Teraz jest 21 lut 2018, o 14:46
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Mandat na Słowacji

Szukasz zakwaterowania u naszych południowych sąsiadów? Zajrzyj do tego działu!

Mandat na Słowacji

Postprzez lopez » 17 lis 2009, o 13:42

dostałem mandat na słowacji za nieznaczne przekroczenie predkosci. niestety byli nieugieci i wlepieli mi mandat. jakto jest , czy musze go zapłacić? jak jest z przepływem inforamcji jesli bym nie zaplacil?
lopez

Re: mandat na słowacji

Postprzez kolo » 18 lis 2009, o 09:47

stary, płąć mandat jak najszybciej - jest przeciez strefa Szengen i maja doskonała komunikację !!!!!!!!!!!
kolo

Re: mandat na słowacji

Postprzez Polom » 18 lis 2009, o 12:17

to bylo pytanie z gatunku jak zjesc w restauracji i uciec, albo jak jezdzic na gape i nie dac sie zlapac, a powaznie - policja na Slowacji jest co raz lepiej wyposazona i wyszkolona, od kilku miesiecy obowiazuja zaostrzone przepisy drogowe i podwyzszone stawki mandatow, ktore nie tylko dzialaja wystarczajaco zniechecajaco ale takze stanowia istotne zrodlo finansowania skarbu Panstwa, tak samo jak np. w Anglii; po znalezieniu sie w bazie danych piratow i to nieplacacych mandatow z pewnoscia kolejne zatrzymanie przez patrol bedzie mniej mile niz pierwsze; z oczywistych powodow policja rutynowo patroluje okolice pogranicza, gdzie nasi jezdza tak jak w domu, podczas gdy Slowacy (poza wariatami drogowymi, jak wszedzie) przestrzegaja 50 km na godzine w miejscowosciach, tak samo jak placa za bilety w autobusach i na czas reguluja skladki ZUS; to my nie pasujemy tu do obrazka
Polom

Re: Mandat na Słowacji

Postprzez Morik » 16 sty 2018, o 21:44

Z tego co wiem mandaty które dostajesz zagranicą musisz płacić od razu gotówką- chyba, że coś się zmieniło. Jeżeli chodzi o mandaty w Polsce to wiem, że na pewno można je zapłacić przez zaplacmandat.pl . Jest to bardzo wygodna forma zapłaty mandatu bo nie trzeba nigdzie latać po mieście :)
Morik

Powrót do Noclegi na Słowacji