Teraz jest 17 gru 2018, o 10:32
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Tania wypożyczalnia samochodów w Krakowie

Najświeższe informacje z branży turystycznej.

Tania wypożyczalnia samochodów w Krakowie

Postprzez Konto usunięte » 15 lut 2018, o 14:10

Potrzebuje namiarów na taką firmę i z góry dziękuję jak coś za informacje :)
Konto usunięte

Re: Tania wypożyczalnia samochodów w Krakowie

Postprzez Konto usunięte » 15 lut 2018, o 15:48

weremka napisał(a):Potrzebuje namiarów na taką firmę i z góry dziękuję jak coś za informacje :)

Mogę polecić dwie. Najlepiej jeśli sprawdzisz sobie jakie mają dostepne samochody w terminie jaki Cie interesuje i jesli porównasz sobie ceny
Avis - duża sieć, mają spory wybór calkiem niezłych autek
Rent a car - wypożyczalnia lokalna, ale ze świetnym podejściem do klienta. Poza tym przy dłuższym wynajmowaniu u nich samochodu można negocjować ceny. http://krakow-rentacar.pl/
Ostatnio edytowano 28 lut 2018, o 09:16 przez Konto usunięte, łącznie edytowano 1 raz
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 27 lut 2018, o 14:20

Wynajmowanie samochodu to teraz bardzo popularne rozwiązanie. Trzeba tylko wiedzieć w jakiej firmie wynająć ten samochód. Z takich bardziej mi znanych ja mogę polecic Ci CarNet. To bardzo konkretna wypożyczania samochodów. Mają spory wybór i każde z aut jest bardzo zadbane. Ja korzystałam z Forda Focusa ale wiem że inne samochody też są godne uwagi.
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 15 maja 2018, o 18:36

Przez wyszukiwarkę w kilka minut można znaleźć wszystkie okoliczne wypożyczalnie. Jeśli szukacie w Krakowie wypożyczalnia samochodów bez kaucji, to zajrzyjcie na http://carfree.pl/ - na stronie jest możliwość rezerwacji online, to proste i szybkie, a co do kosztów wynajmu, to są stosunkowo niskie.
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 18 maja 2018, o 13:21

Rzeczywiście wygląda to naprawdę dobrze, ale i tak moim zdaniem zdecydowanie lepiej jest po prostu auto sobie zakupić !
Konto usunięte

Powrót do Newsy