekraczają koszt przelotu, a w cenie mamy bagaż, hotel z wyżywieniem, najczęściej blisko morza i transfery z lotniska...
Beatka

Postprzez adamk76 » 23 sty 2015, o 23:22

Fakt, Larnakę warto zobaczyć 8-)
Miasto jest położone na południowo–wschodnim wybrzeżu Cypru i jest jednym z większych miast tej wyspy. Założono je w XII wieku p. n. e. Było fenicką kolonią. Zgodnie z tutejszymi wierzeniami w Larnace pochowano Łazarza. W mieście można zobaczyć zabytki z okresu od IX do XVIII wieku. Polecam: http://www.plan4fun.pl/przewodniki/cypr/miejscowosci/larnaka/8893
adamk76

Postprzez Fjaka Active » 17 lut 2015, o 22:18

milka napisał(a):Ja też lubię samodzielnie planować wycieczkę. Jednakże tylko w przypadku wyjazdu krajowego, za granicą chyba bym się bała. Może jeśli ktoś bardziej doświadczony by mi pomógł to bym się zdecydowała...

Tym bardziej, że w przypadku wyjazdów zagranicznych można skorzystać z doświadczenia osób znających region, mieszkających tam i eksplorujących go latami. Łatwiej wtedy ominąć sztampowe atrakcje, a za to dotknąć prawdziwej istoty zwiedzanego miejsca. To właśnie oferuje Fjaka Active planując bałkańskie wyjazdy pod kątem możliwości, oczekiwań i wszelkich innych kryteriów swoich klientów.
http://fjakaactive.pl/oferta/projektowanie-wyjazdow
Fjaka Active

Postprzez biszop » 18 lut 2015, o 14:55

Moim zdaniem lepiej jest jechać samemu. Sporo oszczędzasz nie jesteś zależny od nikogo. Moim zdaniem to jest okej.
biszop

Postprzez Darek833 » 24 lut 2015, o 04:09

Można pojechać samemu i jest to jak najbardziej lepsze rozwiązanie. Jeśli oczywiście wiemy jak wszystko zorganizować - a to jest już częsty problem.
Darek833

Postprzez Sewerz » 17 mar 2015, o 14:04

Fajna inicjatywa, nigdy nie korzystałam z biura ale po tych aferach i oszustwach jakie sie słyszy to nie mam najmniejszego zamiaru korzystać z biura. Powiedz mi, a czy zgłaszają sie do Was milośnicy kamperowania? Fajnie by było jechac na kilka samochodów :)
Sewerz

Postprzez adamk76 » 17 mar 2015, o 19:26

Jak ktoś chce podróżować kamperem, to i tak nie skorzysta z oferty biura podróży, bo to dwie -- zupełnie różne i wykluczające się w zasadzie -- formy turystyki. Poza tym z tą antyreklamą pośredników też przesada: jedni bankrutują, ale inni istnieją i dobrze prosperują od dekad, tak w Polsce, jak i na całym świecie... 8-)
adamk76

Postprzez keti » 8 maja 2015, o 21:22

sporo jest stron na ktorych można zaplanowacpodroz, słyszałam o traveloppa czy ktos cos? Ktos planowal jakas wycieczke?
keti

Postprzez adamk76 » 8 maja 2015, o 22:13

Najlepszy do planowania podróży jest niezmiennie serwis http://www.plan4fun.pl/ :D
Planujesz podróż turystyczną? Wyszukaj miejscowości i atrakcje turystyczne - opisane przez podróżników takich jak Ty, zatem pokazujące miejsca Twoimi oczami.
Chcesz, aby plan4fun.pl podpowiedział Ci, które atrakcje mogą Cię zainteresować? Wybierz planowanie automatyczne, postępuj zgodnie z instrukcjami a system zaproponuje atrakcje dopasowane do Twoich preferencji. Opisuj i oceniaj odwiedzone przez siebie atrakcje. Przed oceną wskaż swoje preferencje, dzięki temu system będzie miał podstawy aby wskazywać najbardziej dopasowane atrakcje przy planowaniu automatycznym.
A co, jeśli już wybierzesz atrakcje i stworzysz swój plan podróży? Swój własny przewodnik możesz pobrać do aplikacji mobilnej i mieć przewodnik cały czas przy sobie w podróży. Co więcej, aplikacja posiada mapę, która zaprowadzi Cię do wybranych atrakcji. Polecamy się Twojej uwadze. Do dzieła.
adamk76

Następna strona

Powrót do Biura podróży - opinie