Teraz jest 23 paź 2017, o 02:42
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Polecany nocleg

Znasz sprawdzony nocleg? Opisz go i poleć innym!

Re: Polecany nocleg

Postprzez adamk76 » 12 paź 2015, o 23:34

A może chcielibyście podzielić się wrażeniami z podróży i pobytu z naszymi Czytelnikami i -- przy okazji -- wygrać atrakcyjne nagrody w konkursie?:)
Jeśli tak, zapraszam do udziału http://www.plan4fun.pl/konkursy/2015/15
adamk76

Re: Polecam nocleg

Postprzez Carynska_Bieszczady » 15 paź 2015, o 12:31

Skoro mowa o dobrych i polecanych noclegach,to zapraszam Użytkowników forum także do nas,w Bieszczady,gdzie nikt nie będzie się nudził,to oaza ciszy i spokoju dla każdego turysty:)

www.Carynska.Bieszczady.pl
Carynska_Bieszczady

Postprzez Kotzurr » 3 lis 2015, o 19:40

gdyby ktoś szukał czegoś we Wrocławiu to polecam ten hostel kwaterydlafirm.pl Byłem tam po raz pierwszy podczas wyjazdu organizowanego przez moją firmę, gdy miałem tygodniową delegację we Wrocławiu, potem za każdym razem gdy miałem coś do załatwienia w tym mieście albo robiłem przystanek wracając z Niemiec to zawsze rezerwowałem pokój w tym hostelu bo nigdy się na nim nie zawiodłem. Co prawda niby to tylko kwatery dla firm, ale nie ma problemu z wynajęciem pokoju jako osoba prywatna, do prywatnych celów i na jedną dobę
Kotzurr

Postprzez siara » 8 lis 2015, o 10:01

Witam Was serdecznie !!!

Założyłem bloga, na którym opisuję hotele, w których podczas delegacji służbowych nocowałem. Są to obiekty z ceną zazwyczaj do 150 zł a generalnie dużo tańsze. Nie jest to strona komercyjna, nie mam z tego żadnych korzyści.
Będzie mi bardzo miło, jeżeli dla kogoś z Was, te informacje okażą się przydatne.

Zapraszam na http://www.wdelegacji.eu

oraz do polubienia fanpejdżu na facebooku:

https://www.facebook.com/wdelegacji/?ref=hl

Pozdrawiam !
siara

Postprzez siara » 8 lis 2015, o 10:08

Witam Was serdecznie !!!

Założyłem bloga, na którym opisuję hotele, w których podczas delegacji służbowych nocowałem. Są to obiekty z ceną zazwyczaj do 150 zł a generalnie dużo tańsze. Nie jest to strona komercyjna, nie mam z tego żadnych korzyści.
Będzie mi bardzo miło, jeżeli dla kogoś z Was, te informacje okażą się przydatne.

Zapraszam na www.wdelegacji.eu

oraz do polubienia fanpejdżu na facebooku:

https://www.facebook.com/wdelegacji/?ref=hl

Pozdrawiam !
siara

Postprzez turystycznie » 8 lis 2015, o 11:58

siara napisał(a):Założyłem bloga, na którym opisuję hotele, w których podczas delegacji służbowych nocowałem. Są to obiekty z ceną zazwyczaj do 150 zł a generalnie dużo tańsze. Nie jest to strona komercyjna, nie mam z tego żadnych korzyści.

Świetny pomysł.
Dzięki za namiary, przydadzą się. ;)
turystycznie

Postprzez MałaKrysia18 » 9 lis 2015, o 16:58

Chciałabym polecić noclegi tutaj - kościelisko noclegi. Można znaleźć tam różnego rodzaju kwatery, i dostosować je do sowich możliwości finansowych i wymogów. Duża liczba ośrodków, ja zawsze kozrsytam z tej strony, gdy chcę znaleźć dobry nocleg w okolicach Zakopanego! Polecam!
MałaKrysia18

Postprzez Sammy_12 » 3 gru 2015, o 19:44

Jeśli chodzi o Kraków to mam do polecenia noclegi w Palace Apartments. Najlepsze- mówię to z doświadczenia. Świetne miejsce, niebanalne wnętrza i przede wszystkim bardzo blisko rynku. Tak jak mówią #wSercuKrakowa
Sammy_12

Postprzez turystycznie » 3 gru 2015, o 23:25

Sammy_12 napisał(a):Jeśli chodzi o Kraków to mam do polecenia noclegi w Palace Apartments.

Dlaczego w pięciu róznych wątkach wymieniasz nazwę tego obiektu?
Czy uważasz nas za osoby średnio inteligentne?
turystycznie

Postprzez martynkaxx » 7 gru 2015, o 11:33

Na rynku jest ten Hotel Bonerowski- http://www.palacbonerowski.pl/
Bardzo ekskluzywny i w ciekawej lokalizacji. Polecam jeśli szukacie czegoś np. romantycznego i wysokiej klasy!
martynkaxx

Postprzez Sammy_12 » 10 gru 2015, o 23:23

Njalpesze noclegi- Palace Apartments w Krakowie. Godne polecenia, porządne apartamenty ze śniadaniem. Duży plus dla alergików, niesprzątają przy użyciu ostrych środków a wszystko jest sterylnie czyste!
Sammy_12

Postprzez Piotr.Winogrodzki » 11 gru 2015, o 18:28

Ja szukałem ciekawej oferty noclegowe w Rzeszowie i znalazłem coś takiego- zobacz. Wybraliśmy i zarezerwowaliśmy i teraz możemy polecać. Naprawdę bardzo fajny ośrodek na urlop.
Piotr.Winogrodzki

Postprzez turystycznie » 11 gru 2015, o 18:48

Piotr.Winogrodzki napisał(a):Ja szukałem ciekawej oferty noclegowe w Rzeszowie i znalazłem coś takiego- zobacz.

Przecież ten hotel jest w Nowej Wsi, nie w Rzeszowie.
Pytanie: czy ktokolwiek planuje robić urlop w Nowej Wsi? :?
turystycznie

Postprzez Turysta79 » 27 gru 2015, o 04:20

turystycznie napisał(a):
Piotr.Winogrodzki napisał(a):Ja szukałem ciekawej oferty noclegowe w Rzeszowie i znalazłem coś takiego- zobacz.

Przecież ten hotel jest w Nowej Wsi, nie w Rzeszowie.
Pytanie: czy ktokolwiek planuje robić urlop w Nowej Wsi? :?

Drogi Panie "turystycznie" a czemu nie? Dojazd do centrum jesz szybki i znakomity! Gratuluję kolejnego linka w profilu w/w użytkownikowi!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Turysta79

Postprzez Turysta79 » 27 gru 2015, o 04:54

turystycznie napisał(a):
siara napisał(a):Założyłem bloga, na którym opisuję hotele, w których podczas delegacji służbowych nocowałem. Są to obiekty z ceną zazwyczaj do 150 zł a generalnie dużo tańsze. Nie jest to strona komercyjna, nie mam z tego żadnych korzyści.

Świetny pomysł.
Dzięki za namiary, przydadzą się. ;)

I kolejny post z linkiem profilowym do własnego forum zaliczony. BRAWO! :lol: :lol: :lol:
Turysta79

Postprzez maniusiek » 28 gru 2015, o 02:23

Jeśli ktoś chciałby rodzinnie lub grupowo wybrać się w Tatry polecam apartamentowce w Kościelisku - Butorowy Resident. Budynek posiada luksusowe, przestrzenne, duże apartamenty, a piękne widoki z okna zapierają dech piersiach. Dla rodzin z dziećmi to idealne miejsce, z myślą o najmłodszych przygotowano pokój zabawowy, a dla rodziców dbających o kondycję - saunę oraz siłownię. Dla zainteresowanych zostawiam namiar http://butorowy-residence.pl/nasze-atrakcje/. Oczywiście jest możliwość rezerwacji miejsc.
maniusiek

Postprzez wakacje16 » 2 sty 2016, o 17:30

Casa en Sol, to zespół pasjonatów Hiszpanii, a zarazem profesjonalistów w zakresie pośrednictwa nieruchomości na hiszpańskim rynku inwestycyjnym. Gruntowna wiedza o Hiszpanii – jej języku, kulturze oraz systemie sprzedaży nieruchomości - pozwala nawiązywać sprawdzone kontakty z zaufanymi partnerami.
http://casaensol.pl/nieruchomosci-rodzaj-2.html - apartamenty hiszpania
wakacje16

Postprzez Sławek » 28 sty 2016, o 14:27

Tanie noclegi w Krakowie! Dla studentów maja noclegi ju za 20 zł ! Więcej informacji na ich stronie http://ssm.com.pl/ Korzystam regularnie dlatego mogę polecać. Czysto, spokojnie, możesz sie pouczyć, możesz się zrelaksować, możesz się po prostu dobrze wyspać :) Polecam, bo to miejsce na to zasługuje.
Sławek

Postprzez Piter » 2 lut 2016, o 22:52

Ja mam do polecenia hotel w Wieliczce, Nazywa się Galicja. Wybraliśmy się ostatnio z małżonką i nie mam się do czego przyczepić. Czyste pokoje, blisko do kopalni i do podjechania do Krakowa. Polecam też samą kopalnię soli bo naprawdę warto się tam wybrać przynajmniej raz w życiu! Jak ktoś ma dzieciaki to już w ogóle. Ja miałem też okazję spać kilka razy w Myślenicach, jak ktoś się wybiera to polecam Zarabie, pełno tam różnych prywatnych kwater do wynajęcia, niemal wszystkie, w których spałem były OK. :D
Piter

Postprzez Nabloniach » 4 lut 2016, o 13:32

Jeżeli ktoś szuka hotelu w Bielsku-Białej, to mogę szczerze polecić Hotel Na Błoniach. Więcej informacji o hotelu na stronie http://hotelnabloniach.pl
Nabloniach

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do POLECANE NOCLEGI