Teraz jest 15 lis 2018, o 03:58
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Gdzie na weekend majowy?

Nie wiesz jak dojechać do danej miejscowości? Szukasz najwygodniejszej opcji transportu? W tym dziale uzyskasz odpowiedź!

Gdzie na weekend majowy?

Postprzez Konto usunięte » 15 mar 2017, o 09:16

Dajcie proszę niskobudżetową propozycję wyjazdu 2+2 na kilka dni. Raczej wszystko poza morzem, bo tam w tym okresie chyba średnio jest po co jechać, prawda? Może Bieszczady? Albo Sudety? W tych rejonach akurat nigdy nie byliśmy. Co możecie zaproponować? Interesują mnie głównie miejsca, które odwiedziliście niedawno...
Konto usunięte

Re: Gdzie na weekend majowy?

Postprzez Konto usunięte » 17 mar 2017, o 23:14

Ale co dokładnie oznacza dla was niskobudżetowy wyjazd? ;-) W Bieszczadach mamy świętną miejscowkę - to Zielona Polana w miejscowości Łączki, w zasadzie to u wrót Bieszczad. Tam dzieci do 4 roku życia mają pobyt za darmo, więc 2+2 zrobicie poniżej 1000 złotych. Ważniejsze jednak to co masz w pakiecie, bo to nie tylko noclegi, ale również szereg przeróżnych atrakcji. Przede wszystkim - spływ sanem, wyprawa w góry, konie, teatrzyk, kino, festyn rodzinny - tak z pamięci piszę, ale jest tego znacznie więcej. My będziemy - jeśli pojechalibyśmy we dwójkę to wiadomo, że byłoby ciekawiej ;-)
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 20 mar 2017, o 09:08

To już jest kwota, której jesteśmy w stanie podołać. Chodzi o to miejsce, zgadza się - http://www.zielonapolana.com.pl/weekend_majowy_2017.php ? W sensie gdybyśmy pojechali razem, tak?
Dziś pokażę to rodzinie, ale przyznam, że chyba jeszcze nie widziałam tak wypasionego programu w polskim pensjonacie, tym bardziej za taką cenę. Podobną kwotę płaciliśmy za dwie noce ze śniadaniami dla naszego kompletu.
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 25 mar 2017, o 17:38

Myślę, że idealnym miejscem na weekend majowy będzie ten http://www.rezydencjahotel.pl/pl/hotel/o-hotelu hotel. a jego terenie jest sauna, siłownia, jacuzzi oraz grota solna. Warto zwrócić uwagę na pakiety bo może będzie przygotowana jakaś specjalna oferta na weekend majowy. Miejsce jest godne uwagi więc zobacz sobie ich ofertę :)
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 7 cze 2017, o 13:35

Ja bym chciał wyjechać gdzieś gdzie jeszcze nikt nie był. Coś zwiedzić ciekawego, zobaczyć coś czego nikt nie widział. Takie jakieś niedostępne miejsce dla każdego. To by była wyprawa na majówkę, takie klimaty mnie interesują najbardziej i chciałbym szukać w Polsce takich miejsc gdzie jest specyficzny klimat. Wiecie może gdzie znajdę takie ciekawe miejsca w Polsce ? Gdzie nie każdy zna takie miejsce a jest tam meeega ?
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 31 lip 2017, o 11:25

A może pojechać w góry? Myślę, że była by to ciekawa opcja na spędzenie majówki. Rok temu tak zrobiłem i nie żałowałem - była to jedna z najlepszych majówek w moim życiu.
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 25 wrz 2017, o 09:29

No to polecam Bieszczady :) miejsce piękne o każdej porze roku, a przy tym cisza i spokój :)
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 27 paź 2017, o 20:46

Ja lecę ze znajomymi do Malagi na Costa Del Sol. Bilet 499 PLN w obie strony. Wylot z Warszawy.
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 12 lut 2018, o 21:24

Proponuje kilkudniową wycieczkę do Skandynawi: https://www.stenaline.pl/wycieczki/wycieczki-kilkudniowe Wszystko tak naprawdę należy od naszej wyobraźni. Możemy wybrać się na zorganizowany wyjazd, gdzie mamy zapewnioną opiekę przewodnika i noclegi w hotelu lub skorzystać tylko w przeprawy promowej i na własną rękę zaplanować cały wyjazd. Stenaline ma bardzo wiele różnego rodzaju promocje i podejrzewam że im wcześniej kupujemy bilety tym taniej możemy je kupić.
Drugi pomysł na kilkudniowy wyjazd to weekend w Pradze. Odkąd pojechałam tam kilka lat temu jestem zakochana w tym mieście. Praga ma swój urokliwy nastrój. Mogę po nim spacerować godzinami. Miasto bardziej na romantyczny wypad niż na weekend z małymi dziećmi.
Gdy mamy dzieci to polecam pobliską Tatralandię
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 22 mar 2018, o 00:42

Proponuję np. hotel spa w Kazmierzu Dolnym http://villabohema.pl/spa/ Na miejscu basen, sauna i zabiegi na ciało, która pozwalają się odprężyć i zrelaksować w bardzo dobrej atmosferze. Na pewno jeszcze kiedyś tam wrócę.
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 27 mar 2018, o 08:09

Trzymajcie namiary na cudowne miejsce - https://www.zielonapolana.com.pl/weekend_majowy.php
Mają tam w zasadzie wszystko, za małe pieniądze - raczej taki standard w Polsce, a może bardziej taki pakiet atrakcji, jest rzadko spotykany. Dadzą wam chłopskie jadło, kort, basen, plażę czy mini klub.
Perfecyjna miejscówka do tego, żeby wypoczywać z dziećmi - będziecie pozytywnie zaskoczeni.
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 8 maja 2018, o 20:26

Ja w tym roku majówkę spędziłam niestety w domu
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 18 maja 2018, o 14:21

Może tutaj https://www.hotelponiatowski.pl/
Zerknij sobie gdzie ten hotel jest ale myślę, że na taki krótki majówkowy weekend będzie jak znalazł.
Masz blisko do Warszawy więc zawsze możesz dojechać, a hotel jest na tylko daleko od centrum że będziesz mieć ciszę i spokój
więc coś dla tych co lubią spokój i ciszę, a mają blisko do miasta:)
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 20 maja 2018, o 23:32

Teraz to chyba trzeba już planować wakacje :D majówka dawno za nami !
Konto usunięte

Powrót do Jak dojechać?