Teraz jest 23 paź 2017, o 19:01
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Morze Bałtyckie w różnych odsłonach...

Wróciłeś z wakacji, zobaczyłeś coś ciekawego, a może masz ciekawe zdjęcia - podziel się wrażeniami z innymi użytkownikami!

Re: Morze Bałtyckie w różnych odsłonach...

Postprzez Alwin40 » 31 paź 2016, o 11:18

No te noclegi są naprawde fajne.
Alwin40

Postprzez michall98d » 2 lis 2016, o 13:57

To fakt, ale ja tam wolę w namiocie sobie spać nad morzem.
michall98d

Postprzez podróżniki » 3 lis 2016, o 14:17

Namiot to porażka . Robale ,wilgoć itd. i ogólnie nie jest już to co kiedyś no i ceny nie wiele niższe niż w jakimś hoteliku , ale jak ktoś lubi to niech korzysta .
podróżniki

Postprzez Monic » 7 sie 2017, o 15:44

m. tramp napisał(a):Niestety nasz ukochany Bałtyk jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych mórz na świecie. Już w 1973 podpisano Konwencję Gdańską o rybołówstwie i ochronie żywych zasobów Bałtyku i Bełtów. Czynniki, które wpływają na taki a nie inny stan rzeczy to m.in. uprzemysłowienie, budowa rowów melioracyjnych, spoczywające w wodach Morza Bałtyckiego chemikalia (jeszcze z czasów II wojny światowej) no i oczywiście różnego rodzaju ścieki i odpady....

Noo niestety powinni coś z tym zrobić. Ja uważam że nawet prywatni inwestorzy powinni inwestować w oczyszczalnie ścieków bo dzięki temu mogą przyciągnąć nowych mieszkańców n a tym samym sprzedawać więcej mieszkań, czy wynajmować apartamenty i biznes się wtedy rozwija.
Monic

Postprzez martynkaxx » 3 paź 2017, o 21:34

Zerknij sobie tutaj https://polskazachwyca.pl/z-drona/gdans ... otu-ptaka/ Gdańsk z lotu ptaka. bajecznie piękne zdjęcia i wspaniale pokazane atrakcje pomorza. Można się zakochać w naszych morskich krajobrazach . Dzięki tej stronce odkryłam wiele ciekawych miejsc o których wcześniej nie miałam pojęcia.
martynkaxx

Poprzednia strona

Powrót do Zdjęcia i relacje z wyjazdów