Teraz jest 18 paź 2017, o 09:19
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Polecam fajne miejsca na wakacje

Znasz sprawdzony nocleg? Opisz go i poleć innym!

Polecam fajne miejsca na wakacje

Postprzez jack » 11 sie 2011, o 22:35

Polecam fajne miejsca na wakacje:
- morze – http://www.osrodek-przystan.pl
- jezioro – http://www.centrum-zatonie.pl
- góry – http://www.osrodek-orion.pl
Znakomita kuchnia i piękne miejsca oraz przyjemna obsługa – sama byłam i nie żałuję!
jack

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje

Postprzez marcinstachurski » 15 mar 2012, o 12:44

a ja musze się pochwalić, że własnie na tym portalu nocowanie.pl odnalazłem --> http://www.nocowanie.pl/noclegi/wladysl ... owe/80937/ i byłem tam i spędziłem miły urlop i niedrogi :) Musze pochwalić nocowanie.pl :)
marcinstachurski

Postprzez warek44 » 25 mar 2012, o 16:11

Dziękuję bardzo, być może coś z tej listy wybiorę;)
warek44

Postprzez Bonuel » 29 mar 2012, o 09:56

Muszę przyznać, że porządny jest ten ośrodek Przystań! Gościłem tam rok temu...
Bonuel

Postprzez Kaszubskie-Nuty_eu » 30 mar 2012, o 15:20

Witam Wszystkich na forum. Myślę,że do powyższego zestawu miejsc na wakacje,należy dodać także Kaszuby. Co o tym sadzicie? W końcu to wyjątkowe,piękne i spokojne miejsce w sam raz na wypoczynek.
Kaszubskie-Nuty_eu

Postprzez victus » 10 kwi 2012, o 13:37

W tym miejscu nie może zabraknąć - SOPOTU. Idealne miejsce na spędzenie wolnego. Dla wszystkich osób które szukają noclegu w trójmieście polecam odwiedzić stronę www.victus-sopot.pl. Pierwszy krok do realizacji udanego urlopu.
victus

Postprzez HotelSolar » 17 kwi 2012, o 12:59

Polecam wakacje na mazurach w naszym hotelu www.HotelSolar.com.pl w Mrągowie. Do dyspozycji 60 eleganckich i komfortowych pokoi z tv,internetem. są w pełni wyposażone,a cena bardzo atrakcyjna.
HotelSolar

Postprzez Travelway_pl » 22 maja 2012, o 17:56

Nie sam pensjonat jest wazny a wybór regionu. Na goącą pogodę zdecydowanie morze, na chłodniejsze dni góry. Mazury i na to i na to;)
Travelway_pl

Postprzez Shadow » 1 lip 2012, o 00:02

Jak już polecamy ciekawe miejsca na wakacje to uważam, że warto polecić hotel Klimek z Muszyny. Bardzo ciekawe miejsce na spędzenie wakacji :) Hotel oferuje na prawdę dużo usług. Jak dla mnie najlepsze są zajęcia fitness i nordic walking na świeżym powietrzu :)
Shadow

Postprzez Donek » 4 lip 2012, o 16:18

Mazury na lato to wymarzone miejsce na wypoczynek.
Najlepsze są domki, gdzie robią ognisko wieczorem.
Ewentualnie kempingi, ale tam jest drogo i niewygodnie.
Donek

Postprzez Start.Zakopane » 5 lip 2012, o 20:34

Jeżeli ktoś szuka fajnego miejsca na wakacje,to z pewnością należy do nich Zakopane. Magia Tatr przyciągnie każdego. Zapraszam www.Start.Zakopane.pl
Start.Zakopane

Postprzez Zoorka » 13 lip 2012, o 13:26

Dobry temat, polecajcie miejsca sprawdzone, ja od siebie mogę dodać coś dla amatorów wypoczynku pod namiotem: byłam kilka razy i jeszcze na pewno jeszcze pojawię się na polu namiotowym Aga Kamping w Chłapowie, fajne spokojne miejsce bardzo przyjazne dla rodzin z dzieciakami.
Zoorka

Postprzez turystyczna5 » 16 lip 2012, o 16:23

Ja jestem za Poznaniem, wszyscy wybierają morze lub góry ale główne miasta Polski są tak samo atrakcyjne i warte uwagi;)
turystyczna5

Postprzez Zoorka » 17 lip 2012, o 09:01

Ba pewno, ja chętnie spędzam weekendy w takich miatsach, ale na wakacje zdecydowanie wolę góry, morz, czy Mazury :)
Zoorka

Postprzez Travelway_pl » 19 lip 2012, o 10:59

Jak Mazury to pod namiot albo na żagle :) Wbrew pozorom istnieją jeszcze "dzikie pola namiotowe", gdzie za bardzo drobną opłatą można u kogoś na podwórku rozbić namiot czy postawić przyczepkę. Tania przygoda, a wspomnienia niezapomniane :)
Travelway_pl

Postprzez pomidorowy » 22 lip 2012, o 20:50

ja polecam Świnoujście lub trójmiasto (jeśli morze), bieszczady, a jeśli zagranica to Grecja (wyspy) i Turcja (Egejska) :)
pomidorowy

Postprzez cerveza » 17 wrz 2012, o 12:06

oj długo można by wymieniać miejsca na wakacje, gdzie można fajnie i miło spędzić czas. Ja nie ukrywam, że wolę spędzać czas aktywnie i na łonie natury, ale żeby się fajnie bawić to potrzebna jest do tego pogoda. Więc tak dla bezpieczeństwa watro wybierać miejscowości, które są ładne, mają coś do zaoferowania ale w razie nie sprzyjającej aury, żeby było co robić. Dlatego ja lubię Jastrzębią Górę. Okolica fajna do Władysławowa i na Hel nie daleko. Ale też w Hotelu Primavera jest spa, jakieś atrakcje, więc jest jakaś opcja na niepogodę.
cerveza

Postprzez piotrkoperek » 17 wrz 2012, o 13:04

Racja. Szczególnie jeśli chce się spędzić tam czas aktywnie, na przykład na rowerze :)
piotrkoperek

Postprzez Maksymiliana » 17 wrz 2012, o 20:04

Ja stawiam na Kołobrzeg! To miejsce jest pełne atrakcji, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych :) Co do noclegu to raczej też problemu nigdy nie ma. Zaglądam zawsze na stronę http://www.e-wczasy.pl/noclegi,kolobrzeg i co roku znajduję sobie inny nocleg :) Póki co zawsze byłam zadowolona, pensjonaty były dokładnie takie, jak w opisie :)
Maksymiliana

Postprzez slontrabalski » 24 wrz 2012, o 11:46

W tym roku byłem na Krymie i stwierdzam, że to bardzo dobre miejsce na spędzenie urlopu. Pogoda słoneczna, a sama Odessa w której wypoczywaliśmy jest bardzo urokliwym miejscem z dużą ilością muzeów i zabytków do odwiedzenia. Ceny też są ok, na pewno wydamy mniej niż w kurortach na zachodzie Europy.
Jeżeli kogoś zainteresuje Ukraina i jej zabytki to tutaj możecie sobie trochę o niej poczytać.
slontrabalski

Następna strona

Powrót do POLECANE NOCLEGI