Teraz jest 11 gru 2017, o 19:11
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Mieszkanie w Warszawie do kupienia - gdzie ?

Luźniejszy dział przeznaczony do pytań, ogłoszeń i tematów niezwiązanych bezpośrednio z branżą turystyczną.

Mieszkanie w Warszawie do kupienia - gdzie ?

Postprzez martynkaxx » 20 lis 2017, o 23:43

Witajcie! Planuję zakup mieszkania w Warszawie , zastanawiam się gdzie szukać nowych mieszkań. Co polecacie ? Może ktoś jest w temacie i może mi coś podpowiedzieć? Czytałam że ponoć swietne mieszkania mają http://nexity.pl/ i dysponują szerokim wyborem mieszkań , ktoś od nich kupował ?
martynkaxx

Re: Mieszkanie w Warszawie do kupienia - gdzie ?

Postprzez Vitaa » 29 lis 2017, o 16:51

Polecam Wilanów i Ursynów.
Vitaa

Postprzez redi » 30 lis 2017, o 01:48

Wilanów jak najbardziej, najlepsza dzielnica. Jak coś to najlepiej zgłosić się do pośrednika Eugeniusza Jaworskiego, działa zdecydowanie lepiej od większości agentów bo stawia na pierwszym miejscu zadowolenie klienta. No i do tego świetnie zna dzielnicę, w końcu tu mieszka :) Zostawiam na niego namiar - nr tel. 603 195 624 , a tutaj stronka w razie czego https://www.jaworski24.pl/pl/
redi

Postprzez Oleksy » 8 gru 2017, o 13:14

Warto kupić mieszkanie na nowym osiedlu Miasteczko Wawer, ogladalismy ostatnio kilka mieszkań prezentują sie najlepiej ze wszystkich które do tej pory ogladałem. Bardzo duże salonu, duży balkon / taras, okna z widokiem na las no i bardzo ciekawa i spokojna okolica, idealnie do mieszkania na stałe
Oleksy

Powrót do Off topic