Teraz jest 15 lis 2018, o 05:05
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Wytwórnia Wypraw klub podróżniczy

W tym dziale możesz wyrazić swoje zdanie na temat biur podróży.

Wytwórnia Wypraw klub podróżniczy

Postprzez Konto usunięte » 28 sty 2018, o 14:49

Wytwórnia wypraw to taki bardziej klub podróżniczy niż biuro podróży, stworzone przez pasjonatów. Z tego co wiem to zaczynali jako organizator wyjazdów studenckich z Warszawy. Ale to nie jest potwierdzona informacja. Może ktoś zna dłużej ten klub i może się wypowiedzieć? Na razie przeglądam ich ofertę i wydaje mi się ciekawa i jednocześnie atrakcyjna cenowo. Na wyjazdach nigdy nie szukałam jakiś wysokich standardów. Wolę nawet hostele, bo lepiej można poznać ludzi. Najważniejsze dla mnie jest poznawanie świata. A to jak widzę może się udać z Wytwórnią Wypraw. No i dodam, że jednak wolę podróżować w grupie, bo czuję się bezpieczniej :)
Konto usunięte

Re: Wytwórnia Wypraw klub podróżniczy

Postprzez Konto usunięte » 29 sty 2018, o 21:02

Byłam na kilku wyjazdach z Wytwórnią i muszę przyznać, że zawsze wracałam z tych wyjazdów zadowolona. Ofertę mają bardzo różnorodną i bardzo atrakcyjną tak, że zawsze jest w czym wybierać. Szkoda tylko, że urlopy są tak krótkie i czasu na liczne wyjazdy brak. Najbliższym termin wyjazdu to weekend majowy, muszę zobaczyć czy już mają jakieś propozycje.
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 5 lut 2018, o 21:40

Świetne biuro mające różnorodną ofertę. Każdy w niej znajdzie coś dla siebie. Przedstawione oferty są z roku na rok uatrakcyjniane i dochodzą nowe propozycje. Znajdziesz tu typową objazdówkę, na której zobaczysz wiele jak również propozycję dla ludzi lubiących aktywnie spędzać czas w urlopie. Szukając pomysłu na tegoroczną majówkę np. natrafiłam na propozycję spływu Słuczą w kanionie. Jestem mile zaskoczona tą propozycją, jutro rzucę pomysł znajomym, jestem ciekawa ich reakcji. Zapowiada się bardzo ciekawy wyjazd.
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 6 lut 2018, o 20:10

Aza doskonale to rozumiem. Urlopu zawsze jest za mało by zobaczyć wszystko co się chce. Wytwórnia z czasem zmienia programy wyjazdowe i czasem warto pojechać znowu na podobną a jednak inną wycieczkę. Przykładowo najdłuższy wyjazd do Iranu w tym roku wzbogacił się o niesamowitego pilota wycieczki - Zbigniew Mielczarek. Autor przewodnika po Iranie, zdobywca Kolosów. Niby nic a jednak coś niesamowitego. Termin majowy i mało już miejsc. A ja nadal niezdecydowana :)
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 7 lut 2018, o 21:01

Nie wiedziałam o takim tegorocznym bonusiku, może dlatego że nie rozważałam wyjazdu do Iranu. Uważam jednak, że to może być bardzo ciekawy wyjazd więc nie ma co się zbyt długo zastanawiać. Z Przewodnikiem, który zna kraj zwiedza się lepiej i to zwiedzanie jest ciekawsze.
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 12 lut 2018, o 22:47

Dbanie o takie szczegóły i odświeżanie ofert powodują, ze stali ich klienci zawsze znajdą u nich coś wartego uwagi. Korzystając z ich usług od kilku lat muszę przyznać, że z roku na rok są one coraz ciekawsze.
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 13 lut 2018, o 21:44

Aza napisał(a):Nie wiedziałam o takim tegorocznym bonusiku, może dlatego że nie rozważałam wyjazdu do Iranu. Uważam jednak, że to może być bardzo ciekawy wyjazd więc nie ma co się zbyt długo zastanawiać. Z Przewodnikiem, który zna kraj zwiedza się lepiej i to zwiedzanie jest ciekawsze.

Oj Zbigniew Mielczarek to nie tylko ktoś, kto zna Iran. To raczej ktoś kto go doświadcza i umie przekazać to innym ludziom. Naprawdę bardzo barwna postać i ciekawie jest go posłuchać. W końcu Kolosy nie trafiają do przypadkowych osób :)
Sama Wytwórnia ma moim zdaniem ciekawą ofertę. Mają ciekawe kierunki (mniej popularne), dość intensywne zwiedzanie i bardzo często spanie nie w hotelach a w pensjonatach czy kwaterach prywatnych. Dzięki temu bliżej można poznać lokalnych mieszkańców, ich codzienne życie. Bo przecież chodzi o doświadczanie podczas wyjazdu a nie tylko zaliczenie kolejnego miejsca.
Ostatnio edytowano 16 lut 2018, o 19:50 przez Konto usunięte, łącznie edytowano 1 raz
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 14 lut 2018, o 19:57

Kasia67 napisał(a):Oj Zbigniew Mielczarek to nie tylko ktoś, kto zna Iran. To raczej ktoś kto go doświadcza i umie przekazać to innym ludziom. Naprawdę bardzo barwna postać i ciekawie jest go posłuchać. W końcu Kolosy nie trafiają do przypadkowych osób :)
Sama Wytwórnia ma moim zdaniem ciekawą ofertę. Fajne kierunki do mniej znanych kierunków, dość intensywne zwiedzanie i bardzo często spanie nie w hotelach a w pensjonatach czy kwaterach prywatnych. Dzięki temu bliżej można poznać lokalnych mieszkańców, ich codzienne życie. Bo przecież chodzi o doświadczanie podczas wyjazdu a nie tylko zaliczenie kolejnego miejsca.

Podróżowanie to ciekawe doznania i poznawanie nowych nieznanych miejsc, a nie zaliczanie kolejnego miejsca. Gdybym tak podchodziła do wyjazdów nie czerpałabym z nich żadnej radości i satysfakcji. Opcja tak wspaniałego przewodnika czyni taką wycieczkę bardziej atrakcyjną i wartościową. Dzięki Tobie sama zastanawiam się nad zabukowaniem miejsca na ten wyjazd.
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 3 mar 2018, o 21:09

Aza napisał(a):Podróżowanie to ciekawe doznania i poznawanie nowych nieznanych miejsc, a nie zaliczanie kolejnego miejsca. Gdybym tak podchodziła do wyjazdów nie czerpałabym z nich żadnej radości i satysfakcji. Opcja tak wspaniałego przewodnika czyni taką wycieczkę bardziej atrakcyjną i wartościową. Dzięki Tobie sama zastanawiam się nad zabukowaniem miejsca na ten wyjazd.

Podróżowanie to zawsze doświadczanie czegoś nowego, poznawanie świata i ludzi. Zaliczanie kolejnych miejsc to chyba nawet nie ma określenia, bo sama nie wiem jakby to nazwać ;) Śpiesz się bo miejsc jak wiem coraz mniej.
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 5 mar 2018, o 23:00

Tak wiem, że miejsc jest mało. Cały czas mam to pod kontrolą. Ja jeszcze nie wiem czy dostane tak długi urlop w maju. Jednak działam w tym temacie i zobaczymy. Szkoda byłoby zaprzepaścić taką szansę na tak ciekawy wyjazd.
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 9 mar 2018, o 21:12

Aza napisał(a):Tak wiem, że miejsc jest mało. Cały czas mam to pod kontrolą. Ja jeszcze nie wiem czy dostane tak długi urlop w maju. Jednak działam w tym temacie i zobaczymy. Szkoda byłoby zaprzepaścić taką szansę na tak ciekawy wyjazd.

Jestem ciekawa jakie będziesz mieć wrażenia po takim wyjeździe. Czekam na informacje po powrocie ;)

mala.mi napisał(a):Dbanie o takie szczegóły i odświeżanie ofert powodują, ze stali ich klienci zawsze znajdą u nich coś wartego uwagi. Korzystając z ich usług od kilku lat muszę przyznać, że z roku na rok są one coraz ciekawsze.

A na jakich wycieczkach z nimi byłaś? Skoro masz doświadczenie i wiedzę, to warto by było o tym usłyszeć. Wytwórnia Wypraw na rynku już jest długo i swoją ofertę modyfikowali już kilkakrotnie. Zawsze na korzyść dla klientów. To tak z mojej wiedzy wynika.
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 12 mar 2018, o 20:50

Byłam z nimi na Sylwestra w Transylwanii, była to cudna zabawa w klimacie wampirów. Oprócz zabawy Sylwestrowej zwiedziłam również główne atrakcje Rumunii. Dodatkowo kilka razy wybrałam się z nimi na narty do Kopaonik, czy Bukowel. Każdy wyjazd z Wytwórnią był dobrze zorganizowany i miał zaplanowanych mnóstwo atrakcji. Zawsze wracałam z tych wyjazdów zadowolona.
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 14 mar 2018, o 20:59

mala.mi napisał(a):Byłam z nimi na Sylwestra w Transylwanii, była to cudna zabawa w klimacie wampirów. Oprócz zabawy Sylwestrowej zwiedziłam również główne atrakcje Rumunii. Dodatkowo kilka razy wybrałam się z nimi na narty do Kopaonik, czy Bukowel. Każdy wyjazd z Wytwórnią był dobrze zorganizowany i miał zaplanowanych mnóstwo atrakcji. Zawsze wracałam z tych wyjazdów zadowolona.

Widzę, że masz z nimi doświadczenie :) I aż tyle wycieczek z jednym biurem. Z drugiej strony mają całkiem fajne kierunki w niezłych cenach. Przekonałaś mnie do wyjazdu z nimi.
Konto usunięte

Powrót do Biura podróży - opinie