Teraz jest 11 gru 2017, o 13:31
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Polecam apartament solny w Zakopanem

Dział, w którym możesz dodawać i czytać opinie o hotelach z Polski oraz z całego świata.

Polecam apartament solny w Zakopanem

Postprzez Krakus z Krakowa » 27 lip 2011, o 17:51

Byliśmy w apartamencie solnym juz 2 razy. Bardzo miłe miejsce, na na prawdę wysokim poziomie, aż chce się wracać. nie jest to najtańszy nocleg w Zakopcu, ale zdecydowanie wart swojej ceny. na pewno nie raz tam zagościmy!
Krakus z Krakowa

Re: Polecam apartament solny w Zakopanem

Postprzez Travelway_pl » 22 maja 2012, o 18:06

Czasem za dobry urlop warto zapłacic. Pamiętajmy , że zazwyczaj jest to nie czesciej niz raz w roku wiec moze nie warto oszczedzac;) No chyba, że trafimy dobrze i tanio;)
Travelway_pl

Postprzez gadek » 21 wrz 2012, o 15:49

Myślę, że trafić dobrze i tanio to jest sztuka, ale....do opanowania:) W sumie to wystarczy kolega Google;) tylko pamiętajcie, żeby trochę przez palce patrzeć na opinie innych. Sam nie raz się przekonałem, że wiele negatywów jest wystawianych niesłusznie - np. dlatego, że osoby nie patrzą obiektywnie co do ceny (np. niskiej) i warunków w takim przedziale cenowym (tylko porównują do hoteli 4*), albo z kolei nie czytają co jest na wyposażeniu pokoi a potem mają problem, że nie ma mikrofalówki itp...
gadek

Postprzez Start.Zakopane » 12 paź 2012, o 20:41

Polecam także nasz pensjonat "start",zdjęcia dostępne są na stronie internetowej,a w razie pytań służę pomoca. Mamy komfortowe pokoje w atrakcyjnych cenach.
Start.Zakopane

Postprzez kasian123 » 26 paź 2012, o 22:35

Jestem w miarę często w Zakopanem więc na pewno wezmę pod uwagę wasze sugestie.
kasian123

Postprzez Agenor » 23 lis 2016, o 09:28

Razem z żoną w okresie zimowym,ale i czasem letnim co roku wybieramy się do Zakopanego. To miejsce ma dla nas szczególną wartość, tam się poznaliśmy, tam się oświadczyłem, rozważaliśmy nawet ślub tam. Często zmieniamy miejsca noclegowe, chociaż mamy też ulubione miejsca,ale lubimy poznawać nowe, nie chcemy żeby wszystko wciąż wyglądało tak samo. Dlatego chętnie zajrzymy w to miejsce,ale polecam ze swojej strony zajrzeć też na http://www.topzakopane.pl Można tam znaleźć to czego się szuka, w cenie, która nas interesuje dom, chatkę, apartament, zobaczyć zdjęcia, wyposażenie, lokalizację, a nawet opinie. I bardzo wygodnie są przedstawione dostępne terminy
Agenor

Postprzez wiola88 » 23 lis 2016, o 17:54

Hm..a jedzenie mają dobre? :)
Ostatnio edytowano 18 lut 2017, o 12:35 przez wiola88, łącznie edytowano 1 raz
wiola88

Postprzez maria87 » 5 gru 2016, o 21:02

jedzenia nie mają dobrego według mnie
maria87

Postprzez annecczk276 » 9 gru 2016, o 16:51

No jak nie mają dobrego jedzenia to ja odpadam. Na urlopie wolę zjeść dobrze niż kombinować po restauracjach lub suchym prowiancie. To już nie te czasy, że bułka wystarczyła na cały dzień.
annecczk276

Powrót do Opinie o hotelach na świecie